Ugrás a kommentre

A spin-off filmekről, általában


JakeSully

Ajánlott hozzászólás

Én egyszerűen össze nem tudom hasonlítani a kettőt. Még csak elképzelni sem tudok azonos sikerességet. Kezdjük ott, hogy sokan azt sem tudják, mi fán terem az Old Republic. Egy Han Solo film Csubival, Fettel, Jabbával, Kessel futammal, gonosz birodalmiakkal, Landoval...stb. nem is tudom....azt hiszem a világ SW rajongói/egyszerű mozibajárói is odáig meg vissza lennének örömükben. Sajnos ismételten csak ez a fórum képviselné a kisebbséget. Han Solo a Star Wars filmek Wolverineja...más kérdés, hogy a Wolverine filmek mind szutykok lettek, de attól még a rajongók kedvenc karaktere.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi köztársaság aranykora, kialakulása vagy korábbi válsága is remek alapul szolgálhatna valami filmhez, nem látok ebben semmi rosszat. Lehet, hogy nem vonzaná előzetesen annyira az embereket, utána mégis sokkal elégedettebben állnának fel a székből, mint egy Han-film esetén.

 

Elégedetten állnának fel azok a kevesek, akik beülnének rá. Az Old Republic filmet nagyobb fikatenger árasztaná el, mint a prequel egészét. Miért? Mert az OT szellemiségét nyomokban sem tartalmazza és meglehetősen távol is áll az OT életérzéstől. Az EPIII is azért kapott kedvezőbb kritikát, mert közelebb van az OT-hez(höz) mint a prequel korábbi részei és sok benne a klasszikus motívum. Az Old Republic ebből semmit sem tudna felmutatni. Amíg az OT az SW alfája és omegája (általánosságban beszélek), addig csak a klasszikus szereplők köré épülő spin-off filmek képzelhetőek el fiatalabb szereplőkkel, eredettörténetek formájában. A 7-8-9 részek amennyiben kitermelik a saját sikeres karaktereiket, úgy azokat is bizonyára követni fogják a spin-offok, de Old Republic az belátható időn belül elképzelhetetlen. Saját véleményem is az, hogy felesleges lenne és nagy benne a pénzügyi kockázat. A LOTR esetében is már egy Szilmarillók annyira távol esik a LOTR/HOBBIT filmek életérzésétől, hogy csak a rajongók egy elhanyagolható részét vonzaná be a moziba, főleg azokat, akik a könyvek által lettek rajongók. Han Solo és Boba Fett azok a karakterek, akik esetében a (pénzügyi) siker előre borítékolható. Egy ObiWan filmre már kevesebben lennének kíváncsiak, mert Ő nem egy vagány karakter, aki köré Wolverines - westernes életérzést lehetne építeni. Bár én a Boba Fett - Solo spin-off filmet összekötném, mert a két karakter eléggé összenőtt. Szerintem az első spin-off is eköré a két OT karakter köré fog épülni és mivel párhuzamosan fejlesztik a filmeket, így van rá esély, hogy mind a két karakter mind a két filmben fel fog tűnni (a logika és a Marvel spin-off filmek is ezt igazolják). Palpatine esetében az a probléma, hogy az ő karaktere részben politikai figura, ami miatt a fiatalkorát a politika mellőzésével nem lehetne bemutatni, ami ugye eleve problémás. A Disney többé nem fogja erőltetni a prequel politikai vonalát, így egy Palpatine előzményfilm is nehezen elképzelhető. Ha a Disney biztosat szeretne bukni, akkor rögtön forgatna egy Palpatine előzményfilmet, ami a fiatal szenátor politikai karrierjét és ármánykodását mutatja be. Biztos fikatenger, határozott elutasítás, 100%-os kudarc.

 

Én biztos vagyok benne, hogy kapunk egy Han Solo filmet és azt sem tartom kizártnak, hogy ügyesen elhelyezve Harrison Ford is tiszteletét fogja benne tenni, meg persze Lando és Boba karaktere. Lesz benne Jabba, lesz benne fiatal Csubi, lesz benne Kessel futam, lesz benne Falcon eredettörténet, lesz benne birodalom és sok sok OT motívum.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdjük ott, hogy sokan azt sem tudják, mi fán terem az Old Republic.

Nem az eltörölt EU-ból (pl. játékok) kell kiindulni az OR kapcsán. Azt tudjuk a Saga-ból, hogy több tízezer évre nyúlik vissza a köztársasági rendszer sikertörténete. Ez valahol elkezdődött, kialakult, megszilárdult, voltak hullámvölgyek és csúcspontok stb.. Ezt remekül fel lehetne dolgozni egy (vagy több) spin-off keretében. Tele jedikkel, sithekkel, ilyen-olyan háborúkkal, akár politikával, régi-új fajokkal és helyszínekkel stb.. A határ tényleg a csillagos ég. :)

 

Egy Han Solo film Csubival, Fettel, Jabbával, Kessel futammal, gonosz birodalmiakkal, Landoval...stb. nem is tudom....azt hiszem a világ SW rajongói/egyszerű mozibajárói is odáig meg vissza lennének örömükben.

