Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Új információk jelentek meg a Rebels záró évadjáról. Filonit meginterjúvolta a slashfilm.com csapata, és a következő híreket tudtuk meg:

 

1. A Scarifi csata nem fog szerepelni a sorozatban. A sorozat így nem fog belenyúlni a RO végébe.

 

2. A Jedha nem fog felbukkanni a 4. évadban. Filoni megemlítette, hogy Jedha egy különleges helyszín a filmben, és majd később fogják felderíteni/kiterjeszteni a bolygót.

 

3. Amikor a Jedha -ról beszélt, Filoni elmondta, hogy az ott lévő jedi titkokat később fogjuk megtudni, a sorozatban azonban a Rebels a saját jedi titkait (vagy valami ilyesmit lehetett kivenni a szavaiból :) ) fogja feltárni.

 

4. Two-tubes is megjelenik a sorozatban. (ő Saw testőrségébe tartozik, de jól írtam a nevét? :hehe: ) Őróla már láttunk egy képet a Celebration panelja alatt.

 

Egyelőre ennyi, nem sok, de a legtöbb infót majd Szeptember 2. -án tudjuk meg, amit alább írtam meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy mikor késöbb tudjuk meg a Jedhai titkokat, ha 4. Évadban nem,de ez az utolsó évad..

Nem a Rebelsben fogjuk ezeket megtudni, hanem tippre egy másik műben. Hogy hol? Lehet hogy az új animációs sorozatban? Vagy jönnek ki könyvek, ismertetők a bolygóról? Bármi lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a Rebelsben fogjuk ezeket megtudni, hanem tippre egy másik műben. Hogy hol? Lehet hogy az új animációs sorozatban? Vagy jönnek ki könyvek, ismertetők a bolygóról? Bármi lehet.

Mondjuk esetleg az ep8 vagy 9 is szóba jöhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk esetleg az ep8 vagy 9 is szóba jöhet.

Igaz, bár a 8. részben nem gondolnám, hogy a Jedhával foglalkoznának, persze Luke megemlíthetné. Viszont ugye novembertől jön a Marvel Star Wars #38, és abban a 6 részes történetben vissza fogunk térni a Jedhára, vagyis hát Luke és társai valamiért oda keverednek. Persze bármi lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy idióta rajzfilm sincs, de legalább van két animációs sorozat, amikből egyik sem trappolt bele Ben Kenobi remeteségébe, de amúgy jó játék volt, ennyi tévedést négy szóba nem sokan tudnának belezsúfolni.

 

Az meg, hogy évekkel ezelőtt mit állítottak, egy dolog, az meg egy másik, hogy ezt a "nem lesznek Erőhasználók" dolgot már az első keményen megcáfolta, elvégre csak egy Sith Nagyúrnak van benne igen komoly nagyjelenete, nem csak cameózott.

 

Azt meg soha, senki, sehol nem állította, hogy Ben Kenobi mind a 19 évet a kunyhóba töltötte el. De még a Tatooine is rejtegethet elég izgalmat, elvégre nem egy barátságos vidék. De ezt már ezerszer körbejártuk.

 

Igazad van, nemr ajzfim, hanem kt teljes sorozat sorozat.

 

Nem követem őket, csak néha nézek meg pár youtube-os jelenetet ami valahogy előjön, és szvsz több dologba is beletrappoltak.

 

Először is ők csináltak nikkelbolha módjára pattogó kvázi szupermaneket a jedikből - oké, mindjuk Joda az Ep2-ben már hozta ezt a szintet - amivel kis túlzással nevetségessé tették az OT-s jedi dolgokat.

 

Másfelől megcáfoltak két OT-s kánont.

 

Egyrészt az Ep4 alapján az Ep4 idejére a Jedikkel már rég leszámoltak, ehhez képest a Rebelsben még azért van belőlük.

 

Elvileg a lázadók első jelentős űrcsatájának - és egyben győzelmének - az RO-beli ütközetnek kéne lennie, ehhez képest már a Rebels-ben is vannak nagyobb űrhajós csaták.

 

Darth Maul feltámasztása is egy vicc.

