Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én az előző részt fél éven keresztül majdnem minden nap megnéztem, szóval bizakodó vagyok a harmadik rész iránt hogy jó lesz. :)

 

Persze akinek nem jött be a TDK annak ez se fog, viszont akinek tetszett az szerintem nyugodtan hátradőlhet, nem fog csalódni Nolanben. Az évtized filmje lesz.

 

Én ha meghallom ezt a nevet: Nolan, akkor a minőségi élvezet és a maximális moziélmény jut róla eszembe (többek között) :D (kb 2008 nyara óta várom epekedve ezt a filmet) :D:P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évtized filmje lesz.

Azt azért még korai lenne kijelenteni így az évtized hajnalán (:)), bár ha 2012-ben tényleg világvége lesz, akkor végül is minden esélye meg van. De szerintem, mi több, nagyon remélem, azért az elkövetkezendő kilenc évben még lesz egy pár ilyen kaliberű film. Remélem (űrhajós-idegenes) sci-fiben is. :D

 

Ez a plakát szerintem sem poszteres. Sok mindent bele lehet látni, a tényleges haláltól azt is, hogy Batman végül szögre akasztja a szárnyát, mert sikerre vitte a küldetését.

Az biztos, hogy Batmant valahogy ki kell vonni a forgalomból (holtan vagy máshogy, de a lényeg, hogy végleges legyen), ha le akarják zárni ezt a Batman-érát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak egy kis villámlós effekt hiányzik. :D

 

2n7gvat.gif

 

Átok és Macseknőci plusz az eddigi infók miatt nem hiszem hogy jobban bírni fogom mint a TéDéKá-t. Egy kicsit még akarom is hogy úgy legyen mert nekem eddig az előző a legjobb Batmanus-múvi és klassznak tartanám ha az is maradna.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a plakát szerintem sem poszteres. Sok mindent bele lehet látni, a tényleges haláltól azt is, hogy Batman végül szögre akasztja a szárnyát, mert sikerre vitte a küldetését.

Az biztos, hogy Batmant valahogy ki kell vonni a forgalomból (holtan vagy máshogy, de a lényeg, hogy végleges legyen), ha le akarják zárni ezt a Batman-érát.

Nagyon jó plakát, de a hangulata alapján nem sok jóra számíthatunk (mármint a történet szempontjából). Az a legkevésbé valószínű, hogy a siker miatt nem lesz már szükség Batman-re. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó filmnek ígérkezik, de az előző 2 rész alapján nem is vártam mást. :P

Engem nem zavarna, ha Batman meghalna, sőt... ez nem egy Pókember-féle rózsaszín cukormázas szuperhősmozi, ahol kötelező a happy end és a főszereplő életben maradása. Bőven benne van az alkotókban, hogy ezt meglépik, szerény véleményem szerint, még jót is tenne a filmnek, ettől válna igazán drámaivá. Persze csak akkor, ha értelmet is nyerne Bruce halála, nem csak egy afféle "Nesztek, meg mertük ölni, jó, mi?" - dolog lenne belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy különbség mégiscsak van, szemmel láthatóan nincs olyan őrület, hiszti és hájp mint a TDK előtt volt. Amit Joker személyének tudok be.

Lásd milyen hiszti volt az Avatar előtt, és mi lett a végeredmény. Lehet hogy iszonyat nézett lett, de a popkultúrába nem sikerült beépülnie, soha egy lelket nem hallottam róla nyilatkozni élőben, vagy ha igen akkor csak szidták, vagy azt ecsetelték hogy milyen éles a képe elcédén. Az SW meg jött, látott és győzött - nem kellett neki semmilyen elő-reklám.

 

Szerintem nem is baj hogy nem ujjonganak annyira az emberek mint anno, annál nagyobbat fog durranni.

 

Joker meg persze izgalmasabb karakter mint Bane, ismeri is mindenki, minden idők legismertebb képregényes főgonosza.

 

 

Rog: Jól néz ki nagyon ez a gif. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most előtört belőlem egy kis nosztalgia. Engem a TéDéKá a második hosszabb tréler előtt alig érdekelt de utána totál megváltozott a helyzet. Vagy háromszázszor biztos megnéztem azt a trélert mire nálunk is bemutatták a filmet.

 

 

Jól néz ki nagyon ez a gif. :)

Egy dolgot nagyon hiányolok belőle. Valamit amit a simából is hiányoltam. A 3D-t. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De durva!

 

Ha ezt meg merte lépni Nolan, akkor mennyire erős lesz a sztori? Milyen érdekességek lesznek benne amellett, hogy ezt a sötét jövőt már előre tudjuk?icon32.gif

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ott van. :D Remélem jobb lesz, mint a MIIB, pedig már az is nagyon tetszett. Bár szerintem a legjobb eddig az első rész. A humor minden esetre garantált. :lol:

De hol vannak a hálátlan kis giliszták és Frank?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem hogy jobban bírni fogom mint a másodikat. Már akkor elégedett leszek ha I-III-II lesz nálam a sorrend.

Frank-nek és a hernyóknak úgy tűnik sajna nem osztottak lapot. Sőt Jeebs-nek se. Az IMDB-n legalábbis nem tüntették fel a szereplők között őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem hogy jobban bírni fogom mint a másodikat. Már akkor elégedett leszek ha I-III-II lesz nálam a sorrend.