Biztos tök jó lenne, csak már unalmas. A Rebels is ezt az időszakot fogja feldolgozni, inkább kerüljenek ott elő ezek a dolgok, ha már muszáj. Nem hiányzik megint egy film ugyanarról a korszakról.

 

Han Solo a Star Wars filmek Wolverineja...

Én nem érzem annyira kultikusnak Han-t, mint Rozsomákot (Farkast), hiába antihős mindkettő.. Vagy inkább úgy mondanám, hogy utóbbi fontosabb az X-Men-nek, mint Solo a SW-nak.

 

Szerintem elég baj, hogy erre van igény és nem valami újra.

Egyetértek.

A SW univerzuma egyszerűen kiált (sőt, sírva könyörög) az olyan alkotásokért, amik időben is eltávolodnak a Saga-tól. Annyira komplex és sokrétű az egész, hogy bűn leragadni egy kis időszeletnél. Ha a SW új szintre emelése a cél (ami nagyon nehéz, de érdemes kihívás), akkor nem lehet még 42 bőrt lehúzni ugyanazokról a karakterekről. A végtelenségig lehetne részletezni a Saga ~40 (új trilógiával ~70) évét, de egy idő után már inkább lesz kellemetlen, mint hasznos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Biztos tök jó lenne, csak már unalmas. A Rebels is ezt az időszakot fogja feldolgozni, inkább kerüljenek ott elő ezek a dolgok, ha már muszáj. Nem hiányzik megint egy film ugyanarról a korszakról.

- Én nem érzem annyira kultikusnak Han-t, mint Rozsomákot (Farkast), hiába antihős mindkettő.. Vagy inkább úgy mondanám, hogy utóbbi fontosabb az X-Men-nek, mint Solo a SW-nak.

 

Szerintem ez a világ egyetlen SW fóruma, ahol egy Han Solo film kapcsán a "...ha már muszáj/unalmas/nem hiányzik/nem érzem annyira kultikusnak mint..." szavak egyáltalán előkerülnek.:D

 

Emberek, HAN SOLO-ról beszélünk! :psycho:

 

Minden második SW rajongó Han f@#kng Solonak szokott öltözni a nagy SW rendezvényeken. Nehogy már be keljen mutatni ennek a karakternek a sikerességét. :lol:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Körülbelül úgy lehetne leírni, hogy a Luke - Han Solo spin -off filmek a Mount Everest, az Old Republic pedig egy közepesen nagy építkezéshez odahordott homokdomb.

 

:DDDD Hát, valahogy így. Legalábbis jó színészeket és jó történetet feltételezve, biztos hogy több "hétköznapi" embert lehet megfogni egy ilyennel, főleg hogy az EU nagy részét kidobják az ablakon. Az Old Republic van akkora falat, hogy trilógiában dolgozzák fel. :) (Arra van valami szó? Spinoff-trilógia? Némiképp önellentmondásosan hangzik....)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:DDDD Hát, valahogy így. Legalábbis jó színészeket és jó történetet feltételezve, biztos hogy több "hétköznapi" embert lehet megfogni egy ilyennel, főleg hogy az EU nagy részét kidobják az ablakon. Az Old Republic van akkora falat, hogy trilógiában dolgozzák fel. :) (Arra van valami szó? Spinoff-trilógia? Némiképp önellentmondásosan hangzik....)

 

Spinoff trilógia....ez király!!! :D

 

A spin-off az ugye az alapműtől külön nem is igazán értelmezhető, tehát Han Solo lehet az OT spin-offja, de az Old Republic az minek a spin-offja? :) Maximum külön trilógiában, ahogy Bomarr írta, de attól tartok, hogy túl nagy sikere nem lenne. Túlságosan prequel feeling.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az én véleményem. Tehát.

 

Mit is tudunk Han Solóról a filmek alapján? Annyit hogy az EP4 előtt valamikor rakományt szállított Jabbának és megijedt a birodalmiaktól, emiatt kidobta az űrbe a cuccot. Na és azt hogy kártyán elnyerte Landótól a Falcont.

Tehát ő egy csempész volt. Ennyi. Erről filmet forgatni szerintem felesleges. Miről szólna? Hogy Solo fűszert csempészett Gipsz Jakabnak?

Egyszerűen a karakterben nincs elég potenciál hogy egy izgalmas film kerekedjen belőle.

