Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Transformers 4: szombat este megnéztem. Hosszú, a sokadik végső leszámolás már rohadt unalmas, idegesítő az összes főszereplő. A kevés pozitívum, hogy az elején még lehet élvezni az akciókat, és megtudtam, hányféle szögből lehet egy kamerával úgy fókuszálni egy jelenetre, hogy a látkép valamelyik szegletében ott legyen Nicola Peltz feneke. Ja, és még valami: a világ legsz*rabb szinkronját készítették el a filmhez. Ez akkora egy fos volt, hogy mindenkit azonnali hatállyal kirúgnék, aki részt vett az elkészítésében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem, hogy még be se mutatták a mozikban az Exp 3 -at. :D Besz*rás! :D

 

"- Galgo! Szerintem ki akarsz szállni abból a székből mielőtt Karácsony ideér.

- De uram! Még csak június van!"

 

:lol2:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma ismét elkövettem egy hatalmas bűnt. Megnéztem az Antal Nimród-féle Predators-t. Fúú, de rossz volt! Pedig nagyon szeretem az Alien és Predator univerzumot, de ez nagyon nem jött be. Az AvP 1-2 sem tetszett annyira, főleg a második nem. Ám a Predators megnézése után az iszonyatosan pocsék és fillérekből összedobott AvP 2 minden idők legjobb filmje.

 

Amúgy itt a Tini Nindzsa Teknőcök legújabb posztere:

 

thumb_3545725.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem értek egyet. Nem kiemelkedő a film, valóban, de szerintem méltó az első két részhez. És az AVP filmektől mérföldekkel jobb!!

 

Mi nem tetszett benne?

Nem is tudom.

Az elején nincs semmi bevezető. Máris azzal kezdődik a film, hogy ezek az emberek mászkálnak össze-vissza a dzsungelben. Mellesleg egy kicsit unalmas is volt szerintem, a ragadozók pedig szerepelhettek volna többet is.

Szvsz a Predator 1-2-nek még csak a nyomában sincs. Nekem egyáltalán nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején nincs semmi bevezető. Máris azzal kezdődik a film, hogy ezek az emberek mászkálnak össze-vissza a dzsungelben. Mellesleg egy kicsit unalmas is volt szerintem, a ragadozók pedig szerepelhettek volna többet is.

Hány és hány jó film van, ami in medias resszel nyit, rögvest itt a Star Wars, anno minden bevezető nélkül azzal indult generációkat meghódító útjára, hogy egy kis korvettet üldöz valamiért egy bazi nagy romboló. Jó az ilyen kezdés, ha utána megmagyarázzák egy kis szünetben két akció között, mi miért van. És a Predatorsban bőven eleget magyaráznak, sőt, jobban megismerhettük a predatorok faját, mint az előző két filmben együtt véve. És még a világukat is sikerült bővíteni.

Az meg, hogy "keveset" (ez azért elég relatív, tekintve, hogy sokkal többet vannak vásznon, mint az első Predator filmben), éppen, hogy értékessé teszi őket. Hangulatosan, szépen építi fel a filmet Nimród, nincs már az első snittben kilencven perc akció és száz telibemutatott szörny. Nem készen kapjuk a szereplőket, eseményeket, a helyszínt. Lehet, hogy nem éppen akcióbomba, ami a címtől a castlistáig meg sem áll, de pont ez az értékes benne. A Predator sem volt éppen egy túlpörgetett akciómúvi, sőt, a lény maga a film utolsó fél órájáig nem is látható.

És a Predator 2 után a Predatorst szeretem a legjobban, az AVP-k meg hulladékok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban az első részben nagyon keveset szerepel a Predator, de legalább azt az utolsó félórát szvsz nagyon izgalmasan megcsinálták. Én teljesen beleéltem magam Dutch szerepébe. A Predators-ban viszont egy percig sem izgultam.

Egyébként nem tudom, hogy a Predators-t hogy kell elhelyezni a időben. Folytatás, remake, reboot? Vagy teljesen független a régi Predator-filmektől? Szerintem remake, vagy nem is tudom, mert a történet meg az egész film - néhány kivételtől eltekintve - engem totál a '87-es Predator-ra emlékeztet. Mert ott is a dzsungelben kószáltak, aztán a többmillió ember (nem kell szószerint érteni, ez amolyan költői túlzás :D) közül a végére csak egy-kettő menekült meg, stb.

Lényeg, hogy nekem a Predator 1-2 után csalódás volt ez a film. Bár lehet, az is a baj, hogy én régebbi filmeket bírom. Persze vannak kivételek. Star Wars-ban is a régi trilógia sokkal de sokkal jobban tetszett, mint az új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utóbbi napokban megnéztem a régi Majmok bolygójából az első három részt. Nagyon tetszett mindegyik, baromi jók voltak. Megnézem a többit is, az már biztos. A kedvencem Zira meg Cornelius. :)

 

Amúgy vége a Jurrasic World és a Fantasztikus Négyes reboot-jának forgatásának.

Szerkesztve: - DarthMaul31
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés. Valószínűleg (több, mint valószínűleg) szeptember 5-én megyek megnézni a Corvinba az Alient. Esetleg ha akar valaki csatlakozni, annak örülnék. A mozijegyeket érdemes minél hamarabb lefoglalni, mert gyorsan fogynak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Need for Speed: Nagyon tetszett a film, pedig utálom a kocsis, versenyzős filmeket, de annyira jók voltak a zenék, a hangulat és a karakterek, hogy eltekintettem a sok logikai marhaságtól ami volt benne és csak élveztem a száguldást. :D8/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Need for Speed: Nagyon tetszett a film, pedig utálom a kocsis, versenyzős filmeket, de annyira jók voltak a zenék, a hangulat és a karakterek, hogy eltekintettem a sok logikai marhaságtól ami volt benne és csak élveztem a száguldást. :D8/10.

 

 

Ezt egy világhírü videójátékból csinálták. Ha nem játszottál vele akkor nem is fogod érteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt egy világhírü videójátékból csinálták. Ha nem játszottál vele akkor nem is fogod érteni.

Te most megint miről beszélsz Frenkie?

Tudom miből készült, de hogy jön ez most a sztoriban fellelhető logikai (vagy csak sima) marhaságokhoz?

És megint - ahogy mindenki - csak azt a pár szó negatívumot látod meg az írásomban, nem pedig azt, hogy nekem marhára tetszett a film...

Ui: játszottam pár NFS játékkal.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyan mintha Jim Carry öngyilkos lenne. Mindig csupa szív és vidám embernek tűnt kifelé. Hogy juthatott el az öngyilkosságig egy ilyen ember?

 

Jim Carrey is komoly depresszióval küzdött/küzd (nem tudom jelenleg milyen az állapota).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az első képek Schwarziról a Maggie című zombimúviból:

 

QENW9Up.jpg

 

P5ZrmLi.jpg

 

 

Egy farmer akinek a lánya zombivá alakul mivel megfertőzi egy Amerikát tizedelő zombivírus.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.