Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nem Lothal ostromával fog zárulni. Az évadok első trailerei jellemzően az első félévadból, de még inkább az évadot nyitó filmből/duplarészből építkezik. Ezek alapján Lothal és Mandalore lesz az évad első felében a fő téma. Sőt, megkockáztatom, hogy Lothallal nyitunk, hiszen az az akció már elő van készítve.

Esélyes, hogy Lothal a végén is szerepet kap, de már más köntösben, nem az ostrommal. Tulajdonképpen szerintem Ezra ott fog elbújni a Birodalom elől (Hera és Chop marad a lázadással, Zeb és Sabine hazatér, Kanan meg meghal).

 

Lehet. De nekem ez az évad nagyon azt az érzést adta, hogy akkor most itt lesz az ostrom, és ennyi. És én jobban örülnék egy rövid finishnek amely a Lothali ostrommal ér véget. Továbbá innen kezdtük a sorozatot, így egy szép keretet kaphatna a sorozat.

 

Filoni mekkora troll ezzel a pólóval. :lol: És milyen kis alattomos. :) Amúgy a szavaiból félhivatalosan már kivehető, hogy jön az új animációs sorozat. Vajon a Rebels csapatból hányan kerülnek át? Remélem, az ő történetük sem itt ér véget, egyikük-másikuk még később is feltűnik majd. (Ha valamit sajnálok az RO végében, az az, hogy az ottani szereplők történet már sosem folytatódhat.)

 

Ha tippelnem kéne, akkor az új sorozatban Sabine mindenképpen fel fog tűnni. Mandalore már beégette magát az SW univerzumba.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 4. és egyben záró évad mindösszesen 15 részből fog állni. Ha úgy vesszük, hogy megint egy duplával nyitnak és zárnak, akkor egy első évadhoz hasonló, feszes, töltelékrész nélküli évadot fogunk kapni.

Ez így egy kicsit szűkösnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évadnak kifejezetten jót tett, hogy kevés részből állt, és szerintem egyáltalán nem volt szűkös. Inkább legyen kevés, de üresjárat nélküli. A 2-3. évadra azért rányomta a bélyegét, hogy nem tudták kitölteni az epizódszámot, és bepakoltak filler epizódokat, amik közül még a legjobb is csak közepes epizód volt. Mondhatjuk, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. És ha az előzetest megnézzük + ugye utolsó évad lesz, így evidens hogy mindent beleadnak. Továbbá biztos lesz 1-2 rész karakterépítés/karakterfejlődés céljából elhasználva. :) Kallus, Ezra&Kanan, Kanan&Hera, stb.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évadnak kifejezetten jót tett, hogy kevés részből állt, és szerintem egyáltalán nem volt szűkös.

Igen de itt van 2 fő nagy konfliktus: Mandalore polgárháború ami nem egy rész lesz, ott a lázadás cselekménye és ami a legfontosabb el kell még varrni a karaktereket és egyben lezárni a sorozatot. Nem mondom hogy nem lehet megoldani 15 részben csak szűkösnek tűnik.

 

Amúgy akit érdekel itt az első rész leírása levetíttek ma a panel után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen de itt van 2 fő nagy konfliktus: Mandalore polgárháború ami nem egy rész lesz, ott a lázadás cselekménye és ami a legfontosabb el kell még varrni a karaktereket és egyben lezárni a sorozatot. Nem mondom hogy nem lehet megoldani 15 részben csak szűkösnek tűnik.

 

Nos a leírás alapján úgy tűnik, hogy Mandalore -ral kezdünk. Nem tudom hogy hány rész fog a polgárháborúról szólni, de ha mondjuk min. 2 max. 4 rész, akkor is még marad bőven rész. Hiszen ha Lothal -al zárunk, akkor arra kb. 2 rész elmegy, és ott van még Saw, meg tippre Kallus és a lázadók is. Szóval ez a 15 rész pont elég lesz.