Egyetértek ezzel kapcsolatban pb-vel.

Boba Fett szintén játszik. Miről szólna? Hogy Fett elkapott valakit majd leszállította a megrendelőnek?

 

Ennél a 2 spin-off filmnél feleslegesebb alkotást el sem tudnék képzelni az sw világában. Han az OT-ben zseniális karakter, és ahogy pb írta megjelent az EP4-ben mint önző f*szkalap csempész és megért mint a barátaiért és szerelméért felelősséget vállaló tábornok. Zseniális karakterfejlődés(illetve még nem tudjuk hogy az EP7-ben az ő karaktere hova fog fejlődni). Maga az EP4-beli belépője annyira jó hogy bármely múltjáról szóló film csak lerontaná ezt az élményt.

A Zééé által felvetett dolog hogy a nép kajálná a Han Solo-filmeket szerintem nem állja meg a helyét. Mert tudomásul kell venni hogy az OT véget ért 1983-ban, azaz 31 évvel ezelőtt. Akkor mi tinédzsrek imádtuk, maga volt a FILM ,a LEGENDA.

Én a mai napig imádom az OT-t néha meg is szoktam nézni egy-egy részt.

Viszont 2014-et írunk és mostanság a fiatalság a nyerő. Ők a célcsoport. Ők vásárolnak ők újjÍtanak övék a jövő.

Mi régi rajongók már "öregek" vagyunk.

A spin-off filmeknél nem a mi érdekeinket fogják nézni. Mi már a múlt vagyunk. A fiatalokat akarják szerintem megszólítani. És egy 20 éves embert szerintem baromira nem érdekli Han Solo előélete sőt maga Han Solo sem..

Gondolom Zééé arra gondolsz hogy a régi Ot-rajongók akik a prequelt fikázták majd megnézik Solo-filmjét és a mennybe mennek.

Szerintem viszont a Disney nem erre az "öreg" rétegre tekint mint potenciális fogyasztó. Akik a prequelt fikázták már azok is "korosak". Felnőtt egy új generáció akiknek Anakin a hős, meg a TCW-ben látott karakterek. Őket Han már nem érdekli.

Tudomásul kell venni(nekem is) hogy mi akik gyerekként még az OT-vel lettünk rajongók ,már nem számítunk üzletileg..

Itt a cél az hogy az emberek menjenek a mozikba, de szerintem egy Solo-filmre nem sokan fognak menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig pont olyan karaktereknek lehet pluszt adni külön filmekkel, akik előéletéről semmit sem tudunk. Igen, lehet filmet csinálni a csempészkalandokról és fejvadászásról. Pont Boba Fett a legjobb példa, hiszen mennyi történetet kapott az ep6 óta. Ezek mindegyike köthető valamilyen módon a fejvadászathoz. Mégis mindegyik izgalmas. És rengeteg más dolgot is ki lehet találni. Nem szabad, nem kell abban gondolkodni, hogy egyik fejvadász, a másik csempész az ep4-5-6-ban, akkor csak erről a két témáról szólhat egy film, de ha még ezek is lesznek a központi téma, akkor is ezer és egyféle dolgot lehet e köré felépíteni.

Ráadásul ez a két karakter a fiataloknak is eladható lenne, hiszen mindkettőben benne van a lazaság, a királyságosság, a függetlenség, mindemellett akcióközpontú karakterek és olyan szabad a mozgásuk, hogy a Galaxis bármelyik szegletébe eljuthatnak. És mindkettő életében vannak érdekes dolgok: milyen volt Han az ep4 előtt, hogyan haverkodott össze Landóval, mikor kezdett el csempészkedni, hol tanult katonai fogásokat (mert egy biztos, kapott katonai kiképzést), milyen kapcsolatai voltak azelőtt? Boba Fettnél úgyszintén: hogyan éli meg klón mivoltát, hogyan dolgozik, hogyan került kapcsolatban először Vaderrel, kit dezintegrált a nagyúrnak? Van itt izgalmas téma bőven, nem annyiból állnak, hogy egy csempész és egy fejvadász, akkor csak csempészkedhetnek és fejvadászkodhatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig is úgy értelmeztem a spin-off fogalmát, mint egyfajta "mellékág", ami leggyakrabban az eredeti műből indul ki. Így SW esetében logikus következtetés, ha a Saga meglévő epizódjaiból szeretnének mellékágat alkotni, valamely karakterhez kapcsolódóan. Számos érdekes személlyel bővült ez az univerzum, így lehetőség van bőven. Több szempontból is látom értelmét pl. egy Boba Fett spin-offnak. Azon túl, hogy egy a friss generáció számára valamelyest "ismeretlen" figurát hoz vissza a fiatalabbak köztudatába is, népszerűsíti azt, egyúttal az OT-t is reklámozva. Ezen kívül kiváló karakterépítő alkotások születhetnek, ahol nem feltétlen a világmegváltó, eredeti történeten van a hangsúly. Szerintem Maul TCW-s pályafutása az egyik legjobb példa arra, mi történik, ha egy "kirakatkaraktert" (aki addig javarészt megjelenésével keltett hatást) elővesznek, különféle, többrétű jellemvonásokkal látnak el, majd elkezdik kidolgozni, egy új, mégsem karakteridegen dimenziót alkotva neki. Így minden további nélkül látok potenciált valamennyi spin-offban.

