Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Aztán megnéztem a kettőt, és mintha valami paródiája lett volna az előző filmnek.

A másodikért én sem rajongtam, pedig az első egész szórakoztató volt.

 

Oin és Gloin

 

A tesókkal ellentétben belőlük már jobban kinézem hogy a természetüknél fogva rövidtávon veszélyes törpök. :D

Utóbbi majd csak fia apja lesz :D Egész érdekesek a törpök, de még nem igazán tudok róluk véleményt mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MIB: nemrég megnéztem újra az egyet, ami szerintem zseniálisan jó film. Könnyed, szórakoztató, és jók akciók. Minden klappol. Aztán megnéztem a kettőt, és mintha valami paródiája lett volna az előző filmnek. Remélem visszatérnek az első rész "komolyságához" mert akkor jó film lesz. Nem is értettem, hogy csinálhattak ilyen marhaságokat a kettőbe. Talán a rajzfilm hatására, de akkor is...

A kettő jobb mint az egy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg nem sok embert érdekel, de a Karib-tenger kalózai - Ismeretlen vizeken átlépte az 1 milliárdos küszöböt. Pontosabban jelenleg 1 milliárd 14 millió dollár bevételnél tart világszerte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép összeg, bár benne van a 3D emelt mozijegy ár is. Érdekes lenne inkább a látogatottsági adatokat böngészgetni :hmm:

 

The Lincoln Lawyer

Egész szórakoztató tárgyalótermes-ügyvédes film, bár ilyen fordulattal, mellyel a sztori eljátszik, nem igazán láttam még filmet (biztos kevés ügyvédes filmet nézek :P), ellenben olvastam, szóval nem lepődtem meg túlzottan.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez jó hír.

 

"Szépen tejel a Transformers harmadik része, már csak e miatt sem gondolhatta senki, hogy a fejesek csak úgy lemondanak a folytatásról. Michael Bay elsétált a franchise környékéről és Shia LaBeouf sem akar visszatérni. Zavar ez valakit? Nélkülük is lehet további görgetni az Autobotok és az Álcák csatározását. Nem kellett sok idő hozzá, hogy Don Murphy producer megpendítse, hogy további részek várhatóak.

 

"Mire számíthattok? Nem gondolkodunk rebootban és nem hagyjuk csak úgy magukra a Transformerket. Nem nőnek fel és nem kérnek egyre több pénzt, mint Tobey Maguire. Most még fogalmam sincs, hogy mi fog történni a robotokkal, de egészen biztos vagyok benne, hogy egy újabb trilógiához látunk hozzá. És abban is biztos vagyok, hogy néhányan nem fogják kedvelni a folytatást, mert ezúttal sem lesz benne minden robot.""

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utóbbi majd csak fia apja lesz :D Egész érdekesek a törpök, de még nem igazán tudok róluk véleményt mondani.

Ennyi alapján nem is lehet. Azért reméljük hogy Gimli-alma nem esett messze a fájától. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem hogy ez egy sorozat része. Affleck az utolsóban szerepel. Mindet érdemes megnézni?

Több részben is szerepel Affleck. A képtelen képregényben, a Dogmában és a Jay és Néma Bobban is.

Ezt a sorozatot meg KELL nézni, mindegyik marha jó filmek. :D

 

Még valami: Sorrendben érdemes megnézni őket. árójelben a magyar címük van!

Clerks (Shop Stop 1), Mallrats (Shop-show), Chasing Amy (Képtelen képregény), Dogma, Jay and Silent Bob Strike Back (Jay és Néma Bob visszavág), Clerks 2 (Shop Stop 2)

 

http://www.youtube.com/watch?v=vHLJfxfXHBg&feature=related

Fordítása:

- Ebben az iparban...az a szokás, amikor afro-amerikai figura bemutatására kerül sor, mindig fehér alkotókat kérnek fel, akik rasszista neveket aggatnak rá. És négernek titulálják. Nos, a könyvem... a Fehérgyűlölő Feka, mentes az ilyenektől. Az én hősöm, Maleekwa, az első fekete bőrű közösség leszármazottja ezen a bolygón, még ti barlangokba bújtatok a fény elöl, ez az erős férfi a fiatal fekete olvasók példaképe, akire bátran felnézhet ez a nemzedék.

Elérkezett az idő és a feketék nem lesznek többé a fantasztikum ministránsai. Valósághű ábrázolást és tiszteletet követelünk!

- Ez egy baromság! Lando Calrissian is fekete volt, mégis ő volt az Ezeréves Sólyom pilótája!

- Ki volt az?