Frank-nek és a hernyóknak úgy tűnik sajna nem osztottak lapot. Sőt Jeebs-nek se. Az IMDB-n legalábbis nem tüntették fel a szereplők között őket.

Hát pedig egy cameot igazán megérdemelhetnének. Mondjuk a giliszták a háttérben feltűnhetnek, meg még talán Frank is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Na ez az! Az mondjuk nem tetszik, hogy Tommy Lee Jones szerepét ezek szerint lerövidítették. :(

 

Nagyon nem volt szép tőlük ha meglépték. Igaz én azt se tudom mennyi szerepe lett volna eredetileg. Valahogy ez az időutazásosdi se fekszik nekem igazán. Jobban csípném ha a jelenbe helyezték volna az egészet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvasom hogy ez a Battleship film a Torpedó játék(igen ennek a torpedónak) adoptációja lesz. Ha nem mondják eszembe se jutott volna kapcsolatot keresni.

 

Szerk.: Egyébként a várós már a MIB is

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg látható az elözetesben, hogy viszonylag kis helyen megy egymás lövöldözése, pont mint a játékban. Az idegen hajók egy gömböt húznak maguk köré (gondolom ez valami védelmi rendszer és befelé nem lehet lőni, igy csak azt tudja támadni őket, ami a gömbön belül van). Tehát viszonylag kis helyen ellenséges hajók lövöldözik egymást. Gondolom ezért lenne adaptáció. És azért erőltetik a párhuzamot, mert a Hasbro is ott van a készitők között akinek ez jó reklám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mind a két előző rész bármikor újranézhető kategória.

Nekem csak az első olyan ugyanis a második a nehezen újranézhető kategóriába esik bele. Eddig csak egyszer láttam 2005-ben és azóta tervezgetem hogy megint megnézem.

 

 

Remélem Gibbs is visszatér.
A' meg ki? :D

Amúgy nem valószínű hogy visszatér de erről valamivel lentebb már ejtettem is pár szót. Azért én is reménykedem hogy az utómunkálatok alatt még belekerül valahogy de erre nem látok sok esélyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak az első olyan ugyanis a második a nehezen újranézhető kategóriába esik bele. Eddig csak egyszer láttam 2005-ben és azóta tervezgetem hogy megint megnézem.

 

 

A' meg ki? :D

Amúgy nem valószínű hogy visszatér de erről valamivel lentebb már ejtettem is pár szót. Azért én is reménykedem hogy az utómunkálatok alatt még belekerül valahogy de erre nem látok sok esélyt.

Akor Jibbs? Vagy hogy írják? :D Nagy kár lenne érte, imádtam a csávót. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bocs, de te h*lye vagy. Már most bizsereg mindenem, hogy milyen jó film lesz, te meg egy ilyen szenzációhajhász poszter miatt lemondanál egy óriási filmélményről.

Már bocs, de nem vagyunk egyformák.

Gyerekkorom kedvenc hősét ne öljék meg nekem, ilyenre nem vagyok vevő.

Egyébként azt nem mondtam, hogy nem nézem meg, csak azt, hogy moziban nem. Először majd neten nézem meg, és ha számomra kedvező lesz a vége, akkor beülök rá. De felesleges egyből beülnöm rá, mert ha Batman tényleg meghal a végén, akkor olyan óriási csalódást fogok érezni életemben mint még soha.

Bruce Wayne halálát csak egyféleképpen tudom elfogadni: 80 évesen öregen, betegségben, úgy hogy tudását már átadta Terry McGinnisnek, a következő Batmannek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó filmnek ígérkezik, de az előző 2 rész alapján nem is vártam mást. :P

Engem nem zavarna, ha Batman meghalna, sőt... ez nem egy Pókember-féle rózsaszín cukormázas szuperhősmozi, ahol kötelező a happy end és a főszereplő életben maradása. Bőven benne van az alkotókban, hogy ezt meglépik, szerény véleményem szerint, még jót is tenne a filmnek, ettől válna igazán drámaivá. Persze csak akkor, ha értelmet is nyerne Bruce halála, nem csak egy afféle "Nesztek, meg mertük ölni, jó, mi?" - dolog lenne belőle.

Azért Pókemberre se kell ráakasztani mindig a rózsaszín ruhás cukormázas happy enddel végző dolgot. A Sam Raimi féle trilógia tényleg ebbe az irányba ment el. De lehetett volna máshogy is csinálni.

Például az eredeti Amazing Spider-man képregénysorozatban Peter első szerelme Gwen Stacy volt, nagyon sokáig úgy nézett ki, hogy el is veszi feleségül, tökéletes pár voltak. Aztán a százvalahanyadik szám környékén a Zöld Manó elrabolta Gwent és a Brooklyn hídra vitte. Pókember utánament, hogy kiszabadítsa. Gyakorlatilag ezt láthattuk az első Pókember filmben, csak ott Mary Jane volt Gwen helyett és minden jól végződött. Na most eredetileg Osborn lehajította Gwent a hídról. Pókember utánaugrott, de késő volt, szerelme szörnyet halt a zuhanásban. Na most már ilyen addig még nem volt, a szuperhős nem tudta megmenteni a szerelmét. És ez a hetvenes évek elején történt. Elég szélsőséges reakciókat váltott ki az olvasókból, olyan eset is volt, aki emiatt öngyilkos akart lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.