Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Beleégetett felirattal nem fogsz találni.

:cry: pedig nekem úgy kellene, mert a laptopom teljesen tönkrement és nincsen másik gépem, csak a telefon. :(

Pedig a korábbi részeket is telefonról néztem meg, azokra rávolt égetve, csak most még erre nincs.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:cry: pedig nekem úgy kellene, mert a laptopom teljesen tönkrement és nincsen másik gépem, csak a telefon. :(

Pedig a korábbi részeket is telefonról néztem meg, azokra rávolt égetve, csak most még erre nincs.

 

engem már az is meglep, hogy a korábbiakhoz találtál ilyet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A korábbiaknál sincs ráégetve. Szerintem itt más lesz a furfang.

Na várjatok. Lehet én vagyok a hülye, szóval akkor egy felvilágosításra volna szügségem, ami kicsot off lesz. Na szóval amik a netre vannak feltöltve feliratos videók/filmek azokra a felirat nincsen ráégetve? Mert ha nimcs, akkor hogy töltik fel? Tehát ha én a neten nézek egy feliratos filmet, arra rá van égetve a felirat, nem? Na szóval akkor ezt nem értem. Hogy a továbbiak ne legyen off, valaki elmagyarázza nekem üziben ha megkérhetem?

 

Na de szóval rá van égetve vagy nincs, nekem teljesen mindegy, csak telefonon is megtudjam nézni feliratosan az a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fulcrum kilétével kapcsolatban eszembe jutott egy újabb teória

 

 

Ha mégsem Ahsoka lenne az, akkor lehet, hogy a lázadás egy későbbi vezető alakja, aki eddig kevés szerepet kapott, nem más mint Mon Mothma.

 

 

Ha nem az akire gondolunk, akkor szerintem esélyes, hogy

Ventress

az. A kapucnyi tökre ráillene. De ennek ellenére simán lehet

Ahsoka

mert a hologrammot simán meg lehet hamisítani, módosítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A finálé címe és ez a sejtelmes kép nagyon jó izgalomfokozó az évad végére. Ami a képet illeti, ha beszélni is halljuk majd, valószínűleg megint babrálnak egy kicsit a fanok a torzítás enyhítésével, és jobb megerősítést kaphatunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül.

 

 

Fulcrum akár bevethette Padmé Assasin-es módszerét is, hogy bebiztosítsa magát a Birodalommal szemben.

 

abfa956ea375aee76643f3356a3b51d3b6bc3ed2.jpg

 

 

Ez egyébként Ahsoka ötlete volt ;)

 

Állítólagos concept art Fulcrummal kapcsolatban... a forrás bizonytalan (a Tumblrre tette ki valaki), így akár kamu is lehet, de érdekességként beteszem.

 

 

tumblr_njrjnvdIz51rmh8m6o1_1280.jpg

 

 

Hamis! TCW koncept az összes! A koporsó a Rako Hardeen-es epizódban volt, az a rózsaszín mágnes QT upgradeje volt a D-Squad-arkban, a togruta szobor valószínűleg a Kidnapped-ből származik, a fénykard pedig Ventress új fegyvere (ez mondjuk lehet fanart). Az a tablet nem tudom melyik epizódban volt, de tudom, hogy láttam azt is.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmuniverzum cikke leközölt egy csomó jó képet a következő részből, többek közt a az állítólagos "Fulcrum"-kép is teljes egészében látható.

http://www.filmuniverzum.hu/star-wars-lazadok-ujabb-klipek-es-kepek-12-reszbol/#more-69662

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Puff... ezt nem is tudtam. Illetve sejteni sejtettem.

Amúgyis fizetős...

 

Nem éppen HD, de jobb mint a semmi (nekem a Bomarr-osok amúgy sem szoktak működni - gondolom olyan portokat használ, amik itt a koliban nincsenek kinyitva)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"]The pirate bay-en is már fent van. Bár nekem nagyon lassan tölt le...

 

Valóban..Tessék válogatni! (Figyelem! -minőségről még nem tudok nyilatkozni, nekem is csak most jön le!)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban..Tessék válogatni! (Figyelem! -minőségről még nem tudok nyilatkozni, nekem is csak most jön le!)

 

 

Nekem most annyira felgyorsult, hogy már le is töltött. Na izgatottan neki is állok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.