Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak azt, 1) hogy lett volna könnyebb út is mindezeket elfogadtatni a nézővel, nem 1 moziba belesűríteni; 2) Zack Snyder véleményem szerint kevés ahhoz, hogy a film ilyen viszonyok mellett jól süljön el.

Ott a pont. Szerintem nem magas, érthetőek a kétségek. Nem az előzményfilmek hiánya a gond, hanem a rendező tehetségtelensége. Persze, meg lehet csinálni előzményfilmek nélkül, ezzel MINDENKI tisztában van. Csak Zack Snyder képtelen erre a feladatra, képtelen egy háromfőszereplős, több sztoriszálon futó, univerzumteremtő (mert ugye nem csak annyi a dolga, hogy elmeséli három karakter történetét) film elkészítésére, legalábbis eddigi munkássága alapján - mert ehhez már mindenképpen több tehetség kell, mint egy jó iparos. A Men of Steelt már megbuktatta, ha ezt is hazavágja, a DC-Warner fújhatja az univerzumát, márpedig nekik ez a tervük, hogy egy MCU-t építenek DCCU-ként. Ehhez ez az ürge kevés, mint hóviharban a gyufa.

 

Egyébként az új Spider-Man rebootnál se lesz eredettörténet. Ott is rögtön belevágunk a lecsóba.

Fel is merült már bennem, hogy ez akár gázul is kijöhet, mert hát hol volt eddig?

 

Oké, az Ant-Manben már említették, sokadik filmben a sorozatban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként az új Spider-Man rebootnál se lesz eredettörténet. Ott is rögtön belevágunk a lecsóba.

De ő sem alapozás nélkül megy majd a lecsóba, ugyanis...

...ahogy Dzséjt is írta, az Ant Manben már beszélnek valakiről, aki falon mászkál, és ha nem is valami világmegváltó szerepben, de Peter Parker már szerepelni fog a Polgárháborúban is. Ráadásul azt suttogják, hogy ott valami ilyesmi gúnyája lesz

 

11826028_1771081503118528_4181215025370692369_n.jpg?oh=f2b62c0afb59a077776eec371def801e&oe=564BCF76

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Belier család

 

Szeretem a francia filmeket. Nincs bennük mesterkéltség, valódi élethelyzetekből tudnak nagyon jó szórakozást nyújtó moziélményt nyújtani, képesek kinevetni a francia kliséket, kifigurázni saját magukat. És van bennük valami báj, még akkor is, ha otromba tréfákat sütögetnek el közben.

Ez a film is ilyen, bár ebben nincs semmi otrombaság, inkább csak nagyon vicces és közben könnyet csal az ember szemébe egyik-másik jelenet, és közben romantikus is. :)

Csaknem olyan jó, mint az Életrevalók. Azt olvastam egyébként, hogy Franciaországban a bevételei lassan az előbbiét döngetik, és nyáron lemosott minden más filmet a mozipénztáraknál.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B v S:

Batman a vasat sem bírná el amit felhúzott, nemhogy lenyomja szupit!

Ha meg technika is lesz a vasban akkor meg hogy nem lesz ez plágium, vagy legalábbis olyan érzés? (függetlenül attól, hogy a képregényekben mi és mikor volt)

Ez már a mozi. Nem mindenki kőkemény-"képregénykocka".

Érdekel majd ez a film, de több fenntartással kezelem, mint az új Terminátor-t tettem.

És Nolan árnyékában egy Batman reboot, ami Men of Steel folytatás?! Hát mi ez ha nem nagy FA??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Belier család

 

Szeretem a francia filmeket. Nincs bennük mesterkéltség, valódi élethelyzetekből tudnak nagyon jó szórakozást nyújtó moziélményt nyújtani, képesek kinevetni a francia kliséket, kifigurázni saját magukat. És van bennük valami báj, még akkor is, ha otromba tréfákat sütögetnek el közben.

