Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Érdekes az elnevezés, mert azt sugallja, hogy olyan történetmeséléssel lesz dolgunk mint pl. a TCW esetén. Ide-oda fogunk ugrálni az időben. Itt simán esély lehet rá, hogy pl. nagyon régi korokat is filmere vigyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes az elnevezés, mert azt sugallja, hogy olyan történetmeséléssel lesz dolgunk mint pl. a TCW esetén. Ide-oda fogunk ugrálni az időben. Itt simán esély lehet rá, hogy pl. nagyon régi korokat is filmere vigyenek.

 

 

Adná az isten. Pl a Kettő Szabálya kialakulásáról lehetne filmet csinálni, felhasználva a 3 kötetes Darth Bane regényt amik számomra az etalon sw-regények. Engem egy ilyen film nagyon érdekelne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én egy karakter eredete esetén inkább arra gondolnék, amit tudunk az Ep.2-ből és a TCW-ből. Most azt, hogy egy fejvadász "apától" származó nyers klón, aki lényegében már gyerekkorában is fejvadászként dolgozott, hogyan lesz még inkább fejvadász és találkozik Vader-rel, nem nevezném eredettörténetnek. :)

 

Nem is annyira örülnék, ha Boba külön filmet/filmeket kapna. Ha már mégis, akkor mondjuk az alvilági téma és az ebben való elmerülés jó alapot adhat egy igényes sztorinak. A TCW-ben is elég jól sikerült motívumok és szálak voltak ehhez köthetők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én egy karakter eredete esetén inkább arra gondolnék, amit tudunk az Ep.2-ből és a TCW-ből.

Pontosan így van, én is erre gondoltam. Azok után annak, hogy Vaderrel hogy jött összes és hasonlók vajmi kevés van az eredettörténethez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha csak az EP5-ben találkozott Vaderrel előszőr? Mármint persze a geonosisi aréna után. Tényleg az milyen durva már hogy az EP5-ben ott áll az előtt a személy előtt akit látott gyerekkorában majdnem kivégezni, és nem is tud róla.

Szóval a "Nem darabokban" Vadertől arra is utalhat hogy élve kellenek neki a Falcon utasai nem holtan. Fejvadászok szoktak olyan feladatot is kapni hogy akár holtan is jó a delikvens.

Én nem igazán látom azt bele ebbe a mondatba mint sokan, hogy azért mondta ezt Vader mert már volt ügye Boba Fettel és akkor kicsinálta az áldozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem igazán látom azt bele ebbe a mondatba mint sokan, hogy azért mondta ezt Vader mert már volt ügye Boba Fettel és akkor kicsinálta az áldozatot.

 

Szerintem pedig ez jobban beleillik mivel ha csak azt akarta volna kihangsúlyozni, hogy élve kellenek neki, akkor miért nem azt mondta, hogy "nem holtan"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha csak az EP5-ben találkozott Vaderrel először?

Az új kánon képregények alapján nem először dolgoztak együtt. (És mi értelme lett volna zöld utat adni az ottani interakciójuknak, ha egy későbbi filmben azt tervezik, hogy nem ismerik egymást...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új kánon képregények alapján nem először dolgoztak együtt. (És mi értelme lett volna zöld utat adni az ottani interakciójuknak, ha egy későbbi filmben azt tervezik, hogy nem ismerik egymást...)

 

Jogos, erre az érvre nem is gondoltam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én egy karakter eredete esetén inkább arra gondolnék, amit tudunk az Ep.2-ből és a TCW-ből. Most azt, hogy egy fejvadász "apától" származó nyers klón, aki lényegében már gyerekkorában is fejvadászként dolgozott, hogyan lesz még inkább fejvadász és találkozik Vader-rel, nem nevezném eredettörténetnek. :)

