Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát egy törp balliszta egy szál fekete nyíllal sovány vigasz, de valahogy össze kell hozniuk, főleg, hogy a címadó eseménynek is kell helyet adni a vásznon. Azért remélem, nem sietik el az elején Esgaroth megvédését annyira, hogy ne érezzük magunkat kárpótoltnak a Smaug pusztasága végén becsapó irdatlan cliffhangerért (mert hogy nem olvastam még a könyvet, bár ezzel sem vagyok egyedül). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért így Bard helyében(mert gondolom ő az) kicsit behugyoznék :lol:

Ő viszont biztosan nem tesz ilyet :P

Nem mellékesen nem rossz a plakát, és jó látni, hogy nem a főszereplők kerültek rá :)

 

főleg, hogy a címadó eseménynek is kell helyet adni a vásznon.

Szerintem főleg annak fognak helyt adni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma elkövettem életem legnagyobb hibáját és egyben bűnét, amit sose fogok megbocsátani magamnak. Megnéztem a Rémségek cirkusza című remekművet. Alább olvasható rövidke kis kritikám.

 

 

Rég láttam már ilyen pocsék filmet.

A történet nem lett volna rossz, no de a karakterek, a színészek, a kivitelezés... Ehelyett a Beatles-es hajú Chris Massoglia helyett találhattak volna valami sokkal karakteresebb és jobban játszó színészt.

Azok a kis mitugrász szörnyetegek engem egy Star Wars karakterekből összerakott figurára emlékeztettek. Ugyanis olyan szerkóban voltak, mint a buckalakók, valamint az arcuk Yodára hasonlított.

Összefoglalva erre a filmre három szót tudok használni: gyenge, fárasztó, baromság. Ezek közül leginkább az utolsó megállapítás igaz rá.

Szóval ajánlom a filmet mindenkinek. Mindenkinek, akinek az IQ-ja 10 alatt van.

10/1

 

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma elkövettem életem legnagyobb hibáját és egyben bűnét, amit sose fogok megbocsátani magamnak. Megnéztem a Rémségek cirkusza című remekművet. Alább olvasható rövidke kis kritikám.

 

 

Rég láttam már ilyen pocsék filmet.

A történet nem lett volna rossz, no de a karakterek, a színészek, a kivitelezés... Ehelyett a Beatles-es hajú Chris Massoglia helyett találhattak volna valami sokkal karakteresebb és jobban játszó színészt.

Azok a kis mitugrász szörnyetegek engem egy Star Wars karakterekből összerakott figurára emlékeztettek. Ugyanis olyan szerkóban voltak, mint a buckalakók, valamint az arcuk Yodára hasonlított.

Összefoglalva erre a filmre három szót tudok használni: gyenge, fárasztó, baromság. Ezek közül leginkább az utolsó megállapítás igaz rá.

Szóval ajánlom a filmet mindenkinek. Mindenkinek, akinek az IQ-ja 10 alatt van.

10/1

 

 

Ez valami borzalmas feldolgozás volt. :facepalm: Egyedül a stáblista alatti kis "pötyögős" zene maradt meg bennem, ami néha így beragadt a fejembe :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy óra csetepaté a faluban, két óra harc a... na ott, akik olvasták, tudják, én nem, de biztos lesz valahol valami epikus harc még. És persze, másfél óra összekötő szál. :evil:

Most mér' írsz ilyet? :evil: Egyébként Gandalfot ott hagytuk tudjukkivel szemben, szóval máris megvan egy másik harcféleség. Amiről persze mi sem tudjuk, milyen lesz, van erről kb. 2 sor a GYU függelékeiben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, Patrick Wilson is elhagyta a süllyedő hajót. Az Ant-Man a Marvel egyik legígéretesebb filmjének tűnt, aztán lelépett Edgar Wright, betettek 1 jellegtelen rendezőt és most a legsilányabb filmnek tűnik. :(

 

Tán olvastad a könyvet? Mert ha jól tudom, egy regény alapján készült.

