Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Állítólag készülnek új Watchmen képregények, amik előzményként működnének. Ha ez elkészül és sikeres lesz, szerintem egy mozifilm se esélytelen.

 

Bár szerintem a világ legmarhább ötlete lenne, a Watchmen az a fajta sztori, aminek nem kell se előzmény, se folytatás. Úgy zseniális ahogy van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag készülnek új Watchmen képregények, amik előzményként működnének. Ha ez elkészül és sikeres lesz, szerintem egy mozifilm se esélytelen.

 

Bár szerintem a világ legmarhább ötlete lenne, a Watchmen az a fajta sztori, aminek nem kell se előzmény, se folytatás. Úgy zseniális ahogy van.

Egyetértek. Nem kell a fölösleges bőrlehúzás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pedig megnéznék egy előzményt a nagy öregekkel. :)

Csak Alan Moore nélkül ki tudja mit hoznak össze. Egy olyan képregénynél mint a Watchmen aligha fontos az hogy Begins-szerűen bemutassa hogy az Éji Bagoly hogyan esztergálta a játékszereit, és a meglévő karaktereket is felesleges szerintem tovább mélyíteni.

 

Csak akkor látnám értelmét, ha a mai politikából tudnának valami kifacsart etikai helyzetet beleültetni a régebbi történésekbe, de nem tudok sok alternatívát elképzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinglik éjszakája(2009).

 

Mindig azt várom hogy egyszer a magyar film nyugati színvonalat ér el. De ez nem fog bekövetkezni az én életemben sem az unokáméban(márha lenne gyerekem aki unokát csinál nekem).

Lényeg hogy a film iszonyat sz*r a nulla mint mérték sem jó mert annál is rosszabb. A színészek színpadiasak , ordít róluk hogy magyarok, nem tudnak természetesen játszani mint az amerikaiak. Hát itt is éljen az USA.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, hogy Gandalf magyarul nem Bács Ferenc lesz. Nem lesz az igazi.

 

Az előzetes szinkronjának semmi köze a film szinkronjához. <-- Tessék ezt a mondatot háromszor elolvasni, megérteni és memorizálni, hogy legközelebb már ne terjesszen senki rémhíreket.

 

Bács Ferenc lesz Gandalf magyar hangja, hacsak el nem halálozik időközben(adja az ég, hogy nem). Három mondatért nem fogják behívni a stúdióba.

 

Szerk.: Jaj... most olvastam az origós hírt. :S Én azért még bizakodó vagyok. A tavalyi Micimackóban még ő volt Tigris.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Hobbit előzetes nézésről-nézésre egyre jobb, pedig az elején nagyon nem akart bejönni.

 

Amúgy ahogy hallgattam, már ennél a trailernél is ügyeltek a szinkron minőségére. Bács Ferencet pedig sajnálom, talán a legjobban eltalált hang volt a trilógiában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ZsanKlód példát vett Brúsz bá'-ról. :D

 

theexpendablespromo1.jpg theexpendablespromo2.jpg theexpendablespromo3.jpg theexpendablespromo4.jpg

 

Lehet hogy mégse veszik olyan komolyan azt a PG13-at.

 

 

Köszi Rog bátyó a képet, über az új kukker! :)

Szívesen! :)

Mintha azt sugallná a kép hogy Ricsi épp a hegesztők munkáját figyeli. :D

 

 

Bizony kár hogy Feri bátyánk nem vállalta el újra Gandalfot.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.