Az a baj, hogy a TCW-ben Boba neve nem igazán vált híressé, mint fejvadász. A Ryloth-trilógiában egyértelműen Aura volt a főnök, Boba meg legfeljebb Windu, Anakin és a többi Jedi előtt lett ismert - de ez nem újdonság, tudták, ki ő. És így is inkább mint bosszúszomjas merénylő. Hondo is ismerte, de végig gyerekként kezelte, egy másodperc erejéig sem vette komolyan. Utána csak börtöntölteléknek volt jó. Amikor már végre tényleg afféle fejvadász vezéregyéniségként jelent meg, a Bounty-ban... Nos, annak a melónak a végét Boba tuti nem reklámozza és ha híre ment, hogy a leszállítandó áru helyett őt csomagolták be, a megbízó ellensége meg megkapta az árut és ő fizette ki a fejpénzt, Boba jobb ha elmegy inkább kőművesnek. Nagyon nagy égés volt az Boba számára, hírnevet ez neki tuti nem hozott, legalábbis nem olyat, amire vágyhat.

Szóval bőven lehet itt olyasmit elmesélni, ami tényleg felteszi Boba Fettet a fejvadászok listájának élére. A TCW-ben nem igazán csinált olyat egyedül, saját képességeit kihasználva, ami után Vader vagy Jabba kapkodna utána, mint top1 fejvadász után, legfeljebb felbérelhető martalócként kezelnék. Előbbire Vadernek nincs szüksége, Jabbának meg legfeljebb kapuőrnek kellenek az ilyenek. Lehetne írni egy olyan sztorit, ami a peches, fiatal Boba Fettből egy, az apja nevére méltó fejvadászt csinál.

Ráadásul, magából a karakterből nem sokat mutattak meg eddig. Az ep2-ben a jelleme a nagy semmi, csak teszi, amit az apja mond neki és élvezkedik, amikor lövöldöznek. Meg az ominózus jelenet, de ez azért kicsit kevés. Sőt, semmivel sem több, mint amit az ep4-5-6-ból tudtuk. Magából a jellemből semmit sem kaptunk a filmekben, csak plusz infót kaptunk a gyerekkoráról. A TCW meg csupán annyit mutatott, hogy non-stop dühös. Ezen a téren is lehetne még mivel bővíteni a karaktrert.

 

És ha csak az EP5-ben találkozott Vaderrel előszőr? Mármint persze a geonosisi aréna után. Tényleg az milyen durva már hogy az EP5-ben ott áll az előtt a személy előtt akit látott gyerekkorában majdnem kivégezni, és nem is tud róla.

Szóval a "Nem darabokban" Vadertől arra is utalhat hogy élve kellenek neki a Falcon utasai nem holtan. Fejvadászok szoktak olyan feladatot is kapni hogy akár holtan is jó a delikvens.

Én nem igazán látom azt bele ebbe a mondatba mint sokan, hogy azért mondta ezt Vader mert már volt ügye Boba Fettel és akkor kicsinálta az áldozatot.

Biztos, hogy az célzás volt valamire. Önmagában a mondat általános kijelentés lenne, de Vader testbeszéde már jelzi, hogy azt a mondatot Bobának szánja valamire célozva. Megáll Boba előtt és még rá is mutat az ujját rázva, ezzel tovább hangsúlyozva közlendőjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt:

Ebben igazad van, de én nem is ezt vitatom. Az általad is vázolt történetben lehet potenciál, de én nem nevezném eredettörténetnek. Boba eredetét szerintem ismerjük, az egy más kérdés, hogyan lett aztán az apjához hasonló (vagy akár nagyobb) kaliberű és hírhedtségű fejvadász stb.. Anno nyilván gyerekként kezelték, mert az is volt és normális sikerei se voltak, de vhol el kell kezdeni, mi pedig pont ezt az elkezdést láttuk. Ez alapján már nekem tökéletesen tiszta ki is az a Boba Fett és hova vezetnek a gyökerei. Ez a PT és a TCW előtt messze nem így volt.

