Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Will Smith inkább a DC-s képregényfilmben vállalt szerepet, az Öngyilkos osztagban. Párhuzamosan folyt a két film forgatása.

Valahogy kiírják a karakterét majd a ID4 folytatásban. De azért én is örültem volna ha Jeff Goldblum - Smith combo a film végén ismét összefog, és nosztalgiázik egy kicsit...20 éve sikerült haver, most is találj ki valami csoda tervet, idén milyen vírust fejlesztettél? :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Will Smith-nek sajnos az utóbbi években elszállt az agya, és olyan gázsit kér, amiből kijönne egy másik film. És erről annak ellenére sem hajlandó lemondani, hogy sikerfilmje évek óta nem volt. Gondolom majd bemesélik a sztoriba, hogy a karaktere hősi halált halt, vagy valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztük a Dínó tesó-t!

Jól szórakoztunk. A 3D-nek semmi haszna újfent..de nem volt választásunk..

Meg kell ragadjam az alkalmat a pécsi Uránia mozi reklámozására, mert nem csak, hogy ingyenes arcfestés volt a gyerekeknek, de a Mikulás is jött és minden gyereknek adott egy nagy mikulás csokifigurát, aztán közös fotózkodás, stb.

Nagyszerű teljes értékű meglepetés program volt! :clap:

Vissza a filmhez. Amúgy nagyon szép a látvány, hiába a Pixar az Pixar.

 

Sajnos egy szülő elvesztése vagy valami kőkemény dráma nélkül nem úszunk meg manapság semmit, és most sem..

 

 

Rövidfilm a film előtt:

Sanjay's super team; Na nekem ez nem tetszett! Nem nemzetközi piacra termett ez az alkotás.

Nem vagyok tisztában az apropójával, de ez egy buddhista propaganda film volt, nem is burkoltan és mint ilyen nem vagyok rá kíváncsi részemről..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is emlékeztem hogy ilyen erős diétán vannak az alienek.

Eléggé anorexiásak voltak.

Az is lehet hogy gyomorgyűrűt használnak. :D

 

 

 

A kis csóka ugye a nagy csóka fejében ült

LbcpAV3.gif

 

:D

 

 

 

Remélem Jeff Goldblum apja is visszatér, az öreg zsidó volt a legemberibb szereplő az egész filmben.

Az öreg Július bátyát én is visszavárom. Az IMDB szerint ő is benne lesz a filmben.

 

 

 

Fordítva vette föl a magassarkúját.... :lol:

Úgy tűnik azoknál a bestiáknál ez a módi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vakáció:

Lassan azt gondolom, hogy "értem én a viccet, de nem szeretem."

Nem jönnek be a "mai" vígjátékok.

Pedig volt olyan komment, hogy ez most végre más, mint a mostani gyenge vígjátékok. Dehogy más!

Számomra ugyanaz. Erőltetett és rém gyenge. Kínos jelenetekkel. Ismételt klisékkel. akár egy párbeszéden belül..nullás.

Christina Applegate-et rég láttam. De inkább tettem volna be egy rém rendes epizódot. Bármelyiket. Simán jobb lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már rég írtam ebbe a topicba, de igazából nem volt mit. Megnéztem az összes blockbustert(pl, Hangya, Bosszúállók 2, MI: Titkos Nemzet, Halálos Iramban7 stb..), de annyira semmilyen és ugyanaz volt mind, hogy 1 mondatot sem tudnék róluk írni. Megnézem őket ,magasra teszem előtte a lécet, de mindig csalódom milyen egyszerűek ezek a filmek és unom is őket.

 

De ma láttam egy iszonyú jó és zseniális filmet.

 

A címe: Ádám almái.

 

Ez egy 2005-ös dán film. Már rég a gépemen volt , már nem emlékeztem rá miért szedtem le(mikor leszedek egy filmet azt vagy ajánlják, vagy szereplők, történet miatt teszem, de néha csak 1-2 év múlva kerül sor a megnézésére, és addig elfelejtem mi vonzott benne).

Arról szól a film hogy egy szabadulás előtt lévő neonácit kiküldenek egy vidéki templomba(gondolom Dániában ez a szokás hogy egy szabadulás előtt álló rabot munkára kiküldik, hogy visszaszokjon a civil életbe), ahol egy furcsa pap kezei alá kerül. Van a templomban még egy arab figura, és egy piás kövér ember.

A papot Mads Mikkelsen alakítja. És itt meg is állnék egy pillanatra. Minimum 6 Oscart érne az az alakítás amit Mikkelsen ebben a filmben nyújt. Annyira átéli a kissé furcsa pap szerepét hogy már ezért is megéri megnézni a filmet. Zseniális színész, értem már miért kedveli Bomarr.

