Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Állítólag ez egy Legends-beli kifejezés a sabacc-ban. Néhányan arról spekulálnak, hogy ha Lando feltűnik a sorozatban (márpedig Billy Dee Williams részt vett a sorozat szinkronmunkálataiban), ez az epizód sanszos rá. Érdekes lenne látni azt a bizonyos partit, melyen a Falcon sorsa forog kockán.

Ha ezt látnánk a sorozatban annak elmondhatatlanul nagy feelingje lenne, egy olyan kiegészítés amiről sosem gondoltuk volna, hogy láthatjuk, bárcsak tényleg benne lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy a szinkronos! Na arról fogalmam sincs. (Látszik mennyire érdekel.)

 

Ja, az. Szerintem homok van a gépezetben. Ez nem egy koncepció része. Egy "to be continued" feliratú rész után nem ledni a folytatást..

Egyébként én írnék egy érdeklődő levelet a disney- channel-nek, de még nem találtam címet..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csillagokhaboruja.hu szerint: " A legutóbbit november 24-én mutatták be Amerikában, ezt Magyarországon elméletileg december 8-án tűzi majd műsorára a Disney csatorna. "

 

A port. hu, ma 21:25-re jegyzi az epizódot. Remélem leadják, magyarul jobb, mint angolul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz az infót Revan!

Valóban 8. részt ír a port.hu és szombat és vasárnap fele-fele arányban jegyzi a sorozatot két blokkban bővített spark-kal kezdve a 8. részig. Csekkoljuk! ;)

 

Már nem lehet visszalapozni a port-ot, de kiváncsi lennék hányadik részt írt nov 30-ra? már akkor is 8-ast? mert akkor buktuk.. :(

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ne. :D Én láttam magyarul egy-két részt, szerintem az eredeti jobb.

Angolul néztem az Empire Day folytatását, számomra valami borzalom volt.

 

Áhh..f@sz ki van, ezeknek csak az Empire Day van meg! :fuckoff:

Nem tudom mi lesz a hétvégén, de bennem már semmi remény...

 

Én is csalódott vagyok, vajon mi a fene történhetett? Úgy néz ki írni kell a magyar Disney-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi e-mailt nem találok a Disney-hez.

 

Lentebb én is megjegyeztem már, hogy nemigen van..marad a remény a hétvégében..

 

Bár utánaszámolva a port.hu infóival, ha magyarul a Saprk-ot 1-es epizódnak tartják,

akkor ezen a verzión továbbhaladva az ő "8-asuk" az Empire Day, így már borítékolom is, hogy hétvégén sem lesz Gathering Forces magyarul.. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amellett, hogy én is a magyart preferálom jobban, a Gathering Forces-t a netre való kikerülésének napján megnéztem már, és azóta még 2x :P De természetesen továbbra is nagyon várom az anyanyelvemen is.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor várjál a magyarra. :) Az való neked.

Neked meg feltételezem az angol verzió a kedvenced.

 

Más szempontból nézve. A kisgyerekek nem tudnak angolul, ezért sajnálom őket. Elég bosszantó lehet az egy gyermek számára, hogy van egy sorozat amit nagyon szeret, van egy folytatásos rész és a csatorna nem hajlandó leadni a 2. rész magyar verzióját. Ez elég gáz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kisgyerekek nem hiszem, hogy annyira követik az eseményeket, hogy tudnák, hogy az angol verzió előrébb tart :) Szerintem nem is érdekli őket, hogy van, legalábbis ha magamból indulok ki a Tartakowsky féle Clone Wars esetében, meg sem fordult anno a fejemben, hogy angol verzió van, vagy hogy hol tart az.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked meg feltételezem az angol verzió a kedvenced.

Így van. Bár szerintem a magyar se rossz, mérföldekkel jobb mint pl. a TCW szinkronja. Én azonban alapvetően eredeti nyelven szeretem az SW -t.

 

Ó, mily jó érzés, amikor más fogalmazza meg gondolataim. :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kisgyerekek nem hiszem, hogy annyira követik az eseményeket, hogy tudnák, hogy az angol verzió előrébb tart :) Szerintem nem is érdekli őket, hogy van, legalábbis ha magamból indulok ki a Tartakowsky féle Clone Wars esetében, meg sem fordult anno a fejemben, hogy angol verzió van, vagy hogy hol tart az.

Valószínű, hogy nem követik, csak biztos bosszantja őket, hogy az adott sztori nem ért véget, hozzászoktak, hogy vasárnap délelőttönként megy a sorozat és nem láthatják a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebels második évadjának premierje a 2015. április 16-19 között megrendezésre kerülő, SW Celebration -on lesz, Anaheim -ben. Előtte levetítik az első évad záró duplát. Igen, egy dupla résszel fog véget érni a season one. :)

 

"Fans will be the first to see the first episode of season two following an encore screening of the series' two-part season one finale," according to the official Celebration website.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.