 

Igen, az anno gyerekként nagyon tetszett. Egyébként az író, Darren Shan itt volt nemrégiben Magyarországon... asszem a Mammutban dedikált. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eleve kicsit gáznak tűnt ez az Ant-Man, nem az a karakter, amit szerintem el lehet adni mozivásznon, max, ha nagyon-nagy változtatásokat hoznak, konkrétan ki kéne ölni mindent a figurából, amint Ant-Manné teszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Expendables 3 - Hát gyerekek, könny szökött a szemembe miközben néztem, ez a film nekem annyira tetszett. Simán veri az első kettőt, mind történetben, mind akcióban. Annyi akció van benne mind az első kettőben összesen. A karakterek valami mocskos jók, az újakra gondolok, -Ford, Snipes, stb- és az ifjoncokat és nagyon gyorsan meg lehet kedvelni, de persze a régi ismerősöknek örül a legjobban az ember!!! :D Minden egy percét élveztem, mert most nem lehetett annyira érezni az erőltetett stílust mint az előzőben. Itt illettek a poénok, a rivalizálások, és az ok, amiért harcolnak. Mel Gibson marha jól hozza a gonoszt, olyan játéka van a filmben hogy csak néztem. És hát mit mondhatnék, gyerekkorom hősei mind egy helyen egy ekkora akcióban.... ez szinte felejthetetlen. Jó párszor meg fogom moziban nézni, mert egyszerűen gyenge voltam és nem bírtam megállni,hogy meg ne nézzem. Egyetlen egy dolog ami nem tetszett benne, hogy nem PG18, mert az hiányzott....nagyon!! A poénok és a beszéd is lájtosabb, és van gyilkolás megállás nélkül, egy kis fröcsögés nem ártott volna. :) Szóval csak ajánlani tudom, és gyerünk majd a moziba be! :D10/10

Screen-Shot-2013-12-19-at-10.47-banner.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ígéretes. A második rész nekem se a szívem csücske. Nem volt rossz de valami hiányzott belőle. Úgy tűnik most jobban elkapták a fonalat.

Szerintem sokkal jobban elkapták igen. És persze azért voltak híres mondatok is néhány szereplőtől, de azok is jobban illettek bele, mint a 2.ban. Ott néha már nagyon erőltetett volt néhány. Kíváncsi vagyok másoknak ez hogy fog lejönni, de én a film végét tegnap óta már megnéztem párszor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lego: Dzséjt! minden szavaddal egyetértek, nagyon jó a film, jó a mondanivaló, hatalmas nosztalgiát ébreszt a 80-as 90-es évek nagy játékosaiban ez, biztos.

És komolyan megható a a végkifejlet:

 

 

Hisz én lettem Lord Biznisz...komolyan, egy csomó polcon lévő legó tiltva van a gyerekektől itthon.

Tök rossz érzésem lett. Felvettem a "csimótákat" és mondtam nekik, hogy most választhatnak figurát játszani.

A lányom egy ep 4 Leiat meg Oola-t vett le, az öcsi meg ep 2 klónt és egy Dagobah-Luke-ot..

 

 

És óriási a

duplós

slussz poén a végén.

 

Feláldozhatók 3: már nagyon vártam. Meg fogom nézni, csak kéne egy felirat..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őrült Maxék őrült módra nyomják

 

http://www.youtube.com/watch?v=yJnPg2_Y_UI&feature=youtu.be

 

-------------------------------------------------------------------

 

kamerás Batmanus v Supermanus Comic Con tízer

 

http://videa.hu/SJG76VqmVClvCw4S

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy mondjuk Amerika kapitány és a Vasember úgy ők is egy világban élnek. Nem csak képregények de több animációs film és sorozatrész is készült amiben együtt dolgoznak. Valszeg a filmben sem egymás ellen lesznek, legalábbis a készitők azt mondták hogy azért nem "vs" van a cimben csak "v" mert nem egy össznépi szuperhős bunyóról fog szólni a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.