Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

 

A film reklámjait elnézve én biztos voltam benne, hogy a Time Gem itt fog felbukkanni. Egyébként kissé már kezd furcsa lenni, hogy a galaxis legerősebb dolgainak az egyharmada jó ideig a Földön volt, és eddig csak az Power Gem nem tett látogatást nálunk :D Thanosnak nem is kellene semmit csinálnia, csak leruccanni a földre, és várni amíg felfedik magukat a kövek :D

Ha csak az egyharmada, az nem fura, hiszen az azt jelenti, hogy a többsége egyáltalán nem a Földön volt. :) Amúgy a Földtől Asgard és a Knowhere sincs lemaradva annyival, hiszen ezeken is megfordult a kövek egyharmada.

 

Emlékeim szerint az Aether sem a Földön volt. :D

Nem itt őrizték, de járt itt egy rövid időre, míg Malekith dorbézolt kicsit Londonban.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a Doctor Strange. Semmi extra a sztoriban, ismert bölcsességeket sorolnak elő, de jól van összerakva, és most ennyi pont elég egy szórakoztató film esetében. Pirospont a szereplőgárdának, Tilda Swinton az egyik kedvenc színésznőm, mindig jó látni egy-egy újabb szerepben. Kellemes meglepetés volt számomra, hogy milyen sok a humor a filmben, mert nem számítottam rá.

 

Főleg a nevekkel való szórakozás, ha meggondoljuk, hogy a két szóban forgó színész az életben azonos keresztnéven osztozik :D

 

Á, és jól néz ki a Rouge One bemutatója 3D-ben a vásznon :D

 

+kérdés: mi volt a második plusz jelenetben? Sajnos utazás miatt nem tudtuk kivárni, hogy mikor érkezik.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

+kérdés: mi volt a második plusz jelenetben? Sajnos utazás miatt nem tudtuk kivárni, hogy mikor érkezik.

A Doctor Strange 2 vagy egy későbbi MCU-film felvezetője (majd kiderül).

 

Mordo meglátogatta a lebénult, de a varázserejének hála újra lábra állt Pangbornt, és elvette az erejét. Gondolom az egykori mentor/barát lesz így később Strange ellenfele.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozom. Én is 2D-ben láttam, mégis gyönyörűnek találtam a megvalósítását. Benedict már jó pár éve a kedvenceim közt van, itt is remekelt. Külön örültem az első pluszjelenet sugallatának, vészesen közeledünk az Infinity Warhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú de kezd már elegem lenni a hollywoodi animefeldolgozásokból...

Miért, a Ghost in the Shell hányadik? Komolyan kérdem, nem követem nyomon, hány anime feldolgozás van. Ezt is csak azért tudom, mi, mert a GitS benne van abban az öt animében, amit ismerek és felismerek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem sokadik igazából, csak pl. nálam nagyon kiverte a biztosítékot amiket hallottam a készülő amerikai Death Note filmről... Azóta borsódzik a hátam ha meghallom, hogy amarikai filmfeldogozást kap egy anime (sőt még az is zavar, ha japán élőszereplős filmfeldogozást kap valamelyik anime... Igazán jó feldolgozást még nem láttam, valahogy az eredeti animék hangulatát nálam nem tudja megütni egy élőszereplős film... Nekem az úgy jó, ahogy van, rajzolva)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem sokadik igazából, csak pl. nálam nagyon kiverte a biztosítékot amiket hallottam a készülő amerikai Death Note filmről... Azóta borsódzik a hátam ha meghallom, hogy amarikai filmfeldogozást kap egy anime (sőt még az is zavar, ha japán élőszereplős filmfeldogozást kap valamelyik anime... Igazán jó feldolgozást még nem láttam, valahogy az eredeti animék hangulatát nálam nem tudja megütni egy élőszereplős film... Nekem az úgy jó, ahogy van, rajzolva)

Tehát akkor készül kettő, még egyet sem láttál, de az egyikről neked nem tetsző híreket hallottál, ezért már most eleged van belőlük. Csak szerintem is kicsit fura ez a felfogás? :hmm: Nem lenne értelmesebb legalább azt a kettőt megnézni, mielőtt a még tervben sem létező összes többik leírnád? Még ha annyi lenne belőlük, mint a Star Warsból, vagy még inkább, a képregény-filmekből, de hogy még kettő sem készült el, és már eleged van belőlük, az pöppet nonszensznek tűnik. Nekem is elegem van már az élőszereplős Star Wars sorozatokból, mert azt az egyet sem készítették el - kb. ez a kategória. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az, de az egy B kategóriás film, 30 milliós költségvetésből nehéz csodát művelni. Azért se a Death Note, se a Ghost in the Shell nem ez a kategória. A Netflix nem hiszem, hogy f*sba invesztálna, a GitS meg eleve blockbusternek készül, így nyilván nem aprópénzből gazdálkodnak. Persze, ezeknek még egyike sem garancia a sikerre, se arra, hogy jó filmek lesznek, de azért már most jobbnak tűnnek, mint a Takonyball Evolúció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.