Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az IMDb már 2009-re beficcentette a 2. részt. A castban pedig nem egy jelenet van, hanem több. Néhány humoros, meg egy, ami a következő részt vetíti előre. Ez különösen érdekes, ha ismered ki az, aki a jelenetben szerepel és milyen viszonyban van valakivel a képregényekben (amúgy erre a viszonyra a film is utal egy mondatban, de kár, hogy csak egyben, mert így ez csak kedveskedés a rajongóknak, de jelentősséget nem kap).

Köszi :para: Na majd akkor megkettőzve az erőfeszítésemet, úgy fogom sasolni az egész filmet. Nálam ugyanis kimaradtak a képregények és a rajzfilmek is ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség a Transformersről. Nem csak Lucas szeret egy jelenetet kétszer is felhasználni :para: Hogy miken nem lehet spórolni (illetve mit ki nem szúr néhány ember):

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/spur0704/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sikerült egy eddig le nem tiltott videot berakni a másik helyére. :para:

Némi komment az sg. hu-ról. ;)

 

 

"J.J. Abrams, miközben még két sorozatba besegített, a legújabb Star Trek film forgatására készül, de csak miután jövő januárban mozikész állapotba nem hozza legújabb durranását.

 

A népszerű rendező-producert Stephen King Setét torony című regényciklusának feldolgozásával is kapcsolatba hozták a minap, azonban a Transformers című tudományos-fantasztikus akciófilm elé csatolt stúdióelőzetesekből kiderült, hogy egy titokzatos katasztrófafilmen dolgozik Matt Reeves rendező segítségével.

 

A netszerte csak Cloverfield címen emlegetett filmről mindezidáig senki sem hallott és éppen ezért is okozott nagy meglepetést az előzetes felbukkanása a mozikban. (A Cloverfield nem a film igazi címe, hanem csak egy afféle megtévesztést elősegítő álcím, s a valódi titulus a jól értesültek szerint a The Parasite lesz.) Az előzetes érdekessége, hogy egy tipikus tinibulizást követően egy New York utcáin történő rémült menekülésbe csap át, miközben a háttérben furcsa, ordító hangok, robbanások és a Szabadság szobor emberek közé repülő feje keretezi a képet, miközben a menekülők kézikamerái által mutatott képet élvezhetjük a vásznon.

 

Hogy pontosan mi is ez a projekt, arról egyelőre hallgat a producer és a stúdió is, egyelőre csak a január 18-i premierdátum nyújthat kapaszkodót."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hangokban nekem az tetszett kifejezetten, hogy az eredeti rajzfilm átalakulós hangja is fel-felcsendül néha.

Optimusé vagyis Peter Cullené pedig gyakrabban mert akkoriban néhány transzit ő szinkrózott.

Újabb kedveskedés a rajongóknak hogy a filmes Optimust az a színész szinkrózta aki a rajzfilmekben. :para:

Én meg nem bírok rájönni hogy mi az első mert hiába gondolkozok nem ugrik be hogy miről vagy kiről beszélnek egy mondatban, a végét meg nem láttam mert sietnem kellett.

Az egyetlen viszonyos dolog ami beugrik az a csaj meg a faterja de a manuszról több mondat is van.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Peter Cullenről ezt nem is tudtam :para: Ez király!

 

Emlékszel, mikor Megatron kitört a gátból, odaröppent mellé Starscream (azt hiszem Üstökös volt a magyar neve... az F22-esé alakuló mütyür). Megatron meg mondta neki, hogy "megint csalódnom kellett bennem" vagy ilyesmi. Ez azért érdekes, mert Starscream ki nem állhatja Megatront, az ő helyére pályázik, az előző mozi(rajz)filmben a sérült Megatront kihajította az űrbe, de Megatront felvette Unicron és átalakította Galvatronná, hogy bosszút állhasson. Meg is tette, az arrogáns Starscreamet koronázási ünnepségén jól szétlőtte. A film végén a cast alatt pedig látni, amint Starscream az űr felé veszi az irányt. Lehet spurizik haza Cybertronra, hogy hozzon némi erősítést. Amúgy az tetszett, hogy az Álcák közül is túlélték hárman: Starscream, Barricade (a rendőrautó) és Scorponok (a skorpió)

 

Optimusé vagyis Peter Cullené pedig gyakrabban mert akkoriban néhány transzit ő szinkrózott.

Újabb kedveskedés a rajongóknak hogy a filmes Optimust az a színész szinkrózta aki a rajzfilmekben. ;)

Én meg nem bírok rájönni hogy mi az első mert hiába gondolkozok nem ugrik be hogy miről vagy kiről beszélnek egy mondatban, a végét meg nem láttam mert sietnem kellett.