- Én. Igenis pozitív hőst alakított a sci-fi műfaján belül.

- Kapja be az a fehér bérencnigger! Mindig azzal a szent-trilógiával jöttök. Ezt kapd ki! Azokban a filmekben a fehérek legyőzik testvéreinket. Még egy olyan messzi- messzi galaxisban is. Na meg aztán, az a meszes képű, suttyó Luke Skywalker, szőke, kékszemű, undorító!

De ott van Darth Vader, a legfekább az egész galaxisban. Nubia istene.

- Mi az, hogy Nubia?

- Pofa be! Na... ráadásul Vadert az erő is csumázza, meg minden. Erre az a Skywalker... ráteszi a mancsát a fénykardjára, hogy majd ő uralja az univerzumot, összeszedi a bagázst.

Persze, a fehéret és lenyomják, szegény tüdőbeteg Vader tuti kéglijét. Nos, akkor ez mi a szar?

- Csillagközi polgárháború?

- Gettósítás! Kiiktatják az összes fekete elemet az egész galaxisból, mert féltik a hófehér bőrüket. A Jedi legenda pedig elsüllyedhet szégyenében. Darth Vader fekete arculatát gyalázzák, amikor a maszkját lehúzva mit mutatnak? Egy aszott, fehér vénembert. Ezzel pedig azt mutatják, hogy tudat alatt mindannyian fehérek akarunk lenni!

- Talán ez nem igaz?

- Feketedüh!

- Az első fehéret, akit meglátok, kinyírom, basszátok meg!

 

- "Mi az, hogy Nubia?" Röhögtetni akartál?

- Legközelebb szólj, ha lövöldözni akarsz. Majdnem összeszartam magam.

- Nem is értem, hogy sikerül mindig mindent megúsznod?

 

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a kedvenc :D

Az egész szériában az ez a legnagyobb jelenet! :lol:

 

Most néztem hogy ez egy sorozat része. Affleck az utolsóban szerepel. Mindet érdemes megnézni?

Akkor érdemes megnézned, ha nem riaszt az ocsmány stílus. Mert ezekben úgy káromkodnak, meg olyan témákat boncolgatnak, ami azért néha kicsit sok lehet. Attól függetlenül marha jók.

 

MIB: nemrég megnéztem újra az egyet, ami szerintem zseniálisan jó film. Könnyed, szórakoztató, és jók akciók. Minden klappol. Aztán megnéztem a kettőt, és mintha valami paródiája lett volna az előző filmnek. Remélem visszatérnek az első rész "komolyságához" mert akkor jó film lesz. Nem is értettem, hogy csinálhattak ilyen marhaságokat a kettőbe. Talán a rajzfilm hatására, de akkor is...

Nekem is a MIB tetszik jobban, de nem feltétlen tartanám a MIIB-et rosszabbnak. Az elsőben az a bájos, hogy komolyságot is visznek bele, a másodikban meg ennek a minimális komolyságnak a hiánya adja meg a sajátos humorát. Imádom a beszólásokat ("Mi ez, Steven Spielberg vizsgafilmje?"), vagy a frenetikus kezdés, mikor a hajó sorra robbantja fel a bolygókat, aztán kiderül, hogy nincs harminc centi. :lol: A metrós jelenetről, vagy K visszatéréséről, na meg a kukacokról nem is beszélve. :) Az egyetlen, amit nem értek, hogy miért lett kék a vörös villogó idegostor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Sucker Punchot. Tényleg az volt, egyenesen a fejembe. Borzalom gyenge, a történetvezetés annyira gagyi, hogy már fáj. Lenne mit tanulni Nolantól, aki megmutatta az Eredettel, hogyan is kell álmokat bemutatni - jól. Többet ne lássam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor érdemes megnézned, ha nem riaszt az ocsmány stílus. Mert ezekben úgy káromkodnak, meg olyan témákat boncolgatnak, ami azért néha kicsit sok lehet. Attól függetlenül marha jók.

 

Én imádom a mocskos káromkodós humort. Mucsi Zoli és a villanyszerelés nálam etalon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Sucker Punchot. Tényleg az volt, egyenesen a fejembe. Borzalom gyenge, a történetvezetés annyira gagyi, hogy már fáj. Lenne mit tanulni Nolantól, aki megmutatta az Eredettel, hogyan is kell álmokat bemutatni - jól. Többet ne lássam.

Érzésem szerint ezt a filmet (is) két részre lehet osztani: vannak, akiknek nagyon tetszett, mint én, és vannak, akiknek nagyon nem jött be, azaz mindenki más. :) Kövezzetek meg, de nekem jobban tetszett, mint az Inception.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.