 

Karakterek, érák terén újítani ráérnek a Saga filmek után is. A tervek szerint az Ep9-et követően sem csupán spin-offok születnek majd... így egy új trilógia vagy saga formájában ráérnek ellátogatni a ToR, vagy az Ep9 utáni távoli jövőben játszódó korba. Annál is inkább, mert egy új érában játszódó filmnél előnyösebb (és jövedelmezőbb), ha van idejük kiépíteni az adott kor jellemzőit, hangulatát, karaktereit, ami egyetlen filmben nem biztos, hogy nyerő lenne. Afelől nem sok kétségem, hogy terveznek-e ToR filmet valamikor, ellenkező esetben nem sok értelme lenne a Régi Köztársaság korszakát is érintő komplett EU gyalunak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény, hogy ez itt spin-off topik, de azért nem árt figyelembe venni, hogy az új trilógia, a két spin-off és az animációs sorozat mellé aligha fog még újabb Saga érkezni belátható időn belül. A 2 évente hozott filmes ütemtervvel is lesz vagy 10 év mire lemegy az Ep.7-8-9 és a tervezett két spin-off. Rengeteg dolog történik majd addig és korántsem biztos, hogy minden projekt annyira sikeres lesz, hogy aztán továbbra is fossák magukból a SW tartalmakat (nem is biztos, hogy jól járnánk vele amúgy).

 

Ezért gondolom azt, hogy jó lenne már végre nyitni egy kicsit és nem azokat a karaktereket és korszakokat erőltetni, amiről már kismillió hivatalos dolog van. Az Ep.2-től az Ep.6-ig minden van már. A filmek, a TCW, a Rebels és akkor képregényekről nem is beszéltem. Semmi értelme még ide újabb filmeket betuszkolni. Max. az Ep.1 és 2 közé vagy majd a 6 és 7 közé lehetne pakolni, amennyire rételme van. A 7-8-9 közt valószínűleg nem lesznek nagyobb rések.

 

Nyilván lehet Boba-nak még filmje, de ne felejtsük el, hogy előjön az Ep.2-ben, a TCW-ben, nyilván a Rebels-ben is + az OT. Most akkor meg minek neki külön film, ami ugyanezen időszakban játszódna? Nyomják bele a Rebels-be, amit akarnak és annyi. Han előélete meg izgalmas lehet, csak megint nézzünk egy tövig rágott csontot (korszak) más szemszögből és egy (emberileg) kisstílű csempészt bohóckodni. Mert nagy karakterfejlődést nem tudnak elővezetni, mert az ütné az Ep.4-es Han-t.

 

Jöhetne pl. egy Yoda spin-off, az időben is szépen visszanyúlna, róla se tudunk semmit és legalább olyan fontos (igazából sokkal jelentősebb), mint Han vagy Boba. Eleve bejöhetne a régi köztársasági téma valahogy, egyelőre egy filmben, hogy teszteljék a sikerét. Nem igazán fognak kitűzni egy új Saga-t (legalább 3 rész), mert lehet hogy bukik az egész koncepció. Lemegy egy film, aztán ha siker, akkor lehet rá Saga-t építeni, amúgy felesleges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem hiszem hogy a kismillió hivatalos dolog bármelyike is felérhet ahhoz amit egy megfelelő büdzséjű és kellően jó sztorijú film tudna kezdeni például egy Bobával. A Star Wars igazi terepe a nagy vászon a maga átütő látványával és egyelőre ezekről a mellékszereplőkről hiába készült egy csomó alkotás, pont a legfontosabb terepen a mozikban eddig kiaknázatlanok maradtak.

 

Egyébként meglepne ha a Star Wars nem lépne a Marvel világ nyomdokaiba már ami a sikereket illeti. Ott például évente nem hogy egy, de több film is jön és masszivan jön a lé meg az elismerés is. Szerintem nemcsak kishitüség, de butaság is lenne azért minden érdekes ötletet elpuffogtatni a következő 3-4 évben mert hogy "úristen lehet hogy bedől az egész és ezekkel sose tudunk foglalkozni". Nem kell ennyire parázni: szépen vezessék be az embereket az SW világába, először a jