Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Menjen el a fenébe a magyar mozi társaság. Konkrétan nem tudom kik. A helyzet az, hogy már vagy fél éve várok az Underworld 4-re, hogy majd első héten, gyorsan megnézem. A héten mutatják be, szuper. Gondoltam szombatra kiveszek fél nap vagy egész nap szabit, ennyit megér. Nézem, nem adják a kedvenc mozimban. Nézem a többit, mindehol 3D :angry:

Így hát nem tudom a héten megnézni. Remélem jövő héten már adják 2D-ben is, mert ha nem, akkor marad a warez. :roll:

Ilyen nincs. De most komolyan, szépen kifizetném a filmért a pénzt, akár drágábban is, de nem, a 3D a király, a menő, csak ilyenben adjuk le a jó népnek és szarjuk le a beteg embereket.

 

Na mindegy, nagyon remélem, lesz 2D-ben a jövő héten valahol. Jó, a Camponában 2D-s lesz, de az a világ végén van. Na meg így nem is lehetne azt mondani, hogy nincs 2D-s kópia, hisz a világ végén így adják.

Ne haragudj, Phobos, de nem tudlak sajnálni. Ha tényleg számít a film, menj el a Camponába. A barátnőm utálja a 3D-s filmeket, és volt már itt is olyan, ami csak 3D-be jött be. Debrecenben konkrétan EGY azaz EGY multi mozi van, meg egy művészmozi, ahol néha napján adnak olyat is, amit a Plazában. Na ez a sanyarú sors, nem pedig az, hogy "jajj istenem el kell mennem a város másik végébe". Ti bp-iek kicsit el vagytok kényeztetve, azt hiszem. Kérdezd meg Dzséjtet, hogy mi újság Veszprémben, majd ő szerintem mesél neked a valódi mozi sanyarúságról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves R2-D2... látom a Végső állomás 5-ről írtál legutóbb, a napokban tervezem megnézni a filmet, sajnos a mozi vetítésről lemaradtam, pedig szívesen néztem volna egy 3D-s aprítós filmet végre (eddig nem volt olyanhoz szerencsém 3D-ben) és mivel a 4. rész kivételével mindegyik rész bejött (főleg az első) kíváncsi vagyok milyen lett az új epizód, szóval hamarosan meglesem aztán elolvasom a Te írásodat is! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudj, Phobos, de nem tudlak sajnálni. Ha tényleg számít a film, menj el a Camponába. A barátnőm utálja a 3D-s filmeket, és volt már itt is olyan, ami csak 3D-be jött be. Debrecenben konkrétan EGY azaz EGY multi mozi van, meg egy művészmozi, ahol néha napján adnak olyat is, amit a Plazában. Na ez a sanyarú sors, nem pedig az, hogy "jajj istenem el kell mennem a város másik végébe". Ti bp-iek kicsit el vagytok kényeztetve, azt hiszem. Kérdezd meg Dzséjtet, hogy mi újság Veszprémben, majd ő szerintem mesél neked a valódi mozi sanyarúságról.

Na ez az. A világ vége ott van, mikor a szomszéd megyébe kell menned, hogy megnézz egy filmet, mert 1D-ben sem adják, nemhogy 2-ben, 3-ban. Van egy plázánk, három normál, egy 3D-s teremmel, aztán slussz-passz. És amióta kialakították a 3D-s termet, a drága mozisok itt tényleg nem adnak semmit 2D-ben, amiből van 3D. Alternatíva pedig Székesfehérvár, Győr vagy Budapest. És ez még mindig világi helyzet, mert legalább van mozink.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudj, Phobos, de nem tudlak sajnálni. Ha tényleg számít a film, menj el a Camponába.

Közben megtudtam, hogy elrontották a kiírást, náluk is 3D-ben adják.
Ti bp-iek kicsit el vagytok kényeztetve, azt hiszem.

Nem vagyok budapesti :P

 

Amúgy meg akkor legalább vidéken is ez megy, hogy a 3D-t erőltetik orrba-szájba és nincs alternatíva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megtudtam, hogy elrontották a kiírást, náluk is 3D-ben adják.

 

Van, amit csak 3D-ben hoznak be. :) Erre lenne jó alternatíva, ha tudnának olyan szemüveget adni, amiben vagy csak két balos, vagy csak két jobbos lencse van. De hát amíg ragaszkodnak az emelt helyárhoz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van, amit csak 3D-ben hoznak be. :) Erre lenne jó alternatíva, ha tudnának olyan szemüveget adni, amiben vagy csak két balos, vagy csak két jobbos lencse van. De hát amíg ragaszkodnak az emelt helyárhoz...

Külföldről már lehet rendelni olyan szemüveget, ami a 3D-s képet 2D-ssé alakítja. Nyolc dollár egy darab:

 

http://www.2d-glasses.com/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó lett a Végső Állomás 5, legalább is az előző részekhez képest biztosan. Igazi guilty pleasure katagória.