Az egyetlen viszonyos dolog ami beugrik az a csaj meg a faterja de a manuszról több mondat is van.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár kritikát átfutottam erről a Transformers nevű izéről... Jó nagy ganénak igérkezik még mindig. De a ganéhoz ért Bay. El tudja adni...

----------------------------------------------------------------------

 

El se tudtam képzelni hogy Öblös Miska mit hoz ki belőle de úgy tűnik nem okoz csalódást. :cool:

Sajnos tényleg hű marad önmagához... Bár amíg ilyen projecteket kúr szét, addig nem haragszom rá (mivel nem izgat a Transformers úgy általában) :)

 

Sajnos tényleg hű marad önmagához...

Én azért írtam hogy nem okoz csalódást mert bírom a filmjeit, kivéve talán a Pearl Harbort. Legalábbis egyelőre úgy néz ki hogy tetszeni fog.

Ezekkel a botokkal amúgy én csak néhány képregény erejéig foglalkoztam de tetszett.

 

De úgy van. Rontsd el az estém hátralevő részét.

 

Rontsd el az estém hátralevő részét.

Az enyémet Bay rontaná el, ha megnézném valamelyik filmjét...

 

(Nehogy komolyan vedd már, ember :D )

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Még szerencse hogy akkor nem hallgattam rád és komolyan vettem. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég gyenge cikkecske... 100 milliós álomhatár? Egy blockbusternél az az alap. Egyébként is 3 vagy 4 napja vetítik csak.

Hétvégén ez az összeg meg fog ugranni :cool: Nem csodálkoznék ha rögvest duplájára nővekedne a premierhetet lezárólag pedig megtriplázódna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álmodj csak... Azért annyira nem jó film. Kicsit kezded túlspirázni, úgy érzem. Jól néz ki, ok, de azért álljunk már meg egy szóra... Ahogy a beszámolókat olvasom, épp az a kis értelem hiányzik belőle, ami igazán naggyá tehetné. Marad a látvány, ami önmagában kevés nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd hétvége után elmondom mennyire is spiláztam túl :D:cool:

Nekem meg még mindig elég ha kikapcsol, ha szórakoztat és úgy állok fel a székből, hogy: De egy k*rva f*sza film volt! :)

 

A negatív beszámolók többsége meg amint én utána néztem műmájer művészfilmbuziktól származik akik még talán a horrort is összekeverik a forróval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álmodj csak... Azért annyira nem jó film. Kicsit kezded túlspirázni, úgy érzem. Jól néz ki, ok, de azért álljunk már meg egy szóra... Ahogy a beszámolókat olvasom, épp az a kis értelem hiányzik belőle, ami igazán naggyá tehetné. Marad a látvány, ami önmagában kevés nekem.

Imádom ha úgy nyilatkozol egy filmről hogy nem is láttad.Nézd meg és azután nyilatkozz.Nem is tudom hogy miként lehetne e filmnél értelmesebb Transformerst csinálni, ennyit lehet kihozni belőle.

 

Erről a véleményedről a "Tyiüüű Baing" cikk jut eszembe, ahol a kritikus bizonygatja hogy a Birodalom Visszavág nem tud többet felmutatni a szemkápráztató trükköknél, amivel egy filmet nem lehet eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álmodj csak... Azért annyira nem jó film. Kicsit kezded túlspirázni, úgy érzem. Jól néz ki, ok, de azért álljunk már meg egy szóra... Ahogy a beszámolókat olvasom, épp az a kis értelem hiányzik belőle, ami igazán naggyá tehetné. Marad a látvány, ami önmagában kevés nekem.

Én sem értem a nagy lelkesedést. Lehet valami látványos és szórakoztató, de egy nézhető film nálam általában ott kezdődik, hogy valaki leül és tisztességesen megírja... Nincs ebben semmi művészfilmbuzulás, csak egy alapvető igény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom ha úgy nyilatkozol egy filmről hogy nem is láttad.Nézd meg és azután nyilatkozz.Nem is tudom hogy miként lehetne e filmnél értelmesebb Transformerst csinálni, ennyit lehet kihozni belőle.

 

Erről a véleményedről a "Tyiüüű Baing" cikk jut eszembe, ahol a kritikus bizonygatja hogy a Birodalom Visszavág nem tud többet felmutatni a szemkápráztató trükköknél, amivel egy filmet nem lehet eladni.

Aham. Szerinted a Transformers felér egy Birodalom Visszavággal? Gratulálok. Ennél szánalmasabb hasonlatot nem is hozhattál volna. Nevetséges...

 

Egyébként én meg azt imádom, hogy mindig olyan hatalmas fika arc vagy, aztán amit benyögsz hogy király, azt kell szeretni. Pffff....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Michael Bay filmben nehogymá' mélyen szántó gondolatokat keressen az ember.

De épp erről kellene hogy szóljon az egész, hogy a sok effekt nem nyomja el a sztorit, hanem ellenkezőleg, kiegészítse azt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.