Ugrás a kommentre

OCsHE klubnapok


Darth_Phobos

Ajánlott hozzászólás

Hát nem is tudom ki csapta itt előbb a "szelet" jóapám?!?! :P :P :P Eseménynek esemény, annyi szent. :P

Nem csaptam én semmit, csak bókoltam EGYET! :P Az asszony amúgy se örülne, ha megtudná. :D

 

Na de hogy ON is legyek. Felőlem is lehetne fórumtali a klubnapon kívül, ez szervezés és pénztálca kérdése. Sajna innen felutazni és eltölteni valahol pár kellemes órát, igen zsebbenyúlós móka. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon még nem gondolkoztatok, hogy ha nem klubnaphoz kötött, akkor lehetne máshol is tartani a fórumtalit? Végül is sokan nem laknak Budapesten, lehetne választani másik helyszínt - eddig a pestiek jártak jól, most lehetne kedvezni sorban a többieknek is. Pl. ha jól fogom, Cegléden és környékén hárman is laktok (Karrde, Donát, Ody) - legközelebb lehetne ott, utána meg mondjuk Veszprémben (hogy egyszer Dzséjt is jól járjon), és így még országjárás is kerekedik belőle.

(én pl. még sosem voltam Cegléden :) )

 

Mi a véleményetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon még nem gondolkoztatok, hogy ha nem klubnaphoz kötött, akkor lehetne máshol is tartani a fórumtalit? Végül is sokan nem laknak Budapesten, lehetne választani másik helyszínt - eddig a pestiek jártak jól, most lehetne kedvezni sorban a többieknek is. Pl. ha jól fogom, Cegléden és környékén hárman is laktok (Karrde, Donát, Ody) - legközelebb lehetne ott, utána meg mondjuk Veszprémben (hogy egyszer Dzséjt is jól járjon), és így még országjárás is kerekedik belőle.

(én pl. még sosem voltam Cegléden :oops: )

 

Mi a véleményetek?

Nem rossz ötlet.Részemről rendben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cegléden az a baj, hogy csak kocsma van. :oops: De ott olyan padok vannak, ahol egy asztalnál hatan is elférünk. De pl. Veszprémből eljönni ide, az majdnem egy fél napos út. :) És sajnos pénz tekintetében is iszonyú sok! Pesten lenne a jó, csak háznál! Vennék a boltban piát, és úgy. Persze ez kivitelezhetetlen. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem gondoltam, hogy pont te fogod elsőnek ellenezni - de végül is csak egy ötlet volt. Ha nem, hát nem :oops:

(Azt pedig nehezen hiszem el, hogy tényleg csak kocsma van...)

Nem ellenzem, de alig jönne valaki, ezt már most aláírom. Épp Bomarral beszéljük, hogy neki 4000 Ft-ba kerülne ide eljönni. Egyszerűen sok.

 

Van pizzéria is a városban, persze, de nem sok embernek való hely. A sörbár az, ahol lehetne többen egy asztalnál ülni, de az meg nem túl igényes, és füstös is. Én szégyelném magam helyettük is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, értem, Cegléd nem jó.

 

Akkor még olyan ötletem van, hogy legyen a szabadban (Margitsziget, Városliget Népliget stb. - kockás pléden piknik), oda lehet vinni a boltban vásároltat is, és mégis elég hangulatos tud lenni.

Viszont meg kell vele várni a nyarat :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, értem, Cegléd nem jó.

Pildi, ha egyedülálló lennél, talán meghívnálak, de csapatostul már gázos ez a hely. :oops:

 

Pesten kellene valami jó helyet találni. Csendes, olcsó, és könnyen megközelíthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, ha egyedülálló lennél, talán meghívnálak, de csapatostul már gázos ez a hely. :oops:

 

Pesten kellene valami jó helyet találni. Csendes, olcsó, és könnyen megközelíthető.

Jó, vettem az adást, és mint idevalósi leány, körülnézek majd. Bár a bowlingos hely is csak spontán ugrott be szombaton (és örömmel olvastam, hogy elégedettek voltatok vele) - de egy pláza soha nem olcsó hely (bár azt tartom, hogy a Westendnél sokkal jobb volt népsűrűségben és szerintem árban is).

 

Sajnos mostanság nem élek túl nagy társadalmi életet, és az aktuális vendéglátóipari egységeket emiatt nem nagyon ismerem, de ismerek olyanokat, akik viszont igen, tehát a helyzet nem reménytelen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.