 

Maul azért rátalál Obi1-ra, és vele együtt az Ezra gyerek is, és bár előbbi meghal, utóbbival máris túl sokan tudnak Obi1 hollétéről.

 

Aztán ott vannak ezek az erőkristályos/holokrónos ***ségek, meg a filmekben sosem látott inkvizítorok, szóval inkább hagyjuk.

 

A lényeg, hogy szvz a két széria szvsz egyértelműen gyerekközönségnek ill. nagyon elvakult fanoknak készül, de az ottani dolgokat csak annyiban érdemes komolyan venni, mint a játékok sztoriját, és más fórumokról tudom, hogy ezzel nem csak én vagyok így.

 

Én magam úgy tekintek az animációs sorozatokra, mint ahogy a Sarah Connor krónikákra a Terminátor filmekhez képest, vagy az SG sorozatokra a Csillagkapu filmhez képest.

 

Lehetnek szórakoztatóak, de ami a filmekben van, az a "szent".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, nemr ajzfim, hanem kt teljes sorozat sorozat.

 

Nem követem őket, csak néha nézek meg pár youtube-os jelenetet ami valahogy előjön, és szvsz több dologba is beletrappoltak.

 

Először is ők csináltak nikkelbolha módjára pattogó kvázi szupermaneket a jedikből - oké, mindjuk Joda az Ep2-ben már hozta ezt a szintet - amivel kis túlzással nevetségessé tették az OT-s jedi dolgokat.

 

Másfelől megcáfoltak két OT-s kánont.

 

Egyrészt az Ep4 alapján az Ep4 idejére a Jedikkel már rég leszámoltak, ehhez képest a Rebelsben még azért van belőlük.

 

Elvileg a lázadók első jelentős űrcsatájának - és egyben győzelmének - az RO-beli ütközetnek kéne lennie, ehhez képest már a Rebels-ben is vannak nagyobb űrhajós csaták.

 

Darth Maul feltámasztása is egy vicc.

 

Maul azért rátalál Obi1-ra, és vele együtt az Ezra gyerek is, és bár előbbi meghal, utóbbival máris túl sokan tudnak Obi1 hollétéről.

 

Aztán ott vannak ezek az erőkristályos/holokrónos ***ségek, meg a filmekben sosem látott inkvizítorok, szóval inkább hagyjuk.

 

A lényeg, hogy szvz a két széria szvsz egyértelműen gyerekközönségnek ill. nagyon elvakult fanoknak készül, de az ottani dolgokat csak annyiban érdemes komolyan venni, mint a játékok sztoriját, és más fórumokról tudom, hogy ezzel nem csak én vagyok így.

 

Én magam úgy tekintek az animációs sorozatokra, mint ahogy a Sarah Connor krónikákra a Terminátor filmekhez képest, vagy az SG sorozatokra a Csillagkapu filmhez képest.

 

Lehetnek szórakoztatóak, de ami a filmekben van, az a "szent".

:facepalm:

1. Még jó hogy van PÁR jedi az Új Remény előtt, azért na, a Jedi Rend több ezer jediből állt még a klónháborúkban is - mivel te nem nézed a Rebelst, így megsúgom, hogy Kanan mondta ezt - és a 66 -os parancs nem tudott minden egyes jedivel végezni. Több százan élhették túl, és azért na, hatalmas egy galaxis, nem gondolhatod komolyan, hogy 17 év - mert a Rebels jelenleg ennyi évvel a 3 után játszódik - után csak 2 jedi lesz, és azok is száműzetésben.

 

2. A LÁZADÓK SZÖVETSÉGÉNEK ELSŐ KOMOLYABB GYŐZELME! ;) A sorozatban még csak az évad végén jött létre a szövetség. Alapból, nem tudod hogy miről van szó, mert nem nézed a sorozatot.

 

3. Szerinted Vader egyedül képes lenne több ezer jedit levadászni? Szerinted nincs más dolga a sötét lovagnak??? De ne félj, az inqvik el fognak tűnni, ne aggódj emiatt. :)

 

4. Maul szerepével kapcsolatban én sem vagyok felhőtlenül boldog, hogy vissza lett hozva, de ha már vissza lett, akkor legalább egy jó történetet kerítettek a karakter köré.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem követem őket, csak néha nézek meg pár youtube-os jelenetet ami valahogy előjön, és szvsz több dologba is beletrappoltak.

