Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát én ezzel úgy vagyok.. hogy ha megnézem a saját szememmel és tényleg nem jó, akkor elhiszem, hogy ratyi .. addig nem.

 

(Ody... a horrort én sem igazán komálom, ennek ellenére a kalsszikusokat megnézem/megnéztem)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira nem bírom a horrorokat, hogy még a kötelezőkből is csak párat láttam.

 

Amúgy a Titánok már most kint van szinkronos verzióban. Hihetetlen a kalózok teljesítménye.

Én kíváncsi leszek rá, mert nekem bejöttek a bemutatók, és az alapmű is jó. Meglássuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, nem mondod, hogy most láttad először a Rémálmot?

Még én sem láttam :D Amint látom, itt elég megosztott a társaság horrorfilmek tekintetében :)

 

Viszont amint hallom a Titánok harca írtó gyenge lett. :S

Én is ezt olvastam, sajnos már a trailer sem fogott meg, szóval nem csodálkozom rajta, hogy a film se lett jó.

Van, amikor nem kell a saját szemmel látnom, hogy elhiggyem, nem sikerült jól egy film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se vagyok horrorrajongó de elég sokat megnézek aztán vagy bejön az adott film vagy nem.

Legutóbb a 1982-es dolgot szedtem elő és azt is úgy hogy három hete megnéztem aztán a múlt hétvégén megint. Előtte meg csak egyszer láttam és az is kábé tizenöt éve lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék a szemednek hinni, nem arra dani, amit hallottál! :) Én is megnézem, majd kiderül. :D
Ebből csak DVD lesz. 3D-ben érdekelt volna főleg, de olyan silány lett ez az átkonvertálás, hogy kiábrándító az egész. Majd megyek hó végén, vagy kövi hó elején a Vasember 2-re. :D Az úgyis jobban érdekel.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből csak DVD lesz. 3D-ben érdekelt volna főleg, de olyan silány lett ez az átkonvertálás, hogy kiábrándító az egész. Majd megyek hó végén, vagy kövi hó elején a Vasember 2-re. :D Az úgyis jobban érdekel.

 

ebben egyetértünk, a vasbácsi kettő most a várós. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan, nem mondod, hogy most láttad először a Rémálmot?

 

Sajnos igen. Pedig elég régóta szerettem volna megnézni.

 

Egyébként érdekel valakit a Rémálom remake?

 

Az előzetesek alapján érdekesnek tűnik. Majd meglátjuk tudja-e überelni az 1984-es klasszikust.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért nagyon a vicc kategóriába tartozik, hogy 1970-es években született emberek nem látták a 80-as években videón a Rémálom az Elm utcábant.Az egész iskola azt nézte, még a húgom is aki rühellte a horrort.Ez tényleg megdöbbentő.Olyan mintha valaki mondjuk a serif az égbőlt nem látta volna.De remélem a Mad Max-et azért láttátok?És 20 éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért nagyon a vicc kategóriába tartozik, hogy 1970-es években született emberek nem látták a 80-as években videón a Rémálom az Elm utcábant.Az egész iskola azt nézte, még a húgom is aki rühellte a horrort.Ez tényleg megdöbbentő.Olyan mintha valaki mondjuk a serif az égbőlt nem látta volna.De remélem a Mad Max-et azért láttátok?És 20 éve.

Szerintem ez nem vicces. Tudod, itt vidéken sok helyen nem volt videó, akikkel összejárkáltam, azoknak se volt, nálunk is csak a 90-es évek közepén került a házhoz egy használt. Mad Maxet sem láttam, mert nem érdekel. Meg a Rémálom sem érdekel, hogy megnézzem, azóta sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért nagyon a vicc kategóriába tartozik, hogy 1970-es években született emberek nem látták a 80-as években videón a Rémálom az Elm utcábant.Az egész iskola azt nézte, még a húgom is aki rühellte a horrort.Ez tényleg megdöbbentő.Olyan mintha valaki mondjuk a serif az égbőlt nem látta volna.De remélem a Mad Max-et azért láttátok?És 20 éve.
A seriff az égből megvolt, de a többi nem érdekelt. Sorry. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért nagyon a vicc kategóriába tartozik, hogy 1970-es években született emberek nem látták a 80-as években videón a Rémálom az Elm utcábant.Az egész iskola azt nézte, még a húgom is aki rühellte a horrort.Ez tényleg megdöbbentő.Olyan mintha valaki mondjuk a serif az égbőlt nem látta volna.De remélem a Mad Max-et azért láttátok?És 20 éve.

Szerintem ezen semmi meglepő sincs. Baromi sok film van, nem mindenki csípi mindet, vagy volt alkalma megnézni mindet, tök mindegy, mikor született. A kor és a megnézett filmek száma nem függ össze. Én 25 évesen tuti több filmet láttam már, mint az 50 éves apám, egyszerűen azért, mertén filmőrült vagyok, apám meg nem. Tuti van olyan film, amit még te nem láttál, én meg azt mondanám rá, hogy kötelező egy sci-fi, vagy akció, vagy akármilyen rajongónak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel néhányan nagyon rákaptak a témára, gondoltam szólok, hogy ma este a tv2-n, 19:35-kor lesz a 2004-es Spartacus c. film. :)

Az a film az eredetivel szemben is nevetséges volt, hát még most milyen lenne a sorozattal szemben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez nem vicces. Tudod, itt vidéken sok helyen nem volt videó, akikkel összejárkáltam, azoknak se volt, nálunk is csak a 90-es évek közepén került a házhoz egy használt. Mad Maxet sem láttam, mert nem érdekel. Meg a Rémálom sem érdekel, hogy megnézzem, azóta sem.
A horror nekem sem jön be egyáltalán, pár éve láttam A kört, mondván, hátha megváltozott az ízlésem, de nem... az elég is volt újabb 10 évre. :D

Mad Max első részét láttam, régen valahol valakivel őmiatta, de rossz emlékeim vannak róla, nekem túl brutálisnak bizonyult.

 

Egyébként pedig valóban igaz, hogy sok helyen lehetőség sem volt, másrészről az érdeklődés is hiányozhatott az ilyen típusú filmekhez. Középiskolás koromban az egyik osztálytársamnál buliztunk, emlékszem, és az est fénypontja egy olyan horrorfilm volt videón, ahol az erdei házikóban vikendező fiatalokat szépen-lassan megcsócsálja maga az erdő.... Na én már akkor tudtam, hogy ez nem az én műfajom, és az ízlésem ma sem változott. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyár óta itt van a gépen a Másnaposok, végre rászántam magam hogy megnézzem. Hát, ennél sz*rabb filmet régóta nem láttam. :oops: A zenéje meg hányinger. Illetve volt pár jó pillanata, de hát egy ennyire hype-olt filmtől többet vártam.

Tavalyról az I love you man sokkal de sokkal jobb volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézéet, de tényleg furcsa volt, hogy ezeket nem láttátok.Eszembe sem jutottt hogy valakit annak idején nem érdekelt a mad max, vagy a freddie. :D Különben autób*ziknak a mad max kötelező.Azok a V8-as hangok nem semmik.

Frenkie, én olyat is tudok, aki még a Star Wars ep4-et sem látta és negyven éves :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, Alice 325 milka. Láttam és némileg jól is éreztem magam rajta, de nem gondolhatjuk komolyan, hogy ebben a filmben ennyi van.

Egy friss és mindenhol dicsért Star Treket lazán lenyomott.

Még hogy a 3D nem nyom annyit a latban? Szerintem majdnem 2x pénz az eddigi bevételi arányokhoz képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.