Ugrás a kommentre

J.R.R. Tolkien könyvei, és a hozzájuk kapcsolódó művek


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Akkor várható egy Szilmarilok trilógia?Legalább 9 óra? :)

A szilmarilokból nem lehet 9 órás trilógiát készíteni. Túl kevés még úgy is, ha nem Jackson készíti.

 

Ötletes az Empire öt címlapja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól fest az a páncél Bilbón :)

 

Nézem az extrákat, és van egy-két meglepetés számomra. Bevallom, nem vettem észre, hogy az 1. rész elején kicserélték a sárkányt a DVD-s verzióra. Na jó, azon is meglepődtem, hogy az első film készítése során még nem tudták pontosan, milyen lesz a sárkány, mondjuk a LOTR-filmek esetén is különbözik Gollam az első részben, mert az utómunkák alatt variáltak át mindent. Kissé félelmetes ez a fajta munkamorál, ami Tolkien-filmek háza táján ment.

Kicsit viccesnek tartom, hogy időnként úgy tűnik, mintha Jackson és társai egy házi videót készítenének, amibe minden őrültség belefér :lol: A hangulat a forgatáson ettől biztosan nagyon jó, de azért kár, hogy emiatt egy-két h*lyeség is bekerült a filmekbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=BqxQbLLWQcM

 

 

Jól fest az a páncél Bilbón :)

Hol? Merre? Én sehol se láttam páncélos Bilbót. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol? Merre? Én sehol se láttam páncélos Bilbót.

Az egyik képen látható abban a mithril páncélingben, amit A Gyűrűk Urában Frodónak ad. Az első GyU-filmben elhangzott Gandalftól, hogy Bilbó azt Thorintól kapta, és többet ér, mint a Megye mindenestől. Szerintem az van rajta, bár lehet, hogy megtéveszt a szemem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

 

Az egyik képen látható abban a mithril páncélingben, amit A Gyűrűk Urában Frodónak ad. Az első GyU-filmben elhangzott Gandalftól, hogy Bilbó azt Thorintól kapta, és többet ér, mint a Megye mindenestől. Szerintem az van rajta, bár lehet, hogy megtéveszt a szemem :)

Nagyon valószínű hogy ebben a részben kapja meg Bilbo azt a cuccost. Klassz lenne ha úgy lenne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nagyon remélem, hogy csak az előzeteseben volt Stohl és a filmben Rékasi lesz, mint eddig is!

Én is szívből remélem!

 

Állítólag a film csak 144 perces lesz.

40 oldalból? Ez is bravúr..És bővített is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván nem csak az a 40 oldal lett felhasználva, ami még hátra van a Hobbit regényből... de egyébként 5 Jackson féle Középfölde-film után és egy Jackon féle King Kong után mégis kinek újdonság ez? A fickó iszonyúan tudja nyújtani a dolgokat, az érdekes (a magam részéről) ebben az egészben az, hogy hiába van elnyújtva, a hangulat és az atmoszféra, amit teremt feledteti a hosszú játékidőt.

 

Bár ha maraton tekintetében választanom kellene a 3 Gyűrűk Ura film (bővített változat) és az eddigi 6 élőszereplős Star Wars mozifilm között, egyértelmű, hogy az utóbbit választom. Időben kb ugyan ott van mindkettő, csak az egyik 3 film, a másik 6!!! :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.