Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát, így az Alien: Isolation után igen. Amúgy szép lesz ez a 2015, évnyitásként egy Alien, és közepére egy Jurassic Park, évzárásként egy Star Wars. Mindhárom maxikedvenc franchise-om a moziban egyazon évben. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Star Wars csak a 4. helyen van a felsorolásban???:nana::D A másik 3 franchise-ért sosem voltam annyira oda ( jó a JP-ért kiskoromban, de hát akkor ki nem szereti a dinókat :D ),nyilván azért láttam mindet mert mégiscsak kult filmek :) ,de hogy annyira nagyon várnám a folytatásukat nem volt. Mondjuk az Aliennek erre nem is volt esélye, mert amikor elkezdtek érdekelni a filmek akkor már a 4. rész is bőven videokazettás formátumban elérhető volt :). Mindettől függetlenül megfogom nézni a folytatásokat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Toldi drámájával a Hollywoodreporter is foglalkozik

http://www.hollywoodreporter.com/news/hungarian-fund-denies-backing-historic-742479

 

Pálfi most külföldön próbálkozik a Toldival, mindenképp megcsinálná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Viszont egy másik jelenetben, mikor Bishop önként jelentkezik az űrhajó távvezérlésére akkor elhangzik egy része az általad írtaknak; meg is jegyzi Bishop, hogy nem jókedvében megy; szintetikus ugyan, de nem teljesen hülye. Óriási szöveg szerintem! :)

 

Szerintem az a legnagyobb szöveg a filmben. :)

Azt a dumát én is csípem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a választ. Szegényt nem veszik emberszámba...

 

Viszont egy másik jelenetben, mikor Bishop önként jelentkezik az űrhajó távvezérlésére akkor elhangzik egy része az általad írtaknak; meg is jegyzi Bishop, hogy nem jókedvében megy; szintetikus ugyan, de nem teljesen hülye. Óriási szöveg szerintem! :)

 

 

tényleg spoiler-t "moderált" valaki a hsz-emre, mert egy jelenetet ellőttem a 86-os Aliensből? :o

Oké, részemről nem akartam ártani senkinek! :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tényleg spoiler-t "moderált" valaki a hsz-emre, mert egy jelenetet ellőttem a 86-os Aliensből? :o

Oké, részemről nem akartam ártani senkinek! :lol2:

Én voltam a tettes. Tudod, van az a mondás, hogy az újszülöttnek minden vicc új. Az Aliens egy régi film, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki látta. Ezt a magam - és sajnos más - kárán tanultam meg nem is olyan régen, talán év elején, amikor itt valaki éppen először állt neki a szériának, én meg - ugyanezen felfogás alapján, hogy hát régi film - leírtam az Alien3 végét. Épp csak elcsesztem valaki szórakozását. Szóval igen, régi, és? 1986 régen volt, azoknak, akik a '90-es, de most már nyugodtan írhatjuk, hogy a 2000-es években születtek, azoknak ezek a filmek most újak. Mostanában láthatják először, és talán nem tőled vagy tőlem, vagy mástól akarnak értesülni arról, mi lesz a filmben. Attól, hogy valami régi, még érvényes rá a spoiler szabály.

 

Letezik olyan ember aki szereti az Alien4-et? :o

Én speciel imádom, zseniális film. Persze, ehhez a felszín alá kell nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letezik olyan ember aki szereti az Alien4-et? :o

 

Igen én is szeretem, sőt a Az Alien3 moziverziójánál jobbnak is tartom!

 

Más: Megvan valakinek a Polar Express 3D eredeti BD-n?

Az érdekelne, hogy magyarul lyukasztják-e a jegyet benne, mert az eredeti dvd-n igen.

De HD-ben nem találtam még olyan változatot az ncoron sem amiben magyarul lyuggatnak.

Eszembe jutott már, hogy megveszem, de ezt jó lenne tudni. köszi

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Más: Megvan valakinek a Polar Express 3D eredeti BD-n?

Az érdekelne, hogy magyarul lyukasztják-e a jegyet benne, mert az eredeti dvd-n igen.

De HD-ben nem találtam még olyan változatot az ncoron sem amiben magyarul lyuggatnak.

Eszembe jutott már, hogy megveszem, de ezt jó lenne tudni. köszi

 

Igaz, nekem csak a 2D-s BD van meg, de abban sem magyarul lyukasztanak. Vélhetően más alapanyagot használtak a transzferhez - míg a DVD-re a mozis alap került, a BD-re nemzetközi.

 

Ez egyébként így van a Non-stop esetében is. Ott is a moziban magyarul voltak az SMS-ek, míg a lemezen (BD és DVD egyaránt) már nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, nekem csak a 2D-s BD van meg, de abban sem magyarul lyukasztanak. Vélhetően más alapanyagot használtak a transzferhez - míg a DVD-re a mozis alap került, a BD-re nemzetközi.

 

Ez egyébként így van a Non-stop esetében is. Ott is a moziban magyarul voltak az SMS-ek, míg a lemezen (BD és DVD egyaránt) már nem.

 

Köszönöm a választ! Pedig jó lenne megtudnom, mert ajándékba lenne édesanyámnak! :) mert óriási fan, mindig ezzel hangolja magát karácsony előtt, mióta kijött a film dvd-n.

Mondjuk a 3D-s külön és később jelent meg a 2D-snél, talán van remény..Az sw saga BD-n is a prequel-en magyarok a sárga betűk!

Addig is bekérdezek helyén a saját adatlapján a fórumon az xpressen ahol megrendeltem..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm a választ! Pedig jó lenne megtudnom, mert ajándékba lenne édesanyámnak! :) mert óriási fan, mindig ezzel hangolja magát karácsony előtt, mióta kijött a film dvd-n.

Mondjuk a 3D-s külön és később jelent meg a 2D-snél, talán van remény..Az sw saga BD-n is a prequel-en magyarok a sárga betűk!

Addig is bekérdezek helyén a saját adatlapján a fórumon az xpressen ahol megrendeltem..

 

Szerintem ne reménykedj, mert vélhetően a sorozatgyártás miatt - költséghatékonyságból - a BD-re más alapanyagból dolgoztak. S e szempontból szerintem édesmindegy, 3D vagy 2D. De most már én is kíváncsi vagyok rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ne reménykedj, mert vélhetően a sorozatgyártás miatt - költséghatékonyságból - a BD-re más alapanyagból dolgoztak. S e szempontból szerintem édesmindegy, 3D vagy 2D. De most már én is kíváncsi vagyok rá.

Megkérdeztem a termék fórumán. Remélem az XpressHelp ír valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem. Ráadásul ezek az X-men származék emberek (vagy kik) mennyire kilógnak a sorból, te jó ég. :facepalm:

Mivel ők is a Marvel univerzum részei, így nem értem, miért lógnának ki? Az, hogy a filmekben eddig nem mosták őket össze annyira, attól még egymás mellett kell lenniük. A képességük sem valami kilógó, hiszen ott van Thor már a kezdetek óta, mellette Malekith, Loki, Ronan, mind "mágikus" képességekkel bírnak. És a beszélő fa és a harci mosómedve is ebben a sorban ül. Stb. Hogy a S.H.I.E.L.D.-ben feltűnő szuperemberkékről már ne is tegyünk említést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.