Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Na hát ez a videócím és preview nem fukarkodik a lényeg ellövését illetően. :D Vagy félreértek valamit?

Szerk.: Ja, most már az is spoiler-ben van, nem szóltam. :peace:

Ja, csak szét lett szerkesztve. Ha 66an szerkesztjük egyszerre a hsz-m az úgy nem biznisz, de most már be van ágyazva és spoilerben van szóval minden OK :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő utáni rész címe "The Protector of Concord Dawn" ("Concord Dawn védelmezője") lesz.

 

Illetve újabb négy epizódcím a második évad második feléből:

 

14 - Legacy of Lasan ("Lasan öröksége")

 

15 - The Call ("A hívás")

 

16 - Homecoming ("Hazatérés")

 

17 - The Honorable Ones ("A tiszteletre méltók")

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Címek alapján szerintem

 

The Protector of Concord Dawn" ("Concord Dawn védelmezője") - Mandalore szál Sabine része.

 

Legacy of Lasan ("Lasan öröksége") - Zeb része

 

The Call ("A hívás") - Halle Berry? :D

 

Homecoming ("Hazatérés") - Hera hazatérése Ryloth-ra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Címek alapján szerintem

 

The Protector of Concord Dawn" ("Concord Dawn védelmezője") - Mandalore szál Sabine része.

 

Legacy of Lasan ("Lasan öröksége") - Zeb része

 

The Call ("A hívás") - Halle Berry? :D

 

Homecoming ("Hazatérés") - Hera hazatérése Ryloth-ra

Bíztató címek. Régebben volt egy "Secret of Prisoner X10" c. rész és azt hiszem, a topicja is meg volt már. De eltűnt. Hova lett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bíztató címek. Régebben volt egy "Secret of Prisoner X10" c. rész és azt hiszem, a topicja is meg volt már. De eltűnt. Hova lett?

Az csak a Legacy munkacíme volt, ha jól emlékszem. Tévesen lett azonosítva külön epizódcímként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Csak tudnám miért számít szpoilernek annak a hencegnőcinek a kiléte.

Amúgy nagyon csípem a csajt. Instant "legjobb mellékszereplő" kategória győztes. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Protector of Concord Dawn" ("Concord Dawn védelmezője") - Mandalore szál Sabine része.

 

Ez érdekesen hangzik kíváncsi vagyok, hogy a Vizslás szállal mi lesz. Egyébként, ha jól emlékszem a TCW-ben szereplő Rako Hardeen is a Concord Dawn-ról származott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Csak tudnám miért számít szpoilernek annak a hencegnőcinek a kiléte.

Amúgy nagyon csípem a csajt. Instant "legjobb mellékszereplő" kategória győztes. :D

 

Mert vannak olyanok, akik nem egy trailerből, vagy spotból, vagy képből, hanem az epizódban akarnak meglepődni dolgokon. ;)

 

Leia egy nagy visszatérő, s bár szerintem eleddig is evidens volt, hogy fel fog tűnni, a problémák elkerülése végett érdemes a fenségeségesség nevét legalább itt rejtve kezelni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök a Concord Dawn-nak. Emlékszem egy régi Cinema Cityben, mikor még az ep 2 vágyálom volt, arról cikkeztek, hogy "a Concord Dawn klónháborúja"..

Foagalmam sem volt miről beszélnek, de tetszett a kifejezés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave azt írta a Twitteren, hogy hamarosan (január 20) érkezik egy új trailer az évad 2. feléhez.

 

 

Állítólag már a 2. évadban sor kerül az Ahsoka vs. Vader párharcra. :para:

Az Ahsoka/Vader szál mellett számíthatunk Leiára, egy Mandalori szálra, valamint a főbb karakterek háttérsztorijait felfedő részekre.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ha én a készítőknek lennék, az Ahsoka vs. Darth Vader lenne az évadzáróban és vagy a karakter halálával zárnám, vagy cliffhangerrel - meghalt vagy sem? A 3. évadot meg azzal nyitnám, hogy meghalt.

 

 

 

 

Szerintem még nem fog meghalni túl korai Ahsoka nagyobb karakter attól hogy vissza hozzák egy pár "cameo"-ra és megölik. És még mindig népszerű a youtube-on feltett harca az inkvizítorokkal 2 különböző feltöltésél is közel 1 millióan látták és az első évad végi jelenetét pedig 1,7 millióan. Egyik Rebels videónak (trailerek leszámítva) sincs ekkora nézettsége én a Disney helyében még bent hagynám minimum még 1 évadig a történetben és a 3. évadban komolyabb szerepet kaphatna aminek az alapja 2. évad végi összecsapás lenne. És egy estleges 3.évad vége fele halála sokkal jobban fel lenne építve a Rebelsben mint ha most az évad végén pik-pak lesöpörnék az asztalról. Mert az már most látni a címek alapján maximum az utolsó pár részben lesz Ahsokának nagyobb szerepe.

 

 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért Ahsoka kicsit többet szerepelt már a Rebelsben pár cameónál. Ugye az azért megvan, hogy a cameo egy pár másodperces, lényegtelen, sok esetben szöveg nélküli szerepet jelent. Azért használjuk már helyesen a fogalmakat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave azt írta a Twitteren, hogy hamarosan (január 20) érkezik egy új trailer az évad 2. feléhez.

 

 

Állítólag már a 2. évadban sor kerül az Ahsoka vs. Vader párharcra. :para:

Az Ahsoka/Vader szál mellett számíthatunk Leiára, egy Mandalori szálra, valamint a főbb karakterek háttérsztorijait felfedő részekre.

 

Jól hangzik! A kikerült címek is alátámasztják ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azért Ahsoka kicsit többet szerepelt már a Rebelsben pár cameónál. Ugye az azért megvan, hogy a cameo egy pár másodperces, lényegtelen, sok esetben szöveg nélküli szerepet jelent. Azért használjuk már helyesen a fogalmakat. ;)

Sarkítva értettem bocs lemaradt az idézőjel de a képernyő töltött ideje nincs több 5 percnél kb 240 perc alatt. Ami nagyon kicsi hogy ......

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dave azt írta a Twitteren, hogy hamarosan (január 20) érkezik egy új trailer az évad 2. feléhez.

 

 

Állítólag már a 2. évadban sor kerül az Ahsoka vs. Vader párharcra. :para:

 

 

 

Ezt idáig is tudtuk a 2. évados poszter miatt. :D

 

 

 

Ha én a készítőknek lennék, az Ahsoka vs. Darth Vader lenne az évadzáróban és vagy a karakter halálával zárnám, vagy cliffhangerrel - meghalt vagy sem? A 3. évadot meg azzal nyitnám, hogy meghalt.

 

Ne! Ráérnek a 4. évadban ezzel. :) Mondjuk az egész sorozat végződhetne ezzel. :):(

(bár ezt nem tudom minek teszem spoilerbe :D) Az utolsó részben Ahsoka vs Vader. Ahsoka: -Sajnálom mester, de nem megyek vissza. És ezzel beugrana a Sarlacc-ba

 

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz 4. évad is?Tutira?

99%-ra. Még az amerikai nézettség visszaesés se akadályozná meg mert profit nagy része a merchandising meg a világszintű sugárzásból jön. És a készítők is tovább akarják mert ha nem akkor a 3.évad bejelentésekor azt is bejélnettétek volna hogy ez lesz utolsó de nem tették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.