Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy geek-bizottság rangsorolta az eddig bemutatott összes Star Trek-mozit

Nah basszus... Sötétségben – Star Trek utolsó lett :( :(

http://index.hu/kultur/cinematrix/2013/08/15/megvalasztottak_minden_idok_legrosszabb_star_trek-filmjet/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy a legnagyobb rajongó geek egy nem hivatalos filmet rakjon bele hőn szeretett franchisea filmsorrendjébe, ez :pfff:

Ez olyan, mintha Steve Sansweet is csinálna egy hatos listát az SW-ról, és harmadik helyen mondjuk a Holiday Special, negyedikként meg a Fanboys végezne. :D

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A a lista hetedik elemével lazán nevetségessé tették magukat a lista készítői. Ez tényleg olyan, mintha a Star Wars filmek listájára bevágnánk az Űrgolyhókat... :facepalm: Az pedig, hogy az Into Darkness rosszabb, mint a Final Frontier, csak még jobban jelzi, mekkora s*ggarcok a Trekkie-k. Hiszen az filmnek is szörnyű, nem hogy Star Treknek. Az a Star Trek Holiday Specialja, csak több pénzbe került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülye lista, bár a legújabb Sötétségben - Star Trek film szerintem se férne fel a dobogóra (nem mintha akármelyik ST filmmel is maradéktalanul elégedett lettem volna). Az utolsó hely azért enyhén szólva is röhejes, ettől függetlenül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltesse Robert De Nirót, 70. születésnapja alkalmából! Szép kort ért meg és ezalatt számtalan kultikus alakítással járult hozzá a filmtörténelemhez. Igazából, ha nem létezne Tom Hanks, akkor azt is mondanám rá, hogy a kedvenc színészem. :)

 

Nagyon jó összeállítás - http://index.hu/nagykep/2013/08/17/robert_de_niro_70/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elysium

A nyár egyik legjobb filmje, Matt (Max :D) nagyon jól hozta a szereposztását, és kellemesen lepődtem meg többször is. A látvány, mind a Földé mind az Elysiumé fantasztikusan festett, és a slow-motion jelenetek is baromi jól lettek megcsinálva, pedig csak 2D-ben néztem. Azt mondom, annak ellenére, hogy a konkurenciát most a franchise filmek jelentik, derekasan helyt áll egyedüli filmként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban eszembe jutott, hogy egy régebbi DVD-mnek a Wall-E-nak körbenézek az extrái között és egy igazi gyöngyszemre találtam. Van rajta egy másfél órás dokumentumfilm, ami a Pixar történetéről szól. Ezen kivül csak két dokumentumfilmmel találkoztam eddig ami hasonló igényességgel dolgozta volna fel a filmtörténelem egy darabkáját: az egyik az SW-hez készült Empire of Dreams volt, a másik pedig a THX-1138 mellé rakott "A Legacy of Filmmakers", ami az American Zoetrope-ról szólt.

 

Mint általában a jó dokufilmeknél nem csak a jóra emlékeznek vissza, de szó van a ballépésekről, rossz döntésekről és a krizisekről is. A filmben megszólalnak a Disney régi öregjei is, akiktől a Pixar alapitók a szakmát tanulták a suliban, George Lucas is, aki lehetővé tette hogy a Pixar céggé alakuljon, Steve Jobs aki kivásárolta a céget és bár évente egy millió dolláros vesztesége volt rajta folyamatosan tolta a pénzt a Pixarba bizva benne hogy egykor tényleg sikerül az álmuk és képesek lesznek egy egész estés animációs filmet késziteni. Szó van róla hogy szivatta szét majdnem őket a Disney és hogy változtatott meg mindent az amikor Bob Iger került a cég élére és hogy jutottak el a két cég egyesüléséig és oda hogy a Pixar fejesek bekerültek a Disney vezetőségbe.

Akinek hozzám hasonlóan ott pihen a Wall-E a polcán és eddig kihagyta annak érdemes tenni vele egy próbát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iron Man 3

 

Váó! Egy marveles szuperhős film, ami jó és ehhez nem kell hozzátenni, hogy "a maga bugyuta képregényes módján". Nem is tudom mi lepett meg a legjobban ebben a filmben, de talán az hogy néhol tényleg izgalmas volt. Még sok ilyet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: úgy néz ki igen. Paul Ws Anderson rendezi, a stílusát meg ismerjük.. De lehet meglep minket valami újjal.

Attól félek én is, hogy Anderson még képes meglepni minket. President Debil filmről President Debil filmre képes alulmúlni magát, ez már elég meglepő, mit tud művelni egy történelmi filmmel... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A a lista hetedik elemével lazán nevetségessé tették magukat a lista készítői. Ez tényleg olyan, mintha a Star Wars filmek listájára bevágnánk az Űrgolyhókat... :facepalm: Az pedig, hogy az Into Darkness rosszabb, mint a Final Frontier, csak még jobban jelzi, mekkora s*ggarcok a Trekkie-k. Hiszen az filmnek is szörnyű, nem hogy Star Treknek. Az a Star Trek Holiday Specialja, csak több pénzbe került.

 

Hmm Dzséjt...egyet értesz Simon Pegg-el? :hmm::D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pig megint emberkedik? :D Egyszer majd valaki jól nyakon vágja. :D De most komolyan... Sokat dolgoztak a filmen meg a szívüket lelküket beletették...jaj egyem meg a pici lelkét. Puszi a buksijára. Persze ebből miért is adódik, hogy mindenkinek hanyatt kellene dobnia magát? :D Ennyi erővel Scott is sírhatna egy sort, hogy jajjj hát mennyit dolgoztak a Prometheuson és hát ezért a sok haters bekaphatja a nagy egyest! :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elysium

A nyár egyik legjobb filmje, Matt (Max :D) nagyon jól hozta a szereposztását, és kellemesen lepődtem meg többször is. A látvány, mind a Földé mind az Elysiumé fantasztikusan festett, és a slow-motion jelenetek is baromi jól lettek megcsinálva, pedig csak 2D-ben néztem. Azt mondom, annak ellenére, hogy a konkurenciát most a franchise filmek jelentik, derekasan helyt áll egyedüli filmként. :)

 

Nekem is bejövős nagyon. Ez a Blonkamp gyerek elhozta a mondanivalóval rendelkező sci-fi-k világát. Ha a District 9 mögé is odapillantunk, súlyos dolgokat találunk. És la a kalappal, kb 115 millióból nagyon látványos dolgokat hoztak ki. Csak nem értem az embereket, hogy miért nem szeretik annyira. Alig jövedelmezett eddig, pedig egy hete már megy legalább. Úgy látszik ez a szupethős dolgon nevelkedett amerikai nézősereg berzenkedik a mondanivalóval rendelkező sci-fi láttán. Szomorú. Csak így tovább, kedves dél-afrikai rendező barátom , én vevő vagyok rád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.