Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Piszok jó film a Holnap Határán. Végig feszes, nincs üresjárat, érdekes, valamint az effektek és akciók elsőosztályúak. Nagyon tetszett.

Követelem Hollywood-tól, hogy Bill Paxton-t gyakrabban foglalkoztassák nagy filmekben, mert még mindig átkozott jó kisugárzása van, kisujjában van a laza stílus, és egyébként továbbra is perfekt a katona szerepben.

James Cameron nagyon sürgősen pakolja be őt az Avatar folytatásokba nekem :D Valami RDA-s nagymenő katona szerepében csapjon oda. De lehet egy őstulok öltönyös is, mint Selfridge aki kentucky paraszt stílusban utasítgatja a népet. Michael Biehn meg pedig a jobbkeze :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Edge of Tomorrow

 

Megkockáztatom, hogy a legjobb idegen inváziós film amit valaha láttam (a Függetlenség Napját agyonveri). Mellőz minden sallangot, amcsi melldöngetést. Hihetetlen, hogy nem is Amerikában játszódik. :D Rendezés és a forgatókönyv is ott van. Jó volt hallani a sok angol színészt. :rock: A sztárok: Cruise, Blunt és Paxton mind annyit játszottak amennyi kellett. Ritka az ennyire eltalált egyensúly egy ilyen filmben.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ideje halogattam, hogy megnézzem A holnap határát, de mivel ennyi embernek tetszett, este én is megnéztem. Csatlakozni tudok a lentiekhez, nagyon rendben volt a film, remek szombat esti szórakozás :)

Az ellenszörnyikék pedig nagyon nagyon látványosak voltak, külön jó pont a filmnek :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy a túró rudiba csúszhatna emiatt az Assassin's Creed-film, amikor ezt sosem szerették volna az előtt bemutatni? Az AC-film azért késik, mert nem lesznek kész vele 2015 augusztusáig. Ami nem csoda, amennyit kavarnak a film körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, ha ez igaz, akkor megint igazam volt, sajnos. :( A múlt héten pénteken bejelentett Deadpool filmet állítólag a forgatókönyvvel már be is lőtték a célközönséget: PG-13.

Már jött is egy hír, hogy semmi se biztos. Lehet végül R kategóriás, döntés még nincs. :)

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=108083

 

Star Trek 3 pletyus: William Shatner és Leonard Nimoy 1991 után először lehet együtt egy ST filmben. Mivel állítólag visszatér az előbbi színész is egy cameora.

 

http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=108088

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már jött is egy hír, hogy semmi se biztos. Lehet végül R kategóriás, döntés még nincs. :)

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=108083

 

Star Trek 3 pletyus: William Shatner és Leonard Nimoy 1991 után először lehet együtt egy ST filmben. Mivel állítólag visszatér az előbbi színész is egy cameora.

 

http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=108088

A Foxnál már minden el van döntve. Emlékszel, még se rendező, se forgatókönyvíró nem volt az AVPR-hez, de az akkori stúdiófőnök (nem jut eszembe a neve, de nagyon "szerettük") már megmondta, hol fog játszódni és miről fog szólni.

 

William Shatner a Generations óta szerepel minden Star Trek moziban, legalábbis ő azt szeretné. Az sem rettenti el, hogy Kirk meghalt, már több ízben is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első képek a harmadik Elrabolva múviból:

 

MYHcKZM.jpg

 

TdMA1s4.jpg

 

jIojlUN.jpg

 

 

Ebben a részben Mills azért kerül bajba mert egy hozzá közel álló személy kinyírásával gyanúsítják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a részben Mills azért kerül bajba mert egy hozzá közel álló személy kinyírásával gyanúsítják.

Akkor ebben senki sem lesz elrabolva? Hát így hogy mondja majd el, hogy "el fognak rabolni", meg "meg foglak találni"? Ááá... ez már nem is lesz így jó. :hmm::hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick-nek egy kis morzsa kenyér, már már kivan éhezve :D

 

Nem lesznek Xenomorp-ok a Prometheus 2-ben, Ridley ezt kijelentette. És már van 15 féle!!! forgatókönyv verzió is, ejha :yeah: De talán a 16. verzió lesz az igazi :cool:

 

http://www.joblo.com/horror-movies/news/prometheus-2-update-ridley-scott-says-no-aliens-will-be-featured-305

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick-nek egy kis morzsa kenyér, már már kivan éhezve :D

 

Nem lesznek Xenomorp-ok a Prometheus 2-ben, Ridley ezt kijelentette. És már van 15 féle!!! forgatókönyv verzió is, ejha :yeah: De talán a 16. verzió lesz az igazi :cool:

 

http://www.joblo.com/horror-movies/news/prometheus-2-update-ridley-scott-says-no-aliens-will-be-featured-305

 

Nem érdekelnek a Xeno-k. Kaptak elég filmet és figyelmet már. Engem a Space Jockey-k érdekelnek továbbra is.

A forgatókönyves dolog. Hát... egyelőre nem tudom, hogy mit gondoljak róla. Bakker azért 15 nem kevés!

 

Mindenesetre köszi!! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És már van 15 féle!!! forgatókönyv verzió is, ejha :yeah: De talán a 16. verzió lesz az igazi :cool:

Ez remekül mutatja, hogy Ridley Scottnak és kompániájának fogalma sincs, hogy s miképpen kéne folytatni a történetet, vagyis az első részben maradt megválaszolatlan kérdésekre nem azért nem kaptunk választ, mert azokat a későbbi részekre tartogatták, hanem mert nekik sincs rá válaszuk, ahogy attól féltem. Ez biztató... Ja, és eddig minden filmnek nagyon jót tett, ha 15+ forgatókönyve volt. Ugye, az Alien3 is egy remekül összeszedett film volt, és a Jurassic Park III is nagyszerűen sikerült, csak, hogy kikapjak két filmet a nagyobb franchise-ok közül. Gratulálok Mr. Scott, kedves Fox, megint bizonyítottátok, hogy tudjátok még mélyebbre süllyeszteni az Alien-univerzumot. Jobb is, hogy nem lesz benne xenomorph, kaptak elég szutykot ők már a két AVP képében. Amíg normális stáb nem áll föl, vissza se térjenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem inkabb az ugrik be errol,hogy szimplan sok az ihlet!Irnak egy jo forgatokonyvet,aztan valaki megint kitalal hozza vmi jot...aztan atirjak,aztan ujabb otlet...etc.Aztan meg az idohiany,aztan megint atiras.Legalabbis en optimista vagyok a Promival kapcsolatban.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.