A karakterek közül nem kell mindenki sorsát elvarni. ;) Sabine Mandalore -on lehet, Zeb visszamehet a népéhez, Ezra & Kanan az egyedüli kakukktojás ebben a kirakósban. Ja meg Thrawn (is). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lázadással már nem kell foglalkozni, a Szövetség megalapult az előző évadban. Innentől kezdve ahová még fejlődhet, az benne van az RO-ban és az ep4-ben. A hátralévő időben igazán már nincs mit csinálni a lázadókkal. Még egy-két akciót bemutathatnak, de semmi nagyot (már a Lothal ostrománál is rezeg a léc), hiszen az első katonai siker a scarifi csatában van. Az meg nem nagy sztori, hogy növekszik a létszámuk. Három évad másról sem szólt, ebben az évadban meg különösen szépen bemutatták, hogyan vonnak be másokat a lázadásba, meg hogyan szerzik a hajókat (erre az előző évad is ráment). Szóval a Szövetség ügyét, amit a sorozat célul kitűzött, hogy bemutatja, hogyan születik, elvarrták ebben az évadban. Ez a szál kész.

 

Lothal és Mandalore meg tökéletesen elegendő arra, hogy fele-fele arányba megtöltsék az évadot (sőt, nekem még ez is soknak tűnik, szerintem három sztori tömbből fog állni az évad, plusz 2-3 filler, amik könnyedek vagy egyik tömbből átvezet a másikba). A karakterek sorsát ezekben tökéletesen le lehet zárni, főleg, mert tulajdonképpen csak Ezra és Kanan az, akit el kell varrni. Hera és Chop sztorija ugye nem kér ilyet, hiszen ott vannak a Yavin IV-en, de akár Zeb és Sabine is ott sertepertélhet. De tulajdonképpen Sabine története azzal, hogy hazatért Mandalore-ra részlegesen lezárult. Innen még felszabadítják a bolygót, és kész, ő már ott is maradhat.

Kanan és Ezra pedig könnyen elvarrható szál, pláne 15 részben. Tulajdonképpen egy rész elég lenne rá. Az SW-ben már láttunk pár példát arra, hogy még a hősöket sem epikusan iktatják ki. Hant csak lebökték, Bent "lenyakazták", Yoda "elaludt", Anakin hátradőlt. Nem kell ennek nagy feneket keríteni, eleve hülyén festene, ha Gyűrűk ura szerűen ezer befejezésre húznák el, meg agyon kennék sziruppal. Nem kell egy szereplő kiírásához húsz rész.

 

A sorozatot meg nem lehet lezárni, hiszen a fő sztorija folytatódik az RO-ep4-6-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évadnak kifejezetten jót tett, hogy kevés részből állt, és szerintem egyáltalán nem volt szűkös. Inkább legyen kevés, de üresjárat nélküli. A 2-3. évadra azért rányomta a bélyegét, hogy nem tudták kitölteni az epizódszámot, és bepakoltak filler epizódokat, amik közül még a legjobb is csak közepes epizód volt. Mondhatjuk, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít. ;)

Mik derülnek ki. Szóval ez a véleményed? Nem tudták kitölteni az epizódszámot és bepakoltak fillereket? Végre megtudtuk. Wow! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első évadnak kifejezetten jót tett, hogy kevés részből állt, és szerintem egyáltalán nem volt szűkös. Inkább legyen kevés, de üresjárat nélküli. A 2-3. évadra azért rányomta a bélyegét, hogy nem tudták kitölteni az epizódszámot, és bepakoltak filler epizódokat, amik közül még a legjobb is csak közepes epizód volt. Mondhatjuk, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít. ;)

Mik derülnek ki. Szóval ez a véleményed? Nem tudták kitölteni az epizódszámot és bepakoltak fillereket? Végre megtudtuk. Wow! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mik derülnek ki. Szóval ez a véleményed? Nem tudták kitölteni az epizódszámot és bepakoltak fillereket? Végre megtudtuk. Wow! :lol:

Miért, valóban ez történt. Főleg a 3. évadban azért jó pár, a fő szálhoz kevésbé kapcsolódó, és nem a legacélosabb részt dobtak be.

