Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezek után már meg kell kérdeznek, hogy azt tudtátok, hogy George McFly-t sem ugyanaz játssza? Az első részben Crispin Glover, a második és harmadik epizódban Jeffrey Weissman játssza.

Szerintem ezért van az is, hogy a 3. részben a Michael J. Fox játssza a saját ükapját Seamus-t, pedig a férfi felmenőt eddig sosem Ő játszotta. Mindig Lea Thompson mellett a fenti színészek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rogue One topicban tegnap ment az eszmecsere az utóforgatásokról erre ma az IGN kirakott egy cikket a hírhedt újraforgatásokról. :)

http://hu.ign.com/star-wars-anthology-rogue-one/21685/feature/ujraforgatasok-hollywoodban-a-13-legkiemelkedobb-pelda

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://index.hu/kultur/cinematrix/2017/03/22/terminator_folytatas_reboot_genisys_arnold_schwarzenegger/

 

Úgy látom, hivatalossá vált, hogy nem lesz Terminator Genesys folytatás - ami szerintem kiváló ötlet -, helyette valami újjal próbálkoznak majd - ismét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mit is mondhatnék :hmm:.

 

Tetszeni valamelyest tetszett az előzetes, de valamiért annyira nem nyűgözött le. A cgi úgytűnik, hogy kezdetleges(vagyis remélem :clap2:), de ez a sötét látványvilág... hát remélem idén végre magára talál a Warner képregény fronton :).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Meghalt a BvS-ben, igaz vissza fog térni, ahogy utaltak rá a film utolsó képkockájában. Szerintem csak a film végén fog beugrani.

 

 

 

Halottan? Nehezen :P

 

Ezt tudom, De ki hiszi ezt el? És valóban az utolsó képkocka miatt azt hittem, hogy itt tér vissza!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És valóban az utolsó képkocka miatt azt hittem, hogy itt tér vissza!

Igen, valószínűleg itt tér majd vissza, de a látottak alapján ezt meglepetésnek szánják

 

Szerk.: Csoli, itt a plakát sorozat csak neked a teljes csapattal :P

ao1W81x_700b.jpg

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képek az új Tomb Raider filmből!!!

Official plot synopsis:

 

“Seven years after the disappearance of her father, 21-year-old Lara has refused to take the reins of his global business empire, instead working as a bike courier in London while taking college classes. Eventually she becomes inspired to investigate her father’s disappearance and travels to his last-known location: a tomb on an island somewhere off the coast of Japan. Suddenly, the stakes couldn’t be higher for Lara, who—against the odds and armed with only her sharp mind, blind faith and inherently stubborn spirit—must learn to push herself beyond her limits as she journeys into the unknown. If she survives this perilous adventure, it could be the making of her, earning her the name tomb raider.”

 

Alicia-Vikander-as-Lara-Croft-Tomb-Raider-01.jpg

C78GT1nXUAE7aiS.jpg

Alicia-Vikander-as-Lara-Croft-Tomb-Raider-02.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.