Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Online számok valami 70 ezer körül állnak... Persze ne temessük még a sorozatot, de azért reméljük be fog indulni. Egyébként a DisneyXD alig 60% -ban fedi le az amcsikat, ráadásul a vetítési időpont se túl jó.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez csak a McQuarrie stílusa iránti tisztelet, nem azért ilyen, mert tényleg más a páncél megjelenése. Ahogy a TCW-ben "baltával faragott" karakterek voltak, úgy a Rebelsben "McQuarrie hatású" karakterek vannak. Legalábbis nekem így jön le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is erről van szó. És mivel az eredeti látványvilág is McQuarrie-n alapult, így nem tudok haragudni érte, ha a megvalósítás most közelebb esett ahhoz.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden részben más volt Vader páncélja. Simán kicserélhette az EPIV -re.

 

Ennyi. És tényleg minden részben más volt, ráadásul az EPIV-ben még igazi házibarkács volt a ruha és a sisak is. Egyébként pedig hülyén is venné ki magát, ha csak egy sisakja lenne. Úgy értem, illogikus, hogy nincs váltás ruhája, vagy pót sisak. Ezek már tényleg eszement felvetések, de azért Ő is ember...kell fürdenie, ennie stb. Ezért is van a nyomáskamrája, ahol le tud vetkőzni, picit tud létezni a ruha nélkül. És az csak egy hordozható kabin, bizonyára van olyan szobája Coruscanton, ahol ennél szabadabban is tud mozogni. Az EPIII enciklopédia írja, hogy havi/heti rendszerességgel le kell mosni a testét, mert a bőre hámlik és azt kezelni kell. Tehát nem hordja mindig a ruháját. Vannak a testében bionikus alkatrészek, de a ruháját nem úgy növesztették rá. Azt cserélnie kell, tisztítani kell. Szóval van egy emberközelibb Vader, akit nem látunk, de azért létezik.

 

A sisak modellje fantasztikus. Nagyon szép a sorozat látványvilága is. Kevésbé zsúfolt mint a TCW, ezért némileg szegényesebb, de ez talán javulni fog az elkövetkező évadokra. Nálam a sorozat eddig 10/10. Egyetlen problémám, hogy a rohamosztagosok nem jelentenek igazi kihívást. Persze a főszereplőknek nem eshet bántódásuk, de remélem, hogy azért majd látunk némi összetűzést a rohamosztagosok és a civil "lázadó" lakósság között, ahol azért kevésbé lesznek szerencsétlenek.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Aki lemaradt a harmadik részről szinkronosan elérhető.

 

 

Star.Wars.Rebels.S01E03.720p.WEB-DL.H.264.HUN.ENG-lbnd

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/6436ec893f6a08a17302f632dc99dfc2
http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/65bc9914100e0271eb60f8f2752d2e96

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Al! Visszatértél, szuper! :D köszi a linkeket!

Itt voltam én eddig is, csak időm nincs. Vártam a H73 release-t, mivel nem jött így megcsináltam. Egyébként már elérhető a 4. rész is a kalóz öblön.

 

Star.Wars.Rebels.S01E04.720p.WEBRiP.x264-QCF

Star.Wars.Rebels.S01E04.WEBRiP.x264-QCF

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

Aki lemaradt a harmadik részről szinkronosan elérhető.

 

 

Star.Wars.Rebels.S01E03.720p.WEB-DL.H.264.HUN.ENG-lbnd

http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/6436ec893f6a08a17302f632dc99dfc2
http://www.mammutmail.com/hu/mail/download/65bc9914100e0271eb60f8f2752d2e96

 

 

Örülök ,hogy feltüntél Al!

Közben megjelent a "H73" is..

 

Most akkor tudjuk hány részes lesz az évad?

Erre én is kiváncsi vagyok!

egyébként nagyon zavar a számozási mizéria... :cry:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Sam Witwer és Andrew Kishino is szerepet kapnak a sorozatban, de egyáltalán nem biztos, hogy a TCW-ben látott karaktereikként.

 

Plusz egy kis spoileres infó a folytatásból, ami akár igaz is lehet. Majd kiderül...

 

 

...Hera és Kanan kapcsolatba lépnek egy Fulcrum nevű fickóval, ami kódnév. A Ghost legénysége nem ismeri a tagot, ez pedig bizalmi kérdésbeli vitákat eredményez az úton. Fulcrum különböző lázadó sejtekkel lép kapcsolatba a Galaxisban. Azt nem tudni, van-e valami kapcsolat Fulcrum és Bail Organa közt a lázadás ezen kezdeti stádiumában. Fulcrum miatt a lázadók veszélyes útra indulnak, mely során végül megismerik a Birodalom elkövetkező 5 éves terveit a Peremvidék kapcsán. A csapat infókat kap egy Lobot-szerű eszközt viselő rodiaitól, aki Ezra szüleiről is tud ezt-azt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit az első tweetben ír az ürge annak nincs túl sok értelme. Ő azt irja, hogy a 2,5 millió csalódás, mert a korábbi hetekben az AFHV-t (America's Funniest Home Videos) ugyanebben az idősávban több mint kétszer ennyien nézték. Ja csak hát a Spark of Rebellion már egy sokadik ismétlés: hagyján hogy már lement a Disney Channelen, meg a Disney XD-n, sőt felkerült az online VOD boltba is, de október közepe óta DVD-n is megvehető. Már tényleg csak az nem látta aki nem akarta. Az ABC-n nyilván azért ment le, hogy minél szélesebb réteg halljon róla, olyanok is, akiket az egész teljesen hidegen hagy. Ennyi ismétlés és levetités után aligha mentek rá a rekord nézettségre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi igazán belefért volna a "tv-filmbe"..

Ráadásul ha jól láttam ezzel kezdődött volna a film is. A párbeszéd nagyon hajaz az EPV -ös Vader/Uralkodó beszélgetésre.

 

Amit az első tweetben ír az ürge annak nincs túl sok értelme. Ő azt irja, hogy a 2,5 millió csalódás, mert a korábbi hetekben az AFHV-t (America's Funniest Home Videos) ugyanebben az idősávban több mint kétszer ennyien nézték. Ja csak hát a Spark of Rebellion már egy sokadik ismétlés: hagyján hogy már lement a Disney Channelen, meg a Disney XD-n, sőt felkerült az online VOD boltba is, de október közepe óta DVD-n is megvehető. Már tényleg csak az nem látta aki nem akarta. Az ABC-n nyilván azért ment le, hogy minél szélesebb réteg halljon róla, olyanok is, akiket az egész teljesen hidegen hagy. Ennyi ismétlés és levetités után aligha mentek rá a rekord nézettségre.

Teljesen egyetértek. Ilyen háttérrel már botorság lett volna rekordokat várni. Inkább a DXD -n futó sorozatot nézzék többen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyáltalán nem vagyok megelégedve azzal, ahogy az "új" sw.com a rebels epguide-jait készíti.

A nagyobb méretű képet kész kálváriával lehet csak elérni, hogy az legyen a képernyőn. tv-shows -- see more -- és akkor is csak egy hétig van ebben a méretben..

Mert ha közvetelenül kattintunk a guide-ra már a levágott szélű kis felbontásúval van dolgunk.

A rise of the old masters-é meg ezen a héten ráadásul rossz minőségű is. Kisebb is és esküszöm pixeles is.. :angry:

Úgyhogy a wiki volt segítségemre..nem tudom honnan szedték a nagyobb szép képet, de az lett a forrás:

egy szó mint 100:

epguide103.jpg ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.