Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy nekem is megvan.

Anno leszedtem, szóval nekem is így van meg :D

 

Bizony! Nekem is nagyon bejön a trailer! :o

Remélem, hogy ha már így bejövős, akkor jó is lesz végül :D

 

Kinéz megint egy IMAX-os fórumtali? :D

Jöhet :lol:

 

Skaccok, nagy a hallgatás Sly "apánk" Expendables mozijával kapcsolatosan. Pedig az is ilyen közösen nézős, férfiállat mozi lesz :o

Kettő ilyet egy évben? :P Nagyon nem akarjátok a csajokat látni a fórumtalikon :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kész a Batman 3 forgatókönyve!!!!

És lesz új Superman feldolgozás.

 

"Az LA Times meginterjúvolta Christopher Nolant, aki elárulta, hogy fantasztikus története lesz a harmadik Batman filmnek és megerősítette, hogy dolgoznak a Supermanen is.

Nolan és David Goyer éppen a Batman 3 sztoriján kotlottak, mikor felmerült, hogy a Supermannel is kezdhetnénk valamit, majd Goyer előadta neki az ötleteit, amitől Nolan teljesen el volt ragadtatva. "Rengetegen dolgoztak a Superman háza táján és különféle módokon álltak hozzá a filmhez, annyi biztos, hogy a mi megközelítésünk teljesen más, mint az eddigiek." -mondta Nolan, majd folytatta "Szeretném, ha Emma (Nolan felesége) és én máris részt vállalhatnánk a filmben".

Mi a helyzet a Denevéremberrel? Goyer és Jonathan Nolan befejezte a forgatókönyvet. "Anélkül, hogy részletekbe bocsátkoznék elárulhatom, hogy a harmadik résszel nagy lehetőséget kaptunk arra, hogy be tudjuk fejezni azt, amit elkezdtünk." - mondta Nolan és hozzátette, hogy az első két film fő karakterei vissza fognak térni és azt is hozzátette, hogy Mr. Freeze (akit Arnold Schwarzenegger alakított egy régebbi Batman mozifilmben) biztosan nem lesz jelen a filmben.

Attól függetlenül, hogy Nolan a Batmanen és a Superman filmen is dolgozik nem jelenti azt, hogy a két képregényhőst összehozza egy film erejéig. Ahogy Nolan mondta "semmi közük egymáshoz"."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nagyon félrefordíthatott valamit, mert még dolgoznak a forgatókönyvön. Sőt, Nolannek még sok köze nincs is hozzá, jelenleg is a testvére írja, és majd utána pillant bele a dologba. Goyer meg a Superman rebootra van rákattanva spec.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak mindenesetre örülök, hogy Nolan kijelentette, amíg ő Batman, addig nem lesz Robin. Ellenségek terén a későbbiekben örülnék még Joker felbukkanásának, de sajnos nem sok esély van rá az ismert okok miatt. :)
Majd megcsinálják cgi -vel. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyelőre nem bejövős plusz a kedvemet se hozta meg hozzá érdemlegesen. Azt bírnám ha a zsoldosok közül csak Bródy és Fish figurája maradna meg a film végére. A többi tőlem mind mehetne a lecsóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trója-Rendezői véres mocskos változat

 

Talán ennyi elég is lesz, hogy milyen volt. :lol: Azt meg csak utólag teszem hozzá, hogy nekem túl művi az egész. Ha itt-ott nem alázta volna rendesen a Spartacust meg se néztem volna. Ezekkel az arcokkal viszont csak "divatfilm". Kenyérrel tunkolva elmegy. Jó sok lett a vér.

 

Ja és Horner mondjon le. Most már én is észrevettem azt a csúnya lenyúlást amit átrakott az Avatarba. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.