 

Na de hogy a trailerről is írjak: nagyon ígéretes! Kalluson én is ledöbbentem, eléggé megvariálták a külsejét. Mintha a lázadó koszton kicsit el is hízott volna. :D

 

Ahogy írtam korábban is, nálam az egész sorozat alapvető megítélését fogja döntően befolyásolni, hogy miként zárják le a karakterek sorsát - bízom a csapatban, szóval hajrá!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mik derülnek ki. Szóval ez a véleményed? Nem tudták kitölteni az epizódszámot és bepakoltak fillereket? Végre megtudtuk. Wow! :lol:

Nagyon nagy rejtélyről hullott le a lepel, épp csak egy egész bekezdésben emlékeztem meg erről a második évados szösszenetemben, és szerintem azon túl is említettem már. És hasonlót fogok írni a harmadik évadról is, sajnos több az olyan rész, ami csak úgy van, mint az olyan, amiben fontos dolgok történnek, amiket szívesen nézek újra és újra. És nagyjából pont öt olyan epizód van, ami nélkül tökéletesen működik az évad, mert a történetet nem befolyásolták (azaz fillerek), és nem is a Rebels legemlékezetesebb részei, finoman fogalmazva (és ezt szintén nem rejtettem véka alá egyszer sem, csak olvasd vissza a véleményeimet ;) ).

Egy kevesebb epizódból álló évadot Filoniék sokkal jobban tudnak kezelni. Sőt már anno a TCW is, a kis epizódszámú hatodik évad lett a legjobb, és ehhez nagyban hozzájárul, hogy nincs benne üresjárat, csak a lényegre koncentráltak. Bár globálisan is ez a véleményem: minél kevesebb játékidővel gazdálkodik egy sorozat, a készítők annál jobban ráfekszenek inkább a fontos dolgokra és nem kelebólálnak el olyan rettenetekre, mint amilyen például az Iron Squadron lett. Ezt a sztorit tuti kukázzák, ha nem 20 hanem 15 rész áll a rendelkezésükre.

Persze voltak jó fillerek is, például a The Last Battle, de ez is csak helykitöltő volt. Jobb ötlet híján csináltak egy Rebels köntösbe bújtatott TCW epizódot, aminek egyetlen érdemi hatása van a sorozatra: lett egy Phantom II (amit amúgy a komplett utolsó epizódból teljesen kihagytak, nincs rajta a Ghoston!). Ez nem egy nagy eredmény egy Trials of the Darksaber vagy egy Call to Action mellett.

Szóval, hogy kérdésedre válaszoljak, igen, az a véleményem, hogy Filoniék nem tudták kitölteni a teljes évadot a fő sztoriszálakkal, ezért bepakoltak egy pár nem túl combos fillert. Ez nem tragédia, rengeteg sorozat csinálja, de azért nem is üdvözölendő részemről. Örülök, ha kevesebb epizóddal zárunk, de az egy olyan szépen felépített évad lesz, mint az első volt. Mert ebben a legjobb ez a gárda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

3. évad 17. része -Secret Cargo- szinkronnal...;)

 

 

Ihy5EH6o.jpg 1oIY85gk.jpg 0qIYXF0Q.jpg

Star.Wars.Rebels.S03E17.WEB-DLRip.XviD.HUN-lbnd

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/69184d6a2e4acef7e1be71305a51ff9c

 

Star.Wars.Rebels.S03E17.1080p.WEB-DL.H.264.HUN.ENG-lbnd

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/856c09aa59a7170bf99eff61c9fc7508

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/5f2fde9ab4c0634febf8ae5090d2dd58

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/4cd9f15d9a246c5c22546a38921c9467

 

Epizód számozas a TheTVDB.com szerint.

 

XviD

https://data.hu/get/10458956/swr317-xvd.rar
https://data.hu/get/10458958/swr317-xvd.sfv

 

1080p

https://data.hu/get/10458955/swr317-1080p.part1.rar
https://data.hu/get/10458952/swr317-1080p.part2.rar
https://data.hu/get/10458959/swr317-1080p.part3.rar
https://data.hu/get/10458951/swr317-1080p.part4.rar
https://data.hu/get/10458965/swr317-1080p.part5.rar
https://data.hu/get/10458957/swr317-1080p.sfv

