Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én nem szeretem a Világok harcát, főleg a vége miatt.

Nekem az egyik kedvencem a Világok harca, nagyon szeretem. Tény, hogy nem Spielberg legjobban sikerült filmje, de én ennek ellenére nagyon élveztem a filmet, rendesen beleéltem magam. Sok helyen azt olvastam, hogy idegesítő a kislány sikítása. Engem abszolút nem zavart.

Szerintem Tom Cruise, Justin Chatwin, és Tim Robbins is jól alakítottak. A földönkívüli lények (akik itt nem a Marsról jöttek, hanem az univerzum egy távolabbi szegletéből - Spielberg elmondása szerint) marha jól néztek ki! Szerintem jobbak, mint amilyenek a Függetlenség napjában vannak. A tripodok kinézete szerintem nem rossz, bár nekem Jeff Wayne tripodjai jobban bejöttek. Spielberg háromlábúinak pedig még most is beleborzongok a hangjukba! Az a búgás nálam mindent visz, főleg házimozin! (Akkor izgultam nagyon, amikor feltűnnek a kompnál - szvsz a film egyik legjobb jelenete.) Ahogy pedig a tripodok embereket ölnek (porrá égetik őket, és az embereknek csak a ruhájuk marad meg)... Csak bámultam a képernyőt.

(Egyébként érdemes meghallgatni Jeff Wayne 'War of the Worlds' c. musicaljét.)

Ugye a film H. G. Wells azonos című könyve alapján készült (amit nekem kétszer is sikerült elolvasnom). Sokmindenben eltér a film a könyvtől, de ez engem kicsit sem zavart, mindkettőt nagyon szeretem.

Még az 1953-as Világok háborúját is ajánlom, szerintem az is faja film lett. A magyar származású (?) George Pal is ott volt a forgatáson.

Szóval én mindent szeretek, ami a Világok harcához köthető, csak egyvalamit nem: az Asylum-féle verziókat... :cry: Azok borzalmasak!

 

Amúgy a másik kedvencem a Függetlensége napja. Csatahajó, Csata: Los Angeles közepes, Holnap határát pedig még nem láttam. :)

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a másik kedvencem a Függetlensége napja. Csatahajó, Csata: Los Angeles közepes,

Előbbi két filmet én is bírom. A harmadikból még csak részleteket láttam.

 

 

Holnap határát pedig még nem láttam. :)
Ahogy teheted mindenképp pótold be. Nem fogod megbánni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbbi két filmet én is bírom. A harmadikból még csak részleteket láttam.

 

 

Ahogy teheted mindenképp pótold be. Nem fogod megbánni.

Csatahajó nekem nem annyira tetszett, de nem volt rossz. :)

Egyébként ha nem nézed meg a B:LA-t, nem vesztesz vele sokat... De azért szerintem egyszer mindenképp nézd meg, vam benne néhány jelenet, amiért egyszer végig lehet nézni.

Mindenképp megnézem a Holnap határát, sci-fin belül az Ufo-inváziósakat csípem leginkább. :D Bár a Támad a Mars!-ot nem sorolnám a kedvenceim közé... De az inkább paródia, mint sci-fi. :)

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félelmetesen hidegen hagy ez az Interstellar. :para: Pedig biztos jó lesz, de annyira semmitmondóak ezek az előzetesek, hogy az valami döbbenetes.

 

Hú engem ellenkezőleg! Nagyon várom! Bízom az erőben(Nolan-ben)!

Elvégre jobb ha ha nem trailerektől esik le az állad, hanem a moziban.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú engem ellenkezőleg! Nagyon várom! Bízom az erőben(Nolan-ben)!

Elvégre jobb ha ha nem trailerektől esik le az állad, hanem a moziban.

Ez igaz, de ezzel kb aláírod Ody véleményét, hogy csak bízol benne. Én is így vagyok vele, hogy mivel Nolan, ezért nagyon várom, de ezekből a trailerekből nem jön le semmi, ami jó is, mert nem a trailerből akarom megismerni az egész filmet. Kíváncsi leszek rája. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondanám, hogy "jajj istenem :facepalm: ", de anno azt sem gondoltam, hogy épkézláb filmet lehet csinálni a Lego termékből. Szóval, bármi lehet, na. Bár engem most jobban érdekelnek a Minyonok és a Madagaszkár pingvinjei. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondanám, hogy "jajj istenem :facepalm: ", de anno azt sem gondoltam, hogy épkézláb filmet lehet csinálni a Lego termékből. Szóval, bármi lehet, na. Bár engem most jobban érdekelnek a Minyonok és a Madagaszkár pingvinjei. :D

 

És akkor ahhoz mit szólsz, hogy mozifilm készül a Tetrisből??? :)

 

http://sg.hu/cikkek/108088/film-keszul-a-tetrisbol

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Delfines kaland 2 : ugyanazt hozza mint az első rész, aranyos történet, önmagukat alakító delfinek, fiktív emberszereplők (közülük Morgan Freeman karaktere szokás szerint mindenkit lejátszik a vászonról) kissé semmitmondó zene, némiképp mesterkélt bonyodalmak, és megint egy sokat szimbolizáló tárgy. Ami fejlődés: az előzőt (itt legalábbis) csak 3D-ben adták és az inkább volt zavaró / pazarlás mint szép és látványos, most viszont volt 2D vetítés, és milyen jól átjöttek a hangulatok.

Újranézős :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Godzilla

Hát nem estem hasra tőle, de ez még mindig inkább volt Godzilla film, mint a '98-as. Inkább maradok az eredetinél

 

Egyébként is az volt az érzésem, Japánból mindhárom szörny csak azért úszott át az óceánon, hogy az amerikai dicső sereg tudjon velük harcolni. A japán hadsereg smafu..

Japán hadserege smafu az orosz, a kínai és az amerikai haderőhöz képest. De amúgy ja, nekem sincs kétségem afelől, hogy azért mentek át (én már azon vigyorogtam, hogy Japánt érte támadás, de ott is az amcsik nyüzsögtek, mondván "nemzetközi biznyisz -- ja, a Jäger programról ezt elhittem, erről nem). Hisz amerikai film. Mégsem lehet minden rendező Del Toro, aki a kaiju filmjében az USA-t csak egy rövid cameó erejéig szerepelteti

Azért ruccant át az USA-ba, mert ott volt a csaj, és mivel az nem tudott úszni, így szegény hímnek kellett átszelnie a fél világot

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.