 

Ettől még nyilván bőven van mit árnyalni a karakterén, bár meglennék nélküle. Azért kölyökként is megvillantotta párszor a benne rejlő potenciált, nem nagy nehézség elképzelni, hogy aztán könnyedén fejlődhetett és mászhatott fel a fejvadász ranglétrán. Vader egyértelműen egy korábbi ügyre utalva hangsúlyozza a mondandóját, tehát volt már vele dolga. Mondjuk ez is olyan, hogy érdekes lehet mi volt az ügy, de nem mondanám fontos lyuknak a sztoriban. Korábban volt egy küldetése, aztán túllőtt a célon és ennyi.

Nem feltétlen kell minden egyes apró momentumot vagy utalást megmagyarázni. Nem örülnék neki, ha ilyen irányba mennének el a spin-off-ok. Pl. Han előéletével kapcsolatban is merült már fel többször film, de szerintem az ő belépője elég hatásos és egyedi, nem igényelne más kötéseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet Boba film nekem se ezzel van a bajom hanem az eredettörténettel ami az én olvasatomban azt jelenti, hogy származását mesélik el. Honnan jött, ki volt az apja. Ezeknek mind benne kellene lenni ha az eredetét is szóba akarják hozni. Legyen sima Boba film, felőlem jöhet. Bár a kontinuitás megkövetelné, hogy Logan játssza Bobát. Mondjuk erre nem sok esély van, és itt félig már el is hasal az ötlet.

 

Dzséjt! Boba mit csinált volna az EPII -ben 10 évesen? :D Még jó, hogy nem nyírt ki mindenkit egy gyerek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Dzséjt:

Ebben igazad van, de én nem is ezt vitatom. Az általad is vázolt történetben lehet potenciál, de én nem nevezném eredettörténetnek. Boba eredetét szerintem ismerjük, az egy más kérdés, hogyan lett aztán az apjához hasonló (vagy akár nagyobb) kaliberű és hírhedtségű fejvadász stb.. Anno nyilván gyerekként kezelték, mert az is volt és normális sikerei se voltak, de vhol el kell kezdeni, mi pedig pont ezt az elkezdést láttuk. Ez alapján már nekem tökéletesen tiszta ki is az a Boba Fett és hova vezetnek a gyökerei. Ez a PT és a TCW előtt messze nem így volt.

Ha megnézel bármilyen eredetfilmet (Batman Begins, Thor, The Incredible Hulk, Iron Man, Captain America: The First Avenger, Man of Steel), nem azt mutatják be, hogyan csinálta fel Mr. Batman Mrs. Batmant, hanem azt, hogyan vállt azzá, akiként a világ hősként vagy antihősként tekint rá. Sok esetben még nem is a kezdeti lépések kerülnek terítékre. Thort és Hulkot a filmekben már készen kaptuk, megvolt a különleges képességük, stb. Az, hogy hol kell kezdődnie egy eredettörténetnek, nincs kőbe vésve. Boba Fettet szintén készen kapjuk a TCW-nek és az ep2-nek hála, de az a durcás taknyos nem AZ a Boba Fett, aki olyan híres. Az eredettörténet fókuszálhat olyasmi eredetére, ami azzá teszi.

 

Dzséjt! Boba mit csinált volna az EPII -ben 10 évesen? :D Még jó, hogy nem nyírt ki mindenkit egy gyerek. :D

Nem is azt írtam, hogy ez gáz, hanem azt, hogy ez csak egy plusz infó, ami nagyjából semmi, mert hogy ettől nem lett árnyaltabb karakter, az hét szentség. A TCW segített kicsit ezen. De például kicsit több interakció közte és az apja között még ezen is segíthetett volna. ;) Azért nem ám olyan bonyolult a karakterépítés, hogy ahhoz komplett krónikák kelljenek. Ha nem három, tárgyilagos mondatot váltana egymással apa és fia, már az is többet adna a karakter jelleméhez.

Amúgy meg, tizenegy, max tizenkét évesen földre küldött egy Venatort, emberrablásban vett részt, ja, és tízévesen Obi-Wanra lövöldözött. Szerintem baromira nem áll távol tőle az, hogy mindenkit kinyírjon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megnézel bármilyen eredetfilmet (Batman Begins, Thor, The Incredible Hulk, Iron Man, Captain America: The First Avenger, Man of Steel), nem azt mutatják be, hogyan csinálta fel Mr. Batman Mrs. Batmant, hanem azt, hogyan vállt azzá, akiként a világ hősként vagy antihősként tekint rá. Sok esetben még nem is a kezdeti lépések kerülnek terítékre. Thort és Hulkot a filmekben már készen kaptuk, megvolt a különleges képességük, stb.

