Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Az új gonosz! Az inkvizítor!

 

BWZmfhmIIAEIlG_.jpg

Na vajon, ki lesz a hangja? :lol:

Az első képek nem nagyon hoztak lázba, csupa olyasmi, amire számítani lehet, de ez a faszi tényleg telitalálat. És b*szki jól látom, hogy utapau-i?

Igazából egyébként kétlem, hogy Sam Witwer fogja szinkronizálni. Ha a múltkori castingos morzsából indulunk ki, akkor valószínűleg ő lesz Steve Blum karaktere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kép. :D

 

Hidalgo elmondta, hogy a sorozat 14 évvel az EPIII után játszódik amikor is a Birodalom a külső gyűrűn terjeszkedik és hódít. Ennek keretében érnek Lothal -ra. A fiatal lakosságot arra kötelezik, hogy álljanak be a seregbe vagy dolgozzanak a Sienar gyáraiban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kőkemény! Szerencsére a TCW kulcsemberei is a stábot gazdagítják. Remélem, hogy Vader is aktív szereplője lesz majd a sorozatnak. Jó ez az inkvizitor, örülök, hogy lazán kezelik itt is a kettős szabályt, de azért remélem, hogy Vader legalább olyan aktív szereplője lesz az eseményeknek, mint volt Dooku. A konceptek csudajól festenek, imádom valamennyit. TCW - Rebels....tátom a számat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még most se hiszem el... Egy ilyen gyenge teaser után egy ekkora kellemes meglepetéssel előállni. Plunkett, Aaron...a TCW nagyjai mind a fedélzeten! Nem is lehetne ennél jobb hír! :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legelőször is, köszönöm szépen a teljes körű informálást, Ody!

 

Utána, hmm mit is mondjak. Vártam tájékoztatást de semmi brutálisat, nem azért mert mostanság nincs sok hivatalos hír, hanem mert korainak véltem még egy TV-show esetében.

Tévedtem... nagyon ütős kis dolgok jöttek! Először is, a rohamosztagosok nem klónok! Erre vártam (számomra) hivatalos forrásból bármilyen megerősítést 2002 óta, és épp tegnap beszélgettem erről valakivel! Nagy piros pont!! Aztán még új főgonosz is a semmiből, ismét csak nagyon bejövős!

"A klónok fogják kiképezni a rohamosztagosokat." - Ez annnnyira filonis, baromi jó ötlet! Már szinte látom is magam előtt az ilyen jeleneteket!

A 14 év is jó ötlet, és remélem, hogy igaza lesz Zééé-nek, hogy így a tini Leia is visszatérő szereplő lehet. Bár - és ez csak az én megérzésem - kevesebb filmes meghatározó szereplő lesz, mint a TCW-ben.

 

És végül új trooper, lépegető, stb. nagyon-nagyon klassz dizájn!

 

Eddig baromi ígéretes, és tetszetős

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig sem volt egy szemernyi kételyem sem a sorozattal kapcsolatban, most pedig már maximálisan bízom benne. :D

 

A klónok fogják kiképezni a rohamosztagosokat.

Ebben nagyon bíztam. Végre pontot tehetnek a sorozás/klón kérdésre.

 

Lesznek TCW -s szereplők akik feltűnnek a Rebels -ben.

Lesz itt még Ahsoka. :)

 

Kőkemény! Szerencsére a TCW kulcsemberei is a stábot gazdagítják. [...] Dooku. A konceptek csudajól festenek, imádom valamennyit. TCW - Rebels....tátom a számat.

És mi a helyzet a rohadt, mocskos, büdös, bantha pudu Disney-vel? :P:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz itt még Ahsoka. :)

Figyeljétek a storyboard-ot a videón, Filoni mögött 1:43-tól! Közvetlenül Filoni mellett jobb oldalt, alulról a második panelen nem egy felnőtt togruta vonásai rajzolódnak ki a rossz kamera fókusz ködében? :D

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi a helyzet a rohadt, mocskos, büdös, bantha pudu Disney-vel? :P:evil:

 

Sajnos a Disney felé nincs bizodalmam, de örülök neki, hogy a további TCW részeket megkapjuk. Szerintem ezért nem nekik jár a köszönet, ugyanis a Disney eleddig semmit nem tett a TCW-ért, csak beszüntette azt. Örök pecsét, hogy megölték a sorozatot és ezen nincs mit szépíteni. A maradék részek miatt Filoninak és a lelkes maradék csapatának mondok köszönetet. Ami a Rebelst illeti, a látványa nekem nagyon tetszik. Érezni a TCW folytatólagosságát, érezni a hangulatot és ez jó. A konceptek alapján az irány megfelelő, de amíg nem láttam, addig nincs mit ünnepelni. Örülök, hogy a kettős szabályát nem veszik komolyan, de remélem, hogy azért Vader terrorjából és jedivadászatából is kapunk majd valamit. Ha a show a TCW hangulatát fogja követni, üdvözölni fogom a Disneyt...ha elmegy picsogásba, akkor lehúzom. A hozzáállásom marad objektív, véleményem pedig a rendelkezésre álló adatok alapján alakul. Jól néz ki a Rebels, örülök neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.