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy gondolom, hogy - mint azt Dzséjt is említette - az évad 2 nagy eseményre lesz kihegyezve: Mandalore & Lothal. Ha ezekre rámegy kb. 4-5 rész akkor még bőven marad idejük Saw & Monthma+a lázadók viszonyának megromlására(szerintem ez 1 max. 2 részt fog kapni) és a jedik sorsának lezárására. Továbbá az előzetes nem mutatott meg nekünk olyan sokat: Rex -ről nem láttunk semmit se( és az meg lett erősítve, hogy ő az a szakállas pofa az EpVI -ból, szóval egy újabb karakter, akinek a sorsa biztosítva van :) ), Thrawn -ról csak egy röpke jelenetet láthattunk stb. És fogadjunk, hogy mint minden évadban, úgy ebben is kap majd Chopper egy részt. :P

 

Kallusra kitérve: könnyen túlélheti a Rebels fináléját. Hisz már nem Fulcrum, így lehet, hogy Zebbel elmennek valahova, vagy ott marad a Yavin -on, csak nem fog a nagy üléseken részt venni. Sőt, én még azt is el tudom képzelni, hogy a Scarifi csatában részt vett a Ghost fedélzetén. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek Saw Gerrera nem öregszik gyorsan túl sokat?

Nem, csak kinőtt a haja. Gondolom most is eltelt azért néhány hónap, azalatt simán megnőhetett.

 

De attól lehet adni a sorozatnak is egy lezárást mert több olyan dolog van amik nem szerepelnek a folytatásban pl. Thrawn szál, inkvizítorok.

De ezeket nem kell egy részben lezárni, szépen szét lehet osztani 15 részre. Thrawn akár az első részben is megölhetik, Kanan szálát elvarrhatják a 8. részben, Ezra sorsát meg lezárhatják az utolsó részben. Az inkvizítorokat meg lehet, hogy már a második évadban letudták, a negyedikben meg majd Tarkin beböfögi, hogy amúgy elfogytak az évek során. :) Az, hogy két, talán már három éve egy inkvizítor sem tűnt fel, elég beszédes.

 

Kallus lesz érdekes, hogy vele mi lesz. Láthatóan a Yavinon teljesít szolgálatot de a RO-ban mégse volt benne.

Rá nagyon kíváncsi vagyok. Mint a BBH egykori magas rangú tisztje, adná magát, hogy Draven és Cracken alatt dolgozzon a Szövetségi Hírszerzésnél, vagy a BBH szövetségi megfelelőjénél. Viszont egykori pozíciója miatt azért kérdéses, mennyire bíznak meg benne. Lehet, hogy semmilyen magasabb rangot nem kap, és a beosztása sem lesz jelentős - mondjuk tényleg ott marad a Ghoston. Ezzel akár az RO-ban is ott lehet Herával. A Birodalomban góré volt, de a Szövetségben lehet, hogy csak sidekick lesz. Vagy még akár terepügynök is lehet, mint Cassian, hiszen amúgy is az volt a Birodalomban, sok birodalmi procedúrát ismer, stb.

Megjegyzem, azért, mert az RO-ban nem láttunk valakit a Bázis 1-en, még ott lehet, akármekkora figura. Herát sem láttuk, csak hallottuk, hogy bemondják a nevét, és Leiát sem láttuk a bázison. Az RO remekül megmutatta, hogy a Bázis 1 hatalmas, több száz, ha nem több ezer ember szolgál ott, és mi csak egy nagyon-nagyon kis részét láthattuk eddig. Nem lennék meglepve, ha a 4. évadban ez a bázis még tovább bővülne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy simán Kallus lesz.

 

Amúgy milyen ironikus, hogy pont akkor fejeződik be a Rebels amikor én is befejezem középiskolai tanulmányaimat. :D Még 2013 -ban, amikor kaszálták a TCW -t, akkor ballagtam 8. -ból, és akkor persze dühös voltam a Disney -re, az osztálytársakkal is "rossz" volt a kapcsolatom. Most pedig jövőre vége lesz a Rebels -nek is, és bár idén érettségizek, azért még ott maradok 1 évet OKJ -ra. :peace: És ami érdekes, hogy most örülök annak, hogy szép vége lesz a Rebels -nek, és egyben hiányoznak majd a mostani osztálytársaim, és továbbá OKJ -n már nem leszek mindenkivel, azért évfolyamtársakkal is jó a kapcsolatom. Fura, hogy mind a 2 sorozat nekem valami végét, és valaminek a kezdetét jelenti. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.