És a Thor eredetfilm? Csak mert nekem nem tűnt annak. Ráadásul a szuperhősök világa annyiban mindenképp más, hogy tipikusan elválik egymástól a civil és a szuperhős. Pl. Vasember vagy Pókember esetében ez eredetfilm nem a civil Stark vagy Parker eredetét meséli el, hanem azt, hogyan lettek szuperhőssé, azt viszont a kezdetektől. Más esetekben a hős és civil nincs így szeparálva, de pl. Rozsomák/Farkas esetében is kapunk némi ízelítőt arról ahogyan felismeri mutáns mivoltát, majd látjuk hogyan kapja meg az adamantiumot és válik a már ismert karakterré. X-Prof. Magneto vagy Misztik helyzete hasonló, náluk is kiderülnek a gyökereik.

 

Nem arról van szó, hogy menjünk vissza a fogantatásukig, de mindenképp valami olyan meghatározó esemény kéne, ami az ismert figurává formálta őket és ami nélkül elképzelhetetlen lenne a karakter kialakulása. Boba esetén én nem látom a domináns hiányzó részt. Tudjuk, hogy Jango nyers klónja és a klasszis "apa" mellett már első perctől kezdve fejvadászként nevelkedett. Azt is tudjuk, hogy a fő motivációját apja halála adta, amit saját szemével nézhetett végig. Betekintést nyerhettünk abba, hogyan is indult el a fejvadászok útján, csapódott ide-oda és fürdött be a csoportos munkával.

Most innen az, hogy önálló fejvadásszá lesz és az évek során sokat fejlődik, egyre sikeresebb lesz stb., nem tűnik akkora ugrásnak. Hol van itt a nagy töréspont? Szükséges ide bármi olyan trauma, amitől megváltozik az élete és karaktere? Még a páncélja is az a kategória, hogy már az apjának is mandalore páncélja volt, az se szorul különösebb magyarázatra. Mondom, ettől még lehet remek és érdekes Boba-filmet csinálni, csak minek lenne az az eredete? Attól, hogy jellemfejlődést és sikeressé válást mutatna be, számomra még nem válna eredetfilmmé.

 

Ennyi erővel Anakin is kaphatna eredetfilmet az 1 és 2 közé, mert már nem azt a rabszolgagyereket látjuk a 2-ben. Sőt, elég sokat változik részről részre a karaktere és hatalma, akkor lehetne neki vagy 3-4 eredettörténete? Obi is más lesz a 4-re, akkor lássuk az öreg Ben eredetét is. Lehet velem van a baj, de én nem érzem, hogy a különféle Boba-k közt olyan áthidalhatatlan szakadék lenne, ami hiányérzetet keltene a karakterével kapcsolatban. Amik hozzájárultak a fejlődéséhez és változásához, nem lehettek durvábbak, mint mondjuk más szereplők esetében, egy természetesnek mondható ív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a Thor eredetfilm? Csak mert nekem nem tűnt annak. Ráadásul a szuperhősök világa annyiban mindenképp más, hogy tipikusan elválik egymástól a civil és a szuperhős. Pl. Vasember vagy Pókember esetében ez eredetfilm nem a civil Stark vagy Parker eredetét meséli el, hanem azt, hogyan lettek szuperhőssé, azt viszont a kezdetektől. Más esetekben a hős és civil nincs így szeparálva, de pl. Rozsomák/Farkas esetében is kapunk némi ízelítőt arról ahogyan felismeri mutáns mivoltát, majd látjuk hogyan kapja meg az adamantiumot és válik a már ismert karakterré. X-Prof. Magneto vagy Misztik helyzete hasonló, náluk is kiderülnek a gyökereik.