Ez a film is ilyen, bár ebben nincs semmi otrombaság, inkább csak nagyon vicces és közben könnyet csal az ember szemébe egyik-másik jelenet, és közben romantikus is. :)

Csaknem olyan jó, mint az Életrevalók. Azt olvastam egyébként, hogy Franciaországban a bevételei lassan az előbbiét döngetik, és nyáron lemosott minden más filmet a mozipénztáraknál.

 

Én is pont ezért szeretem a francia filmeket. Pár hónapja elkezdtem nézegetni Dany Boon filmjeit. Ő egy francia színész aki vígjátékokat csinál, a karakterei kedvesek bájosak és szerethetőek, szintén kifigurázva a francia emberek sztereotipiáit. Nagyon jól szórakozom és ugyanakkor meghatódom rajtuk. A legjobb filmje szerintem a Finánc a pácban.

Ezt a Beller családot is berakom a megnézendők közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

B v S:

Batman a vasat sem bírná el amit felhúzott, nemhogy lenyomja szupit!

Ha meg technika is lesz a vasban akkor meg hogy nem lesz ez plágium, vagy legalábbis olyan érzés? (függetlenül attól, hogy a képregényekben mi és mikor volt)

Ez már a mozi. Nem mindenki kőkemény-"képregénykocka".

Érdekel majd ez a film, de több fenntartással kezelem, mint az új Terminátor-t tettem.

És Nolan árnyékában egy Batman reboot, ami Men of Steel folytatás?! Hát mi ez ha nem nagy FA??

Hát ha ezen akadsz majd fenn, hogy Batman hogy bírja el a páncélját, akkor lehet nem is érdemes ennyire se várni. :D

Nem tudom hogy lehet még mindig kiakadni ezen, hogy hogyan fogja legyőzni. A trailerből is látszik hogy LESZ KRIPTONIT!!

Aki úgy gonodlja hogy Batman, aki a képregényvilág detektívje, (akinek mindene a taktika) úgy megy kiosztani Szupit, hogy tudja péppé verik és semmi esélye, az nem ismeri a karaktert. Lehet még a kövecskével is hátrányban lesz, de biztos lesz oka rá, hogy megtegye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman féle taktika Szupi ellen pl.: becsalja egy olyan hermetikusan záródó szobába aminek a falai vörös napfényt sugároznak(infravörös) onnantól Szupi egy szimpla ember és mivel Batman elég jó a harcművészetekben :D Szupi meg nem, így eléggé könnyű megjósolni a végeredményt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis?

Igazából ezt Cupsy-nak kellett volna válaszként rakni, csak lusta voltam rá.

Mert ha lesz is taktikus csapdába ejtés, akkor is lesz benne sima "paraszt bunyó".

Amire sajnos nem tudok egyelőre befogadható magyarázatot, mert annyira ég és föld a két karakter közti erő-különbség, hogy egy ilyen bunyó Superman egy ütéséig kellene hogy tartson.

Fortéllyal és taktikával, vagy kriptonittal persze labdába rúghat Batman..

Remélem azért a világán belül egy "okos" film lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is pont ezért szeretem a francia filmeket. Pár hónapja elkezdtem nézegetni Dany Boon filmjeit. Ő egy francia színész aki vígjátékokat csinál, a karakterei kedvesek bájosak és szerethetőek, szintén kifigurázva a francia emberek sztereotipiáit. Nagyon jól szórakozom és ugyanakkor meghatódom rajtuk. A legjobb filmje szerintem a Finánc a pácban.

Ezt a Beller családot is berakom a megnézendők közé.

Szerintem nem fogsz csalódni benne. :) A Finánc a pácban címe pedig olyan ismerős, pedig nem láttam, ez biztos. Na de akkor itt lesz az ideje. :) Most néztem, még az indavideo-n is megvan.