Na, Rebels és TCW témában kábé eddig számított a véleményed számomra. Ez a "nem ettem még mákos tésztát, de egy étteremben már láttam, úgyhogy biztos rossz" tipikus esete.

 

Először is ők csináltak nikkelbolha módjára pattogó kvázi szupermaneket a jedikből - oké, mindjuk Joda az Ep2-ben már hozta ezt a szintet - amivel kis túlzással nevetségessé tették az OT-s jedi dolgokat.

Tudod, van az az Erő nevű cucc, amit már az ep4-ben mindenhatónak neveztek, és már Luke-ból is nikkelbolhát csinált az ep5-ben, amikor ágyúgolyó módjára ugrott ki a fagyasztóból. ;) És kicsit sem tették nevetségessé Yodával az ep4-6 Jediséget, csak bemutatta, hogy nem reumás vénemberek gyülekezete. Szerintem pont, hogy jót tett.

 

Másfelől megcáfoltak két OT-s kánont.

 

Egyrészt az Ep4 alapján az Ep4 idejére a Jedikkel már rég leszámoltak, ehhez képest a Rebelsben még azért van belőlük.

 

Elvileg a lázadók első jelentős űrcsatájának - és egyben győzelmének - az RO-beli ütközetnek kéne lennie, ehhez képest már a Rebels-ben is vannak nagyobb űrhajós csaták.

Na, itt ütközik ki frenetikusan, hogy nem láttad a sorozatot, csak okoskodni próbálsz a témában. Az ep4 idején sehol sincs Kanan és Ezra, nyilván kiderül majd a Rebelsből, miért. A Jedikkel amúgy már az ep3-ban leszámoltak, az egységes Rend megszűnt létezni, a Jedi lovagok törvényen kívüliek. (Technikailag meg valóban csak két Jedi lovag él már, hiszen a Jedi Tanács csak Yodát és Bent ütötte lovaggá, mi több, mesterré, Kanan sosem volt több, mint padawan, Ahsokát kirúgták már jóval a Rend felbomlása előtt, szintén padawan korában, Ezra meg egy olyan korban kezdte el követni a Jedi eszméket - amiket nem csak Jedik követnek, nem mellesleg -, amikor már nincs se Rend, se Tanács, semmi, ami Jedi lovagot csinálhatna bárkiből. Ráadásul, ő is csak padawan.)

A Lázadók Szövetségének első jelentős győzelme a scarifi csatában volt. A Rebelsben kisebb sejtek harcolnak - mi egy ideig a Lidérc, majd a Főnix sejtet követtük -, nem pedig a Szövetség. Ezek a sejtek minimális győzelmet arattak (nagy jelentőségű csatát egyet sem nyertek). Az utolsó évadban megalakult Szövetséget meg az utolsó részben szétverte Thrawn. Pont mielőtt végre csapást mérhettek volna a Lothalra, az ottani Defender gyárra.

 

Megjegyzem, nincs olyan, hogy OT-s kánon. Egy kánon van, a nyolc film, a két sorozat, és a 2015 óta kiadott összes könyv és képregény. Ennyi!

 

Darth Maul feltámasztása is egy vicc.

Az tényleg az, ahogy az is, hogy ennyire elnyújtották, de vannak zseniális elemei, és a vége nagyon jó lett.

 

Maul azért rátalál Obi1-ra, és vele együtt az Ezra gyerek is, és bár előbbi meghal, utóbbival máris túl sokan tudnak Obi1 hollétéről.

Miért is? Eleddig sem tudtak róla kevesen: Bail Organa, Mon Mothma, Leia hercegnő, Antilles kapitány, felteszem a Tantive IV és a Tantive III legénysége, R2-D2, Owen Lars, Beru Lars. Ehhez betársult egy Jedi növendék, hát nyilván ő fogja majd feladni az Uralkodónál. :roll:

 

Aztán ott vannak ezek az erőkristályos/holokrónos ***ségek, meg a filmekben sosem látott inkvizítorok, szóval inkább hagyjuk.