A Thor bizony eredetfilm, és mintha nem lenne "civil" élete. Sőt, Starknak sincs. És az X-menek esetén hány filmmel az első rész után jött az eredetmozi? Öt-hat? Amikor a legtöbbről már baromi sok előzményt tudtunk. Miért nem lehetne ugyanez egy Star Wars esetében is?

 

Nem arról van szó, hogy menjünk vissza a fogantatásukig, de mindenképp valami olyan meghatározó esemény kéne, ami az ismert figurává formálta őket és ami nélkül elképzelhetetlen lenne a karakter kialakulása. Boba esetén én nem látom a domináns hiányzó részt.

Én viszont egy baromi nagy tátongó lyukat látok a pancser, megalázott, durcás, manipulálható, hisztis gyerek és a Galaxis legnagyobb fejvadásza között. Kell egy esemény, ami hideg, számító, az eszét használó, ikonikus alakká teszi, aki személyes fogdmegje válik Darth Vadernek.

 

Ennyi erővel Anakin is kaphatna eredetfilmet az 1 és 2 közé, mert már nem azt a rabszolgagyereket látjuk a 2-ben.

Hát ez az, az ep1-2-3, de az ep4-5-6 is bemutatja azokat a momentumokat, amik meghozzák a jellembeli változást. Pont erről szólnak a filmek. Pont ezekben látjuk az eseményeket, amik nagy változást hoznak számára. Sorban látjuk, ebben ennyi az új. Épp ezért eredettörténet az ep1-2-3. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem pedig ez jobban beleillik mivel ha csak azt akarta volna kihangsúlyozni, hogy élve kellenek neki, akkor miért nem azt mondta, hogy "nem holtan"

Vadernek az "in pieces" az egyik ikonikus szlogenje :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Thor bizony eredetfilm, és mintha nem lenne "civil" élete. Sőt, Starknak sincs. És az X-menek esetén hány filmmel az első rész után jött az eredetmozi? Öt-hat? Amikor a legtöbbről már baromi sok előzményt tudtunk. Miért nem lehetne ugyanez egy Star Wars esetében is?

Stark-nak miért ne lenne? Ő egy nagyon tehetős zseni, de az ominózus esetig egyáltalán nem szuperhős. Utána persze egyre szorosabban összefonódik a kettő. A filmben láthatjuk hogyan lett Vasember, mert az előtte nem létezett. Azaz ott a szuperhős megszületését láthatjuk, annak az eredetét. Az X-Men esetében se az a hangsúlyos, hogy mikor jöttek az eredetmozik, hanem a tematika. Magneto gyerekkorának egy igencsak meghatározó motívumáról még csak tudtunk, de Xavier vagy Raven esetében semmit. A két nagy öreg alapvető szembenállásának okaira, későbbi jellemük kialakulására (ahogy Misztik esetében is), a karaktereik gyökerére ezekből a filmekből kapunk választ. És itt se jutunk el (jellemekben se) egészen odáig, ahol később felvesszük a fonalat, csak odáig, ahonnan az már logikusan következik.

 

Én viszont egy baromi nagy tátongó lyukat látok a pancser, megalázott, durcás, manipulálható, hisztis gyerek és a Galaxis legnagyobb fejvadásza között. Kell egy esemény, ami hideg, számító, az eszét használó, ikonikus alakká teszi, aki személyes fogdmegje válik Darth Vadernek.

Úgy érzem, hogy a gyerek Boba-t alulbecsülöd, az idősebbet meg túlmisztifikálod. :)

Te magad is írtad, hogy azért gyerekként nem akármivel gurigázott a kiscsávó. Nem tudom más híres fejvadászok (akik eredetéről tényleg semmit nem tudunk) hol tartottak ilyen korban, de alighanem alacsonyabb szinten. Nem várom el egy tinédzseréveinek elején járó alaktól, hogy hozza egy érett, felnőtt bűnöző szintjét vagy 10 számmal nagyobb páncélt hordjon ahhoz, hogy kinézzem belőle a későbbi karrierjét és egy igazi nagyágyú "csíráját" hitelesen előadja.