 

Szerk: képzeld, a wiki-s adatlapról kiderült, hogy a Belier család két főszereplője szerepel ebben a filmben is. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a Batman v. Superman filmről jutott eszembe: annak idején a 90-es évek végén és a 2000-es évek elején több Batman filmes projekt is látótérben volt még mielőtt Nolan hozzálátott volna a Batman: Kezdődikhez, többek között egy Superman-Batman filmet is terveztek. Sőt, annak idején Ben Afflecket is meg akarták nyerni Batman szerepére Clooney után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a Batman v. Superman filmről jutott eszembe: annak idején a 90-es évek végén és a 2000-es évek elején több Batman filmes projekt is látótérben volt még mielőtt Nolan hozzálátott volna a Batman: Kezdődikhez, többek között egy Superman-Batman filmet is terveztek. Sőt, annak idején Ben Afflecket is meg akarták nyerni Batman szerepére Clooney után.

 

ez azokban az időkben volt, mikor Nicolas Cage lett volna Superman!

supermanlivescage.jpeg?itok=gO7DB5M4

Nagy érvágás volt neki a projekt kaszája, mert óriási rajongója a karakternek. A fiát is Kal-El nek hívják!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez két teljesen különálló projekt. Cage a Superman Lives-ben szerepelt volna. A Batman vs. Supermant először csak ezután kezdték el tervezni. Wolfgang Petersen rendezte volna és többek közt Christian Bale is szóba jött Superman szerepére (ez 2002 tájékán volt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez két teljesen különálló projekt. Cage a Superman Lives-ben szerepelt volna. A Batman vs. Supermant először csak ezután kezdték el tervezni. Wolfgang Petersen rendezte volna és többek közt Christian Bale is szóba jött Superman szerepére (ez 2002 tájékán volt).

 

Aha. Bekevertem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én egészen eddig vártam, és reméltem hogy nem ugyanaz a trailer jön majd mint ami kiszivárgott mert az annyira nem tetszett, de sajnos ugyanaz lett. Nekem nagyon erőltetett érzésem van, pedig úgy akartam hogy ez jó legyen. Mintha egy GI Joe bábú ugrálna össze vissza, és nyomja a néha poénokat. Azért még várok, de hmm...jobbra számítottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Interstellar: a The Dark Knight óta az első Nolan-film, ami elől úgy állok fel, hogy ez tetszett. Ugyan nem maradéktalanul, de az összkép nagyon bejött. Nem éreztem sem nyűgből összecsapottnak, mint a The Dark Knight Risest, sem olyan se füle, se farkának, mint az Inceptiont.

 

Ami nem jött be, az első körben az űrjelenetek. Piszok hangulatosak voltak (kész 2001), de az, hogy a kamera legtöbbször rá lett "szerelve" a hajóra, idegesített. Én szeretem a totálplánokat, ha látom, mi történik, ha látom a hajót, de itt sokszor láttam az oldalát, meg egy kicsit az űrt, azt csók.

Nem jött be, hogy a szakállas asztronauta csak azért volt beleírva a sztoriba, hogy meghaljon, mert ezen kívül más szerepe nem volt, de még ezt is sikerült elszúrniuk (hülyébben már nem halhatott volna meg). Illetve nagy kár, hogy mindjárt az első percekben, a dokuműsorokkal közlik a nézővel, hogy a küldetés sikeres lesz. A csattanó meg az elejétől evidens, de legkésőbb akkor, amikor hősünk előáll az időutazás lehetőségével, akár ki is írhatták volna a képre egy villogó nyíllal: ő fog visszamenni az időben és üzeneteket hagyni.

 

Ami nagyon bejött, a látvány, a hangulat, a dizájn, Matt Damon szerepeltetése, ami így a Mentőexpedíció Marsi előszobájában különösen vicces, plusz a két robot humora. Először mondjuk furcsán néztem rájuk, mert szerintem már az '50-es években is dizájnosabb robotokat terveztek filmekhez, de a mozi végül nagyszerű értelmet adott a külsejüknek. Na meg a zene, az is nagyon begyütt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... ki ez a faszi? Üvegszemű Pókember újratöltve???

