Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Örülök, hogy tetszett nektek :)

Ezt úgy írtad, mintha Te csináltad volna. :D

 

Nolan ismét megcsinálta. :clap: Ez valami gyönyörű volt :shocked:

:lol: Ez a teaser annyira semmitmondó, hogy már fáj. Kicsit korainak tartom ezt a "megcsinálta" őrjöngést. :) Ebben a teaserben nincs semmi rendkívüli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

:lol: Ez a teaser annyira semmitmondó, hogy már fáj. Kicsit korainak tartom ezt a "megcsinálta" őrjöngést. :)

 

Ody azért ezek elég biztató dolgok, 2007-ben a film egyik írója, nevezeten Jonathan Nolan így foglalta össze a sztorit

"Interstellar" has been described as an effects-laden exploration in the tradition of "2001: A Space Odyssey," written by Arthur C. Clarke and original "A.I." developer Stanley Kubrick.

2001 és az A.I. ötvözete? Ez remek szerintem :) A 2001 meg számodra is nagy nagy kedvenc ugye ;):)

Plusz a stáblistából kiderül, hogy az executive producer maga Kip Thorne elméleti fizikus, aki kb a világ egyik legokosabb embere Stephen Hawking után. De mindenesetre roppant elismert tudós.

Ha ilyen emberek támogatják a filmet, akkor tényleg egy új 2001-et kapunk, egy igazi sci-fit, a kőkemény fajtából. Van okom reménykedni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody azért ezek elég biztató dolgok, 2007-ben a film egyik írója, nevezeten Jonathan Nolan így foglalta össze a sztorit

 

2001 és az A.I. ötvözete? Ez remek szerintem :) A 2001 meg számodra is nagy nagy kedvenc ugye ;):)

Plusz a stáblistából kiderül, hogy az executive producer maga Kip Thorne elméleti fizikus, aki kb a világ egyik legokosabb embere Stephen Hawking után. De mindenesetre roppant elismert tudós.

Ha ilyen emberek támogatják a filmet, akkor tényleg egy új 2001-et kapunk, egy igazi sci-fit, a kőkemény fajtából. Van okom reménykedni :)

Ez rendben van, de itt most az első teaser -ről volt szó ami koránt sem nyújt semmi extrát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tényleg egy új 2001-et kapunk, egy igazi sci-fit, a kőkemény fajtából.

 

Amennyiben tényleg lesz egy olyan intellektuális mélysége a filmnek, mint a 2001-nek, mellé kapunk egy hasonlóan zseniális látványi és zenei világot (a mai legjobb technikával) és ezt megfűszerezve Nolan stílusával, akkor lehet, hogy hosszú évek óta az első katartikus filmélményben lesz majd részem ezzel a mozival...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hobbit - Smaug pusztasága:

 

Egyelőre csak annyit, hogy NAGYON BITANG VOLT!

 

 

 

Nem volt rossz, tökéletesen hozta a Középfölde-érzést, a Gyűrűk ura hangulatot, ugyanakkor egyre inkább érzem a felduzzasztás hátrányait. Nincs igazán szertehető, erős karakter, mint pl Aragorn volt, Thorin arrogáns és önfejű, Legolas hideg, Gandalf naív, a beszélő sárkány meg csak az időt húzta. A lostos Kate viszont tetszett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Nightmare Before Christmas - Nem csodálkozom, hogy nem találkoztam vele régebben, s nem is sajnálom. Erősen kétlem, hogy ennyire élvezni tudtam volna. Látványvilágban üdítő a sok animációs mostani film mellett. A túl sok danolászást nem igazán szeretem, de itt az is el van találva. Ritka (legalábbis számomra) az olyan filmzene, ami első hallás után is még napokig cseng az ember fülében. Csak ajánlani tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Cameron és az új-zélandi kormány hétfőn aláírt egy szándéknyilatkozatot, amiből kiderül, hogy Cameron három új Avatar-filmen dolgozik, és mindet Új-Zélandon veszik fel. Az aláírás után azt mondta, egyszerre forgatják le az összeset, és az elsőt 2016 decemberében mutatják be. 2017-ben érkezne a következő film, 2018-ban pedig az utolsó.

 

Cameron beszélt egy kicsit az Avatar folytatásokról is.

 

Ebben azt mondta, hogy ezek a filmek már nem lesznek annyira Jake Sully-centrikusak, mint az első volt. Inkább a családjáról szólnak, pont úgy, mint a Keresztapa-trilógia.

 

A második részben lesz egy csomó vízalatti jelenet, ami elég nagy kihívás technikailag, mert vizet nagyon nehéz animálni, de ma már tényleg nem ismer határokat a technológia. Gondoltak arra is, hogy a Pandora körüli naprendszerbe is ellátogat de végül ilyen mégsem lesz, mert már maga a Pandora is olyan végtelenül gazdag színhely, hogy nincs semmi értelme elmenni onnan. Persze lesznek új na'vi törzsek, pandorai állatkák és egzotikus új helyszínek is, ezekről sok érdekes dolog ki fog derülni.

 

Hajrá, 2016 december hamar itt van! :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig igazán elhagyhatták volna Pandorát. Csak, hogy egy kicsit bővüljön az univerzum. Mert így nagyon szegényes.

Azt meg pláne nem igazán tudom elképzelni, mit lehet még itt elmesélni három filmben. Azért ennyire nem érdekes Jake, se a na'vik. Oké, még egyszer visszajönnek az emberek, addigra eltelik 12-13 év, de kérem, annak a mérkőzésnek igencsak egyoldalúnak kéne lennie. Na majd meglátjuk, mivel áll elő Cameron bácsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szellemlovas : A Bosszú ereje.

 

Ahhoz képest, hogy milyen alacsony költségvetésből csinálták meg, viszonylag jó lett. Erősen érződött, hogy mindent megpróbáltak kispórolni belőle. Egy átlagosan jó misztikus thriller- kalandfilm keverék jött ki. Meglepődnék, ha a Disney kezdene ezek után valamit a Szellemlovasal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cameron már 4 éve mondja hogy ekkor meg akkor lesz forgatás meg bemutató az Avaatr-folytatásoknak. Eddig semmi nem valósult meg belőlük. Most már tényleg csak akkor hiszem el ha látom a filmet.

 

Az Interstellar meg nekem tuti tetszeni fog hisz Nolan rendezte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első képsorok az új Majmok Bolygójából ! :yeah: Teljes előzetes 2 nap múlva este fele.

http://www.youtube.com/watch?v=R9COWATqTp0

Hú de várom. Ebben a részben már átveszik az uralmat, és nem kegyelmeznek az embereknek :para:

57069L.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno a lázadósat kábé negyed óra után megszakítottam. Meg kéne már nézni az egészet.

Amúgy nagyon ott van az a flintás majom. :D

 

 

Wolvi meg csak úgy feszít mint aki Mr. Olimpiának hiszi magát. :D

 

THgAVJj.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a második jött be nagyon. Azt kábé négyszer míg a többi régit csak egyszer láttam. Most azonban azok közül már egyik se érdekel.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.