Az OT Boba-ja meg noha ikonikus alak lett, ki tudja miért, de aligha a korszakos képességei miatt. Nem azt mondom, hogy szakmájában ne lett volna az elit tagja, de azért annyira kiemelkedőnek se tűnt. Han-t szépen elcsípte, de a későbbi produkciójára már kevésbé lehet büszke. Vader személyes emberének is erős túlzás titulálni. A beszélgetésük alapján egy közös múltbeli ügyük lehetett (gondolom nem sorozatosan szállított le hamut a delikvens helyett :D), amit a fejvadász el is cseszett. :)

 

Hát ez az, az ep1-2-3, de az ep4-5-6 is bemutatja azokat a momentumokat, amik meghozzák a jellembeli változást. Pont erről szólnak a filmek. Pont ezekben látjuk az eseményeket, amik nagy változást hoznak számára. Sorban látjuk, ebben ennyi az új. Épp ezért eredettörténet az ep1-2-3. ;)

Nemcsak erre gondoltam. Az Ep.1 tiszta szívű és önzetlen rabszolga gyereke és az Ep.2 beképzelt, hataloméhes padawan-ja közt mekkora a kontraszt? Noha "csak" 10 év telik el, de bőven van akkora, mint Boba esetében. Ha ezt áthidalandó, oda belőnének egy filmet Anakin-ról, akkor az eredetsztori lenne? Vagy az Ep.3 végi Obi-Wan se épp ugyanaz a figura, mint az öreg Ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem igazán vagyok meggyőzve. Itt megint az van hogy attól függ ki mit lát a jelenetből. Még arra is gondoltam hogy azért inti Bobát Vader mert a fejvadásznak az a hírneve hogy nagyrészt szétlőve szállítja a delikvenst. Tehát lehet ez még az első ügyük. Sőt Vader még a nevét sem tudhatja, hisz azt mondja ."Adják át Solo kapitányt a fejvadásznak". Nem nevet említ.

 

Ami a Dzséjt és pb69 közötti ellentétet illeti ,mindkettővel egyetértek. Az eredettörténet szerintem is az hogy honnan jön kik a szülei, milyen a gyerekkori neveltetése stb. Ugyanakkor Dzséjtnek is igaza van abban hogy be lehetne mutatni a gyerekből profi fejvadásszá válást.

Bobba szerintem inkább Jabba személyes fejvadásza mint Vaderé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Adják át Solo kapitányt a fejvadásznak". Nem nevet említ.

 

Bobba szerintem inkább Jabba személyes fejvadásza mint Vaderé.

Szerintem azzal, hogy nem nevezi nevén csupán a magasabbrendűségét illetve lenézését fejezi ki a szakma képviselői iránt vagy lehet, hogy nem kívánja megosztani egy katonával, hogy Boba Fett az a fejvadász akivel dolgozik, egy fejvadász számára a névtelenség sokat érhet, mert lehet, hogy sokan halottak már a nagy Boba Fett-ről, de csak kevesen látták, hogy utána sokáig életben is maradtak. Így a nevet és a kinézetet nem tudják összepárosítani :)

 

Na ugye, hogy jó lenne egy ilyen film, mert akkor esetleg fény derülne ilyen dolgokra is, mert ugye eléggé különböző szimt, hogy egy bünöző fogdmegje az ember vagy a Galaxis második leghatalmasabb emberének probléma megoldója :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem igazán vagyok meggyőzve. Itt megint az van hogy attól függ ki mit lát a jelenetből. Még arra is gondoltam hogy azért inti Bobát Vader mert a fejvadásznak az a hírneve hogy nagyrészt szétlőve szállítja a delikvenst. Tehát lehet ez még az első ügyük. Sőt Vader még a nevét sem tudhatja, hisz azt mondja ."Adják át Solo kapitányt a fejvadásznak". Nem nevet említ.

Képregény spoiler.

 

Darth Vader első számában Vader felbéreli Bobát, és az ott lezajlott párbeszéd alapján, ez az első találkozásuk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.