Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Ezek a témák valószínűleg a nézők bizalmának elnyeréséért vannak, nem csak a rajongóknak. Ha jó filmeket tesznek le az asztalra ismert szereplőkkel/időszakokkal, az egyszeri néző más, ismeretlen érákról, karakterekről szóló filmre is beül majd :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem tudom, hogy mennyire kell az ilyet nagy dobra verni, de Joss Whedon is ott volt a RO Red Carpet premierjén. Tekintve, hogy nem rég azt nyilatkozta, hogy szívesen rendezne egy SW filmet, lehet, hogy nem véletlen a jelenléte. Én mindenesetre örülnék neki ha kapna egy filmet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont ma néztem meg az Ep4-et, és feltűnt valami, mégpedig Ben tájékozottsága. Azonnal tudja hova kell mennie hogy pilótát találjon, rögtön felismeri a birodalmi vadászgépet és végig képben van a Birodalmat illetően. Nyilván ebből messzemenő következtetéseket levonni hülyeség lenne, de ha a karaktert is hozzátesszük (mert hát Obi azért sosem az a csendben meditálós típus volt) simán benne van hogy nem csak üldögélt a sivatagban. Meg úgy eleve. A sivatagban élve, a külvilágtól elzárva, miért lenne olyan tájékozott. Szerintem korábban is meglátogatta már Mos Eisley-t ilyen vagy olyan okokból kifolyólag. De lehet hogy csak belemagyarázom. Mindenesetre lenne itt miről filmet csinálni.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk mert neki is van hozzáférése a HoloNethez, így tud tévézni. Meg azért néha csak-csak beugrik Anchorheadbe vagy Mos Eisley-be, mondjuk kajáért, mert nem úgy néz ki, hogy saját farmja lenne, ahol megtermeli a mindennapi betevőt (amiről amúgy tudjuk is, hogy így van, hiszen már láthattuk egy képergényben). ;) Emellett azért elég sűrűn megfordult a Tatooine-on már fiatal éveiben is ahhoz, hogy legalább azt tudja, hol keressen pilótát, de azért 18 év alatt ideje is lehetett ezt feltérképezni, elvégre valószínűleg sejtette, hogy egyszer önszántából, a Lázadók vagy a Birodalom miatt el kell mennie onnan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk mert neki is van hozzáférése a HoloNethez, így tud tévézni. Meg azért néha csak-csak beugrik Anchorheadbe vagy Mos Eisley-be, mondjuk kajáért, mert nem úgy néz ki, hogy saját farmja lenne, ahol megtermeli a mindennapi betevőt (amiről amúgy tudjuk is, hogy így van, hiszen már láthattuk egy képergényben). ;) Emellett azért elég sűrűn megfordult a Tatooine-on már fiatal éveiben is ahhoz, hogy legalább azt tudja, hol keressen pilótát, de azért 18 év alatt ideje is lehetett ezt feltérképezni, elvégre valószínűleg sejtette, hogy egyszer önszántából, a Lázadók vagy a Birodalom miatt el kell mennie onnan.

 

Igen ezek nyilvánvaló dolgok, én csak arra utaltam, hogy a viselkedése alapján simán elhagyhatta a bolygót. Vagy legalábbis a bolygónak azon részét, amelyiken a kicsi Luke épp gőgicsélt. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mandalore harcost ír. Sose volt az.

A Mandalorian Warrior simán utalhat a páncélra és arra, hogy az ő harcos stílusukat, kultúrájukat tiszteletben tartva és követve fejvadászkodik. Én nem kezdeném temetni a dolgot egy félmondat miatt, ami bármit jelenthet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze de erről korábban igen csak kemény hírek jöttek. Bár ha benne lenne Jango akkor már fél siker.

Az elvileg Kasdan agymenése volt, ha jól emlékszem. Kasdannak viszont deklaráltan az Ifjú Indi Han Solo lesz az utolsó SW filmje a Disney égisze alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Boba film valóban tervben volt. Josh Trank rendezte volna de miután kirúgták azóta lekerült a napirendről az egész projekt. Most hivatalosan még nincs meg hogy az ep.9 után mi jön. Állitólag egy hamarosan esedékes januári ülésen döntik majd el. Nyilván azért vártak ennyit mert kiváncsiak voltak rá, hogy mit szól a közönség a Rogue One-hoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Most hivatalosan még nincs meg hogy az ep.9 után mi jön.

 

Én örülnék neki ha előbb-utóbb évi 2 filmet kapnánk. Sokan mondják hogy az "elinflálná" az SW értékét, de én ezzel nem értek egyet. Eddig 4x láttam a RO-t, ami nagyon tetszett. De még két hónap, és úgyis az Ep8 körül fog forogni minden. Milyen jó lenne ha már Májusban megjelenne.

 

Lényeg a lényeg, hogy én el tudnék képzelni egy olyan felállást, miszerint minden májusban lenne egy "antológia" film. Telente viszont kapnánk egy új epizódot valami összefüggő történetből. Ez lehetne akár az Ep10-12 vagy játszódhatna a Régi Köztársaság idején. Mert ott azért jóval többet lehetne alkotni mint egy film. Vagy játszódhatna akár több száz évvel a Skywalker család után.

Igazából annyi mindent lehetne itt csinálni. Simán lenne itt hely minden féle jó dolognak, évi két alkalommal is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont úgy gondolom hogy sok lenne. Még az évi egy is sok. Szerintem bőven jó lenne ha 2 évente jönnének filmek. Így 4 év telne el a fő filmek között ami még mindig nem sok. Régen is 3 évente jöttek a filmek és nem volt baj vele. Így elveszik a varázsa az egésznek. Nem lesz már akkora nagy szám az hogy star wars van a mozikban.

Sorozatból viszont lehetne évi kettő, ha más időszakban játszódnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is így gondoltam hogy korfüggő, hanem hogy már plusz 10 év az azért már tetemesebbnek hangzik mint a húszas éveim elején. Ha lehet választani hogy a következő dekádban három vagy 10 SW készüljön akkor gond nélkül az utóbbira szavazok pláne hogy az eddigiek alapján ez nem megy a minőség rovására. Én a több éves várakozásban semmiféle nagy feelinget meg varázst nem érzek. Lehet hogy rossz példa, de a Trónok harcából évente jön ki vagy 10 óra anyag és még egy fant se hallottam aki éves csúszásokért rimánkozott volna. Persze elfogadom hogy más másként van vele, de nekem ez a mostani évi 1 filmes ütem pont jónak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az előzményfilmeknél három évente jött egy film, és az is jó volt. Most ezt redukálták 2 évre ami még mindig elfogadható. De maradjon is ez az ütem és ez az arány.

De az előzmények hujuj, 18 évvel ezelőtt kezdődtek és 12 évvel ezelőtt fejeződtek be. Azóta azért sok dolog megváltozott, minket is beleértve. Én is úgy vagyok vele, mint Bomarr, jobb ez így, hogy évente új SW-t kapunk, mint az, hogy három évet kell rá várni, és hat év alatt nem három, hanem hat filmet kapunk. Türelmetlen vagyok én már ennyi várakozáshoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.