Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ezek a szomszédok már csak ilyenek. Fingjuk sincs a minőségi cuccok iránt :D

Hát engem is idegesítene egy ilyen helyzet. Attól meg kifejezetten idegbajt kapnék, ha a szobám falának a túloldalán SW-nézés történne.... bár akkor ALIGHANEM inkább átkéredzkednék mozizni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujj de süt róla Burton sötét hangulata. :D

Egyik kedvenc rendezőm.

Annyira elvont filmeket tud csinálni - nem feltétlenül sötétet, gondoljunk csak a Charlie és a csokigyárra.

Az egyik új sorozatnak van hamisítatlan Burton-ös hangulata, a Pushing Daisies-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idehaza lesz egy hónap különbség a bemutatók között, szóval ha ütni nem is de tuti, hogy sokkal több nézőt fog a moziba csalni a Macskafogó mint az AVPR :D Márcsak a korhatár miatt is :D

 

Node azért érdekes összehasonlítás lesz akkor az AVPR a Cloverfield-el, márha ez utóbbi világpremier lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idehaza lesz egy hónap különbség a bemutatók között, szóval ha ütni nem is de tuti, hogy sokkal több nézőt fog a moziba csalni a Macskafogó mint az AVPR :D Márcsak a korhatár miatt is :D

 

Node azért érdekes összehasonlítás lesz akkor az AVPR a Cloverfield-el, márha ez utóbbi világpremier lesz. :D

Lol... AVPR-t összehasonlítani a Macskafogóval... no comment

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még nézőszámba is durva, éppen a stílusbeli különbség miatt. AVPR-re max a fanok meg a horrorrajongók mennek el. Macskafogó 2-re pedig kicsik és nagyok egyaránt mehetnek. Egyértelmű, hogy a Macskafogó 2 jobban fog tarolni, kivétel ha bűn rossz lesz, az AVPR meg bűnjó. De szvsz éppen fordítva lesz... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még nézőszámba is durva, éppen a stílusbeli különbség miatt. AVPR-re max a fanok meg a horrorrajongók mennek el. Macskafogó 2-re pedig kicsik és nagyok egyaránt mehetnek. Egyértelmű, hogy a Macskafogó 2 jobban fog tarolni, kivétel ha bűn rossz lesz, az AVPR meg bűnjó. De szvsz éppen fordítva lesz... :D

Szavaidból csalódást érzek, pedig nem kéne. A maga nemében ugyanis mindkét sztori nagyszerü. :D Szerintem mindenki meg fogja találni a maga számításait :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavaidból csalódást érzek, pedig nem kéne. A maga nemében ugyanis mindkét sztori nagyszerü. :D Szerintem mindenki meg fogja találni a maga számításait :D

Nincs benne csalódás, mert ahhoz, hogy csalódjak, látnom kéne a filme(ke)t :D

AVPR esetében jogos félsz van bennem (az AVP után egy újabb jelenes sztorit nehézkesen vesz be a gyomrom, pláne, hogy ezt lendületből egy városba dobták), a Macskafogó 2 esetében meg optimista vagyok :D

 

Jó ez a Saddam-Mouseszeim :D

Ez a fekete-fehér moszat amúgy mi akar lenni? Mert tud beszélni, meg Herrierbe bepattanni, de amúgy micsoda? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.jumperthemovie.com/

 

Nemrossz-nemrossz(bár túl érdekesnek se mondható), Hayden első nagyobb szerepe a Star Wars óta.

Pöpec kis trailer...na és épp itt az ideje, hogy Mace Windu visszaadja azt a kis fiaskót :D

Sztoriról lehet valamit tudni, vagy jobb ha utánanézek? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztoriról lehet valamit tudni, vagy jobb ha utánanézek? :D

Sajnos épp ezaz, nincs különösebb sztorija.Van ez a Hayden-gyerek aki tudja teleportálni magát oda ahova akarja, és egyszer összefut egy másik palival akinek szintén van ilyen képessége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs benne csalódás, mert ahhoz, hogy csalódjak, látnom kéne a filme(ke)t :D

AVPR esetében jogos félsz van bennem (az AVP után egy újabb jelenes sztorit nehézkesen vesz be a gyomrom, pláne, hogy ezt lendületből egy városba dobták), a Macskafogó 2 esetében meg optimista vagyok :D

 

Jó ez a Saddam-Mouseszeim :D

Ez a fekete-fehér moszat amúgy mi akar lenni? Mert tud beszélni, meg Herrierbe bepattanni, de amúgy micsoda? :D

Az AVP nél nálam is a jelen az ami szálkát hagyot a szemembe, elvégre a jövőben mennyire tartottak attól, hogy nehogy a Földre jussanak az idegenek. Legalábbis Repley és társai részéről.

 

Az a szürke maszat szerintem egy borz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.