Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma este megnéztem én is a Drive-ot. Előtte még csak elképzelhetőnek tartottam hogy tetszeni fog de az elején levő üldözést nézve már biztos voltam benne és úgy is lett. Annyira ugyan nem sikerült megfognia hogy beálljak a Refn-Drive-Ryan trióra felfokozott dicsérethullámot zúdító nézők közé de ezt egyáltalán nem tartom problémának.

 

 

Nagy füst, kicsi láng.

Én is így látom. Nekem már az előzőek is ilyesminek tűntek a trélereik alapján.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is meg volt a Drive. Nagyon jó kis film, teljesen a hatása alá vont ami nagy szó. Isteni a zenéje, Cliff Martinez egy zseni. Mondjuk ezt már a Solaris óta tudom. BD-n vevősnek néz ki. :) Oldie nézd meg, Te imádni fogod! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is tuti be fog jönni nekem. :) Már az első előzetesnél éreztem, hogy a hangulata valami piszkosul eltalált.

Viszont beszereztem menet közben a Mestergyilkost és az X-men Első osztály filmeket. Először ezeken rágom át magam, aztán remélem jön szinkronosan a Drive is valamikor. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is tuti be fog jönni nekem. :) Már az első előzetesnél éreztem, hogy a hangulata valami piszkosul eltalált.

Viszont beszereztem menet közben a Mestergyilkost és az X-men Első osztály filmeket. Először ezeken rágom át magam, aztán remélem jön szinkronosan a Drive is valamikor. :)

Van DVDscreener a magoson, plusz felirat is. Szerintem nem érdemes várni vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Halálos iramban ötödik felvonása a franchise legsikeresebb darabja lett, az Universal nem teketóriázott sokat, berendelte a folytatást, amelyet ismét Justin Lin fog dirigálni. Lin e miatt hagyta magára a Hegylakó remake-et és a Terminátor 5-öt, aki állítása szerint már leforgatott egy 12 perces üldözést, csak úgy gyakorlás gyanánt.

 

Úgy hírlik, hogy az Universal azt tervezi, hogy a hatodik és hetedik részt egyben forgatja le Európában, ráadásul azt szeretnék, ha Jason Statham is bepattanna a volán mögé. Stathamnak ráadásul van gyakorlata is a vezetésben, A szállító (The Transporter) trilógiában nyomhatta tövig a gázt, A banki meló (The Bank Job) filmben szintén vezethetett. "

 

Jöhet a harmadik kopasz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drive

Eszméletlen jó film. Rég jöttem már ki a moziból ilyen jó érzéssel. (Bár utólag belegondolva lehetett volna több autós rész is benne)

Szerintem is zseniális. Majd írok róla bővebben, mert van mit! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barátnőmmel totál hülyének érezzük magunkat, amiért mindenki áradozik a filmről, nekünk meg maga volt a borzalom. Gondolkodunk, hogy megnézzük újra, hátha változik valami. :D

Ne érezd hülyének magadat, mert áradozni én sem tudok a filmről (bár borzalomnak sem tartom, valahol az arany középúton vagyok) :) Valahogy érzékelem, miért tartjátok borzalmasnak, csak nem tudom elmagyarázni :(

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Barátnőmmel totál hülyének érezzük magunkat, amiért mindenki áradozik a filmről, nekünk meg maga volt a borzalom. Gondolkodunk, hogy megnézzük újra, hátha változik valami. :D

Nincs ebben semmi misztikum. :) Nektek nem jött be. Mondjuk eléggé hangulat film, de nekem pont ez a feeling a gyengém. :) Nálam 2001, Solaris szintet üt meg, hangulatilag. A zene miatt a nosztalgiafaktor is nagy ám benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi Donát, inkább feléd hajlik a véleményem.

 

Mégis megnéztem a szóban forgó alkotást. Nem mondanám alapvetően rossz filmnek (mert tényleg nem az), de számomra sehol sincs az év filmje címhez!

És az ajnározás.... hát igen, előző évben a Social Network-el voltam így... bár a Drive jobban bejött mint a nevezett másik, annak és ennek a hype-jával sem tudtam/tudok mit kezdeni, de nem is az én dolgm, hogy bármit is kezdjek vele. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is a Drive-ot. Hihetetlen jó hangulata van. A zenéje meg fantasztikus. Árad a filmből a 80-as évek feelingje. Nekem nagyon tetszett, persze rá kell érezni a ritmusára.