 

"Peter (Miles Fisher) pedig kiköpött Tom Cruise"

Érdekes egy fazon, szerintem Brandon Routh, haverom szerint Christian Bale utánzat. :D

 

Hehe, úgy látszik másnál is ez a három ugrik be.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Peter (Miles Fisher) pedig kiköpött Tom Cruise"

Érdekes egy fazon, szerintem Brandon Routh, haverom szerint Christian Bale utánzat. :D

 

Hehe, úgy látszik másnál is ez a három ugrik be.

Tom Cruise + Brandon Routh + Christian Bale. :) Mindhárom arcából akad a vonásaiban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén nekem is egyből Brandon Routh + Christian Bale összegyúrás jutott eszembe a srácot illetően.... talán valóban van benne némi kis Tom Cruise is, de az első kettő vonásaiból több akad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A pletykák szerint Liam Neeson is feltűnt a The Dark Knight Rises forgatásán, ám erről eddig nem jött semmiféle megerősítés. Most a színész maga mondta el, hogy elment a munkálatokra, de csak rövid ideig volt jelen és gyakorlatilag fogalma sincs arról, hogy benne lesz-e a filmben vagy sem.

 

"Komolyan,nem árulhatok el semmit a Dark Knight Risesról. Ott voltam a forgatáson, talán 1-1,5 órát töltöttem el, de a rendező nem árult el semmit arról, hogy miről szól ez az egész. Szóval halvány lila gőzöm sincs, hogy mire volt jó a jelenlétem, higgyetek nekem". - mondta Neeson."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van, amit csak 3D-ben hoznak be. :)

Ezt én is tudtam, csak amikor írtam a hozzászólást, még abban voltam, hogy a Camponában 2D-s lesz, ezért voltam felháborodva, mert ha van 2D-s, akkor más moziban miért nem mutatják be. Így is keserű a szájízem emiatt, de hát akkor nem moziban lesz megnézve a film. Kár érte, régóta vártam a moziban nézésre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végső Állomás 5

 

 

Na így kell kinéznie egy frappáns "lezárásnak". Aki lesen volt annak túl nagy meglepit nem okozott a frappáns dolog, de én mosolyogva néztem végig azt a pár percet. Amúgy harmatgyenge volt, ismerős szitukkal, viszont a hídas jelenet piszok állat volt, Isaac meg egy jópofa karakter akit még sajnálni is lehetett. Amúgy a két gyerek a végén olyan volt mint Bale és LeBlanc ifjú korában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Überalles! Nagyooon nem szabad komolyan venni. :D

 

 

 

Motherfucking Space Nazis :lol:

 

Nagyon komoly filmnek tűnik, de ahogy mondtad nem szabad komolyan venni :) 1 hónapja volt találtam egy Iron Sky-hoz képet, ki is raktam háttérnek :oops:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felettünk a Föld

 

 

Tartottam a filmtől, sőt az első percekben még jobban, de aztán beszippantott és nem engedett. :) Mondjuk alapjaiban egy nonszensz az egész, de a két főszereplő viszonya kárpótolt mindenért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Egyelőre semmi érdemlegeset nem lehet tudni a Terminator ötödik részéről. Ha a negyedik nem bukott volna meg McG már elkészítette volna a folytatást, de azóta a jogok gazdát cseréltek, most éppen az Annapurna Pictures birtokolja azokat. A cég elnöke, Megan Ellison szeretné folytatni a franchise-t, a sztoriról nem ejtett ugyan szót, csak a következőt mondta: "Nem árulhatunk el semmit a Terminator 5-ről. Viszont az biztos, hogy R kategóriás lesz, úgy ahogy azt az Úr és James Cameron is akarná."

 

A rendezői székben egy ideig Justin Lin üldögélt, de a Halálos iramban következő felvonása miatt úgy elhagyta a produkció környékét. Arnold Schwarzeneggert érdekelné a T5, aminek talán sokat örülnek. Ha 2018-ig nem sikerül összerántani a filmet, akkor a jogok visszakerülnek Cameronra."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Suszter, szabó, baka, kém

 

Hú. Elég összetett film, az biztos, hogy eltart egy darabig, míg az ember kibogozza a szálakat, és ez még a film után is folytatódik a fejünkben. Jó film, Gary Oldman nagyon jól játszik benne, és a többiek sem maradnak adósaik: akik szeretik a brit színészeket, azok nem fognak csalódni, egy rakat szerepel belőlük a filmben. Tényleg jó, hamisíthatatlan kém történet, ami ráadásul Budapesten kezdődik, úgyhogy még hazai vonatkozása is van a dolognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Na lehet, hogy megtekintem ezt a filmet, ez alapján elég jónak tűnik :D .

Ez még Sztívün Szignál jobbfajta filmjei közé tartozik. Nálam ugyan csak a harmadik mert előtte van az "Úszó erőd" és az "Ölve vagy halva". Ezen hármon kívül más nem is jön be tőle.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.