Szó van a filmben Istenről, almás lepényről, fogyatékosságról, betegségről, és mindezeket olyan zseniális jelenetekbe ágyazva, mely néha viccesek, néha tragikusak, de ugyanakkor szerethetőek.

Az egész film olyan életszerető optimista hogy le a kalappal.

Sok ilyen filmet még.

 

R2-D2 és Donát, nektek mindenképp ajánlom, de mindenkinek érdemes elindítani. Garantáltan odaszögez a képernyő elé. Gondolom Bomarr is látta már.

 

 

 

R2-D2 amiket ajánlottál azok szintén nagyon tetszettek. A venezuelai és a kolumbiai filmre gondolok. Modjuk te rossz filmet nem szoktál ajánlani ,hasonló az izlésünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez érdekesnek tűnik, felírtam a megnézendők listájába. :) Mikkelsen egyébként is az egyik legjobb színész jelenleg Európában véleményem szerint. Az idei blockbusterekkel kapcsolatban nagyon egyetértek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

R2-D2 és Donát, nektek mindenképp ajánlom, de mindenkinek érdemes elindítani. Garantáltan odaszögez a képernyő elé. Gondolom Bomarr is látta már.

 

 

 

R2-D2 amiket ajánlottál azok szintén nagyon tetszettek. A venezuelai és a kolumbiai filmre gondolok. Modjuk te rossz filmet nem szoktál ajánlani ,hasonló az izlésünk.

 

Szuper! :peace:

 

Az Ádám almái már nagyon rég egyszer a látókörömben volt, de akkor még kevésbé érdekeltek a nemamerikai mozik. Mostanság, mikor rengeteg ilyesmit nézek, el is felejtettem, de tuti sort kerítek rá. Úgyhogy köszi az emlékeztetőt!!!

 

 

 

Az idei nagyfilmekről is egyezik a véleményünk. MI: Titkos nemzet, Halálos Iramban 7, Hangya.... én is mindet végig unatkoztam.

 

:lol: Ezek közül én egyiket sem láttam és nem is tervezem megnézni őket. Már nem. Belefáradtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ma láttam egy iszonyú jó és zseniális filmet.

 

A címe: Ádám almái.

 

Ez egy 2005-ös dán film. Már rég a gépemen volt , már nem emlékeztem rá miért szedtem le(mikor leszedek egy filmet azt vagy ajánlják, vagy szereplők, történet miatt teszem, de néha csak 1-2 év múlva kerül sor a megnézésére, és addig elfelejtem mi vonzott benne).

Nekem Pildi adta kölcsön évekkel ezelőtt DVD-n, lehetséges, hogy onnan emlékszel rá :) Szuper film volt, és Mikkelsent többen is szeretjük a fórumról, fantasztikus a pasas :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Pildi adta kölcsön évekkel ezelőtt DVD-n, lehetséges, hogy onnan emlékszel rá :) Szuper film volt, és Mikkelsent többen is szeretjük a fórumról, fantasztikus a pasas :)

 

 

Igen, lehetséges. Az biztos hogy MIkkelsen filmjeit elkezdem én is nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Pildi adta kölcsön évekkel ezelőtt DVD-n, lehetséges, hogy onnan emlékszel rá :) Szuper film volt, és Mikkelsent többen is szeretjük a fórumról, fantasztikus a pasas :)

Így igaz. :) Anno írtam is róla 2010-ben ide a filmes topikba az alábbiakat (sajnos hivatkozásként nem tudtam betenni, csak idézni tudom):

 

"Tegnap este láttam egy nagyon-nagyon jó német-dán filmet, Adam almái a címe. Sose hallottam róla, moziban nem ment, csak DVD-n elérhető, egyik ismerősünk ajánlgatta már egy jó ideje, minden komment nélkül, csak annyit mondva, hogy érdemes megnézni, és most volt idő sort keríteni rá.

Hogy bibliai kötődésű a téma, azt a címből már sejteni lehetett, de nagyon mai a történet, rendkívül szórakoztató, és nagyon tanulságos. Hit és tolerancia témakörben akár a tananyagban is megállná a helyét középiskolásoknál - fiatalabbak nem értenék a lényegét, és hát vannak benne nagyon durva dolgok is, a szabad szájúságról már nem is beszélve."

 

Azóta, mint kiderült, megvettem, láttam még egyszer, és mondhatom, hogy a hatása semmit nem kopott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.