Remélem kiadják BD-n nálunk is. Úgy lenne az igazi. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap úgy döntöttem, hogy megnézem a Batman: Kezdődik című filmet, és nem bántam meg!

Még mindig nagyon tetszik! A második részről nem is beszélve, jövőre jön a harmadik rész,

hát nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz! :)

De egyúttal azt is szeretném megkérdezni, hogy ti mit gondoltok a két új Batman filmről,

és a régi Batman filmekről?

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régi Batman filmek (Burton féle) nálam közepes!

 

A Batman Forever elmegy, a Batman and Robin no comment kategória (rossz... nagyon rossz)

 

Nolan Batman filmjei: nálam az abszolút besza-behu kategória... imádom mindkét részt, és már előre imádom a harmadikat is.

 

(Röviden, tömören ennyi részemről) :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tree of Life:

 

Valami gyönyörű film volt. de ez csak a megnézés után esett le. Nagyon elgondolkodtató, és nagyon szép a képi világa. Aki szereti ha egy történetet képi metaforákkal mesélnek el, annak a film kötelező. Brad Pittnek meg lassan DiCaprio mellett a helye olyan jól játszik. Kell a filmhez hangulat, de ha megvan akkor üt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyúttal azt is szeretném megkérdezni, hogy ti mit gondoltok a két új Batman filmről,

és a régi Batman filmekről?

Batman: ha megnézem, felhívom Obamát és bevallom, hogy én lőttem le Kennedy-t.

Batman Returns: azt is bevallom, hogy Lincoln vére is az én kezemen szárad.

Batman Forever: Putyint is kap egy telefont, és megvallom Csernobillt.

Batman & Robin: Challenger, Columbia!

 

Batman Begins: A Batman film. Az első. Az egyetlen, ha nem lenne a folytatása.

The Dark Knight: remek film, de szerintem kiölték belőle Gotham egyediségét, és a sztorit is kicsit túlbonyolították, ezért egy hajszálnyival lemarad nálam a Beginstől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tree of Life:

 

Valami gyönyörű film volt. de ez csak a megnézés után esett le. Nagyon elgondolkodtató, és nagyon szép a képi világa. Aki szereti ha egy történetet képi metaforákkal mesélnek el, annak a film kötelező. Brad Pittnek meg lassan DiCaprio mellett a helye olyan jól játszik. Kell a filmhez hangulat, de ha megvan akkor üt.

Ezt a filmet én is megakarom majd nézni, valahogy bejönnek az ilyen témájú alkotások.

 

Dzséjt, egyszerűen imádom a hozzászólásaidat!!! :D

 

Viszont az is igaz amit Revan9 Nagyúr írt, sokan így látják. Hétvégén megnézem az összes Batman részt,

utána írok majd egy véleményt én is. Addig is, várom, hogy kinek mi a véleménye! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batman Begins után a régi részek egyenlőek lettek nálam a nullával. Mintha nem is léteznének.

 

A Batman Beginst és a Sötét Lovagot egyformán szeretem.

Ami a képek és pár YouTube-os videón látszik az alapján a

régi Batman filmek jobban hasonlítanak a képregényre, például

ott van a Jack Nicholson-os Joker, az sokkal meseszerűbb mint a Heath Ledger-es Joker. Persze egyikkel

sem lenne jó találkozni, de valahogy az új bohóc, félelmetesebb és közelebb is érzi magához az ember.

Valahogy azt sugallja, hogy a mi világunkban is lehetnek Joker-ek. Ezt az érzést Nicholson-nál

nem fedeztem fel. Bár elég régen is láttam, így nem vagyok teljesen biztos benne, hogy most mit éreznék.

Majd hétvégén kiderül.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Denevérember: Ez a Batmanus-múvi jönne be a legjobban ha nem lenne a TéDéKá. Küszöbön a következő újranézés.

 

Batman visszatér: Néhány nézés után nem érdekelt tovább.

 

Mindörökké Batman: Marhaságigény esetén újranézős de a legutóbbi nézés után arra jutottam hogy talán a következő lesz az utolsó.

 

Batman és Robin: Néhány nézés után nem érdekelt tovább.

 

Batman: Kezdődik: A gyerek Brúsz jelenetei nélkül jobban bejönne de ettől függetlenül ha tehetem bele-belenézek mikor műsorra tűzi valamelyik csatorna.

 

The Dark Knight: Ez a Batmanus-múvi jön be a legjobban.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.