Neeeeem... Deadpool az teljesen más, mint Pókember. Ha Pókember egy kavics, akkor Deadpool egy akkor aszteroida, ami úgy gázolná el a Földet, hogy az ütközés le sem lassítaná (pszt... nekem a kedvenc képregény karakterem... pszt... :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neeeeem... Deadpool az teljesen más, mint Pókember. Ha Pókember egy kavics, akkor Deadpool egy akkor aszteroida, ami úgy gázolná el a Földet, hogy az ütközés le sem lassítaná (pszt... nekem a kedvenc képregény karakterem... pszt... :D).

 

 

 

Bocsi! :P

 

De tényleg, ki ő, és melyik Univerzumbal él? Ha jól emlékszem, mintha X-menes lenne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De tényleg, ki ő, és melyik Univerzumbal él? Ha jól emlékszem, mintha X-menes lenne...

 

Marvel figura. A Rozsi-féle eredetfilmben (X-Men Origins: Wolverine) szerepelt filmen, de az nem volt egy nagy siker. Nekem az átlagnál (sokan elég keményen lehurrogták) jobban tetszett az a film, de Deadpool szála kifejezetten gyenge pont volt. Az elején még egész jó volt, de ami aztán történt vele, az elég elcseszett. A karakter jellemét meg enyhén szólva se sikerült megfogni, bár nem is épp ez volt a cél. Kíváncsi leszek mire mennek vele az új filmben, eddig elég vegyesek az érzéseim.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deadpool egy Marvel-képregényhős, és bár valóban láthattuk az X-Men Origins: Wolverine-ben, az ottani inkarnációjának annyi köze van a valódi Deadpoolhoz, mint Darth Vadernek a Légifarkashoz. :) A mostani film amúgy nem lesz része sem az MCU-nak, sem az X-men filmeknek, még az Originshez sem, hiába játssza ezúttal is Ryan Reynolds a karaktert.

Ami magát a hőst illeti, ő valójában egy antihős. Valódi nevén Wade Wilson nem volt szuperképességekkel megáldott, csak egy mezei zsoldos volt, akit bevettek az X Fegyver Programba (ennek köszönheti egyebek mellett Wolverine az adamantium karmait). A projekt szándéka az volt, hogy genetikailag módosítson egyszerű embereket, így gyártva szuperhősöket. Wade két okból ment bele a buliba: gyógyíthatatlan agydaganata volt és elmebeteg. Előbbire gyógyírt jelentett volna Wolverine öngyógyító képessége, amit a program keretében megkapott, ám lett némi mellékhatás: elmebaja még jobban eluralkodott rajta, plusz fizikailag rettenetesen eltorzult. Ezek után tulajdonképpen rá lehet sütni minden lehetséges -izmust és -patát, ráadásul folytatta zsoldoskarrierjét, ami általában vérrel, robbanásokkal és jó sok ólommal van kikövezve. Meg nagycsöcsű nőkkel. És káromkodással. Szóval az R besorolás adott. Két jellegzetessége, hogy néha kiszól a képregényolvasóknak, illetve a történeteinek van két másik szereplője, két hang a fejében, akik szintén kommentálják az eseményeket és állandóan, megállás nélkül tereferélnek Deadpoollal - ezért volt komplett baromság, hogy az Originsben bevarrták Wade száját. Emiatt elég humorosak a füzetei. És bár antihős, valójában azért a jó oldalon harcol, bár valószínűleg a legtöbb szuperhős inkább megölné, ha tudná, de Deadpool extrém mód halhatatlan. Vágták már ketté, robbantották darabokra, mindig összerakja magát. Emiatt nagyon jóban van amúgy a halállal, aki legnagyobb örömére, nő. :) Tömören ez Deadpool. Nem olyan, mint az eddig megismert Marvel filmes figurák. Vagy DC. Vagy úgy általában képregényes hősök közül Deadpool baromi egyedi figura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.