:facepalm: Az azért megvan, hogy a holokronok és az erőkristályos cuccok régebben a Star Wars univerzum részei, minthogy a Disney a fejébe vette, hogy megvásárolná a Star Warsot. Vagy, hogy Lucas eldöntötte, csinál egy ep1-et. És légy erős, de az inkvizítorok is bőven megelőzték az ep1-et. Hogy nincsenek az ep4-ben? Nyilván kapunk rá választ, hogy miért nincsenek. Bár ha még léteznek inkvizítorok, az sem lenne fura, mert ugye az ep4-5-6-ban nem az EGÉSZ GALXIST néztük, hanem csak azt, amennyit hőseink bejártak. Az meg valahol érthető, hogy Vader a saját fiát nem inkvizítorokkal üldözteti.

 

A lényeg, hogy szvz a két széria szvsz egyértelműen gyerekközönségnek ill. nagyon elvakult fanoknak készül, de az ottani dolgokat csak annyiban érdemes komolyan venni, mint a játékok sztoriját, és más fórumokról tudom, hogy ezzel nem csak én vagyok így.

A lényeg, hogy gőzöd sincs arról, miről beszélsz, mivel csak youtube-on láttál néhány jelenetet. Majd szólj bele akkor, ha nem csak mások véleményét és feltételezéseket szajkózol. Mert ugye:

http://www.youtube.com/watch?v=CRBy_jKlcFA

A "nagyon elvakult fan" jelzőt meg kikérem magamnak! Én és ezen a fórumon sokan mások például imádjuk mindkét sorozatot, szóval jól gondold meg, hogy savazod a két művet vagy az azokért rajongókat. Ez nem az a fórum, itt nem a Star Wars utálat a módi. ;) Lehet kritikával élni, de vedd figyelembe, hogy itt nem olyanok vannak, akik zsigerből gyűlölik a Star Warst, mert az olyan menő. Nem véletlen a SAGA szó használata a fórumban.

 

Én magam úgy tekintek az animációs sorozatokra, mint ahogy a Sarah Connor krónikákra a Terminátor filmekhez képest, vagy az SG sorozatokra a Csillagkapu filmhez képest.

 

Lehetnek szórakoztatóak, de ami a filmekben van, az a "szent".

Ezzel alapvetően nincs baj, ki mit fogad el. Ugyanakkor azt nehezen fogadom el... pontosítok: sehogy sem fogadom el, amikor valaki úgy állít valamit, hogy közben bevallja, nem is ismeri azt, amiről véleményt alkot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Starkiller majdnem felbukkant a sorozatban

 

Sam Witwer, aki A klónok háborújában és a Lázadókban is Darth Maul hangját kölcsönözte, egy Twitch stream keretein belül elárulta, hogy egy igen ismert EU-karakter kis túlzással majdnem átkerült a Lázadók egyik részébe inkvizítorként, aki nem más, mint Galen Marek, azaz Starkiller a The Force Unleashed játéksorozatból (amiben Witwer az Uralkodónak adta a hangját, csakúgy, mint a Lázadók második évadának nyitórészében). Witwer elmondása szerint ezt még annak idején a sorozat rendezőjének, Filoninak vetette fel, akinek a szinkronszínész elmondásából adódóan ez volt a válasza: "Filoni szerint nem igazán illeszkedett bele a képbe, de elgondolkodott rajta, mivel érdekesnek találta".

 

http://comicbook.com/starwars/2017/08/12/star-wars-rebels-starkiller-the-force-unleashed/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek mikor jelentik be a 4. évad premierjét? Utánanéztem, és a 2. évadot augusztus 28. -án jelentették be, addig csak úgy hivatkoztak rá, hogy októberben jön majd. A 3. évad előbb jött, és ott augusztus 8. -án már tudtuk. Itt az évad rövidsége miatt is visszaállunk majd októberre, és szerintem az elkövetkezendő kb. másfél hétben meg kéne már kapnunk a dátumot.

 

Amúgy az egyik legesélyesebb időpontot a bejelentésre szeptember 2. -ára gondolom: akkor lesz majd Filoni a Kanadai Toronto -ban, és részt fog venni az ottani Fan Festen. Exkluzív tartalmat ígért, szóval ha nem is lesz új előzetes - anno a 2. évad elején kettő volt: 1 áprilisban, 1 októberben - azért 1-2 jelenetet kaphatunk, és egy premierdátumot. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek mikor jelentik be a 4. évad premierjét? Utánanéztem, és a 2. évadot augusztus 28. -án jelentették be, addig csak úgy hivatkoztak rá, hogy októberben jön majd. A 3. évad előbb jött, és ott augusztus 8. -án már tudtuk. Itt az évad rövidsége miatt is visszaállunk majd októberre, és szerintem az elkövetkezendő kb. másfél hétben meg kéne már kapnunk a dátumot.

 

Amúgy az egyik legesélyesebb időpontot a bejelentésre szeptember 2. -ára gondolom: akkor lesz majd Filoni a Kanadai Toronto -ban, és részt fog venni az ottani Fan Festen. Exkluzív tartalmat ígért, szóval ha nem is lesz új előzetes - anno a 2. évad elején kettő volt: 1 áprilisban, 1 októberben - azért 1-2 jelenetet kaphatunk, és egy premierdátumot. :)

Jó kis fejtegetés. Szerintem reális a bejelentés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars Lázadók 3.évad (teljes) Angol szinkron letölthető

 

Letöltés:

 

 

 

ui: akinek kéne esetleg :P

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kanadai Fan Expo -n a Rebels az alábbi időpontokban lesz:

 

11:30 AM (magyar idő szerint 17:30) Star Wars Rebels Premiere Screening

 

12:15 PM (magyar idő szerint 18:15) Star Wars Cast Panel Q&A

 

Feltehetően ma megkaphatjuk a premierdátumunkat, illetve 1-2 jelenetre is számítani lehet, új előzetes is benne van a pakliban, de úgy érzem, hogy nem fogunk kapni.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk eddig nem volt 2. előzetes egyik évadhoz sem - mármint még premier előtt - talán csak a 2. évadnál volt egy de azt pár nappal a The Lost Commanders előtt adták le a NYCC -on. Ha lesz is előzetes, én egy olyanra számítok, amely inkább a premierre fog rámenni - aminek ugye a címe Heroes of Mandalore pt 1-2 lesz - illetve az előzetes végén új jeleneteket láthatunk az utolsó évadból. Meglátjuk mi lesz, én is sok infóra számítok, ugyanis Filoni mellett Taylor és Vanessa is megjelenik a panelen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdődött a panel néhány perce.

 

Infók:

 

- Filoni elmondta, hogy Kanan & az ifjak ismerték Ahsokát, mert a togruta híres volt, mint Anakin tanítványa

- Filoni: The Convorees (Owls) "probably means something" (:D)

- Taylor elmondta, hogy az ebben az évadban lévő akadályok a karakterek számára a legnagyobbak lesznek, Ezra sokat fog fejlődni.

- Sabine és Ezra sokszor együtt fognak megtenni dolgokat az idei évadban, "anya és apa" segítsége nélkül.

- Megfogjuk tudni, hogy Bo-Katan mit gondolt Maul uralmáról Mandalore -on, illetve a testvéréről, Satine -ról.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További infók:

 

- HotKallus? WTF? :hmm:

 

- Levetítettek egy jelenetet, amiben Hera felveszi Rexet és Kanant.

 

Új kép Thrawn -ról és Pryce -ról:

 

DIuwXGoV4AAkCoQ.jpg

 

- Thrawn harcolni fog a birodalommal azzal kapcsolatban, hogy hogyan is kell harcolni ebben a háborúban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Látni fogunk sok manipulációt Thrawn és Pryce között azért hogy elérjék a megfelelő célokat.

 

- Filoni elmondta, hogy be kellett vonniuk Zahn -t, mivel Thrawn az "ő karaktere".

 

- Új jelenet: Hera egy X-wing -ben támadást intéz egy birodalmi blokád ellen, amit Thrawn irányít.

 

- Újabb jelenet: Hera és Kanan beszélnek a kapcsolatukról és miben reménykednek, ha megnyerik a háborút. Majdnem egy csók is elcsattan, de itt elvették. ( :evil: )

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.