Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Remélem, láthatjuk végre a Dantooine-t. :)

Igen, az jó lenne! Nem tudom a Genndy féle cw-ban a dupla rész Winduval, mintha ott játszódott volna, kánon lététől függetlenül érdekelne, hogy hasonlítana-e rá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki volt az az agyalágyult, aki hétvégén reggel 6:30-ra tett egy ilyen műsort.

Aki legutóbb!..no comment!

Amúgy valóban sértő szinte. Ez kb annyit tesz, hogy a kutya se lássa "élőben". Érthetetlen. Trekker a műsorszerkesztő a magyar Disney Channel-nél? :P

Mindegy, szerintem Al elhozza nekünk a részeket emberi 9-10 közti időpontban. Szeret korán kelni! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyerekek korán kelnek. :P Az RTL Klubon is ilyentájt vannak a gyerek műsorok.

De nem csak a gyerekek kelnek korán hanem a felnőttek is ;) Pl: hajnali 3-4 órakor (munka véget) :P

Én meg csak azért is megnézem, mert én megtehetem! :D Amúgy is kb 5-6-kor szoktam kelni tehát így rá érek ;)

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól tetted! Főleg az utolsó kép miatt. Már kezdtem aggódni, hogy csak töltelék rész lesz!

Hát persze, hogy nem...

 

 

Hiszen tudjuk, hogy itt össze fog álni a lázadó sejtek flottává :P Csak, hogy Trawn FőAdmirális közbe szól a saját flottájával ;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát persze, hogy nem...

 

 

Hiszen tudjuk, hogy itt össze fog álni a lázadó sejtek flottává :P Csak, hogy Trawn FőAdmirális közbe szól a saját flottájával ;)

 

 

Szerintem a nagy összecsapás még nem most lesz, hanem inkább az évadzáróban.

 

Amúgy ez egy spoileres topic, szóval ha nem az adott napi rész poénját lövöd le, szerintem nyugodtan hanyagolhatod a spoiler tag-et, főleg ha csak spekulációról van szó ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem. Nagyszerű ez a színésznő erre a szerepre!

Nagyon sajnálom, hogy kivágták a 3-ból a jeleneteit. :(

Hidd el 2020 után a simán kiad a Lucasfilm egy bővített változatot, miután az audiovizuális jogok visszakerülnek hozzá a Fox-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz negyedik évad, nem mintha meglepődnénk rajta. :D Viszont az általuk megosztott link nem müködik, és twitterről is törölték a tweetet.

Köszi! Biztos rohadt nagy titok! Mi ezt még nem tudhassuk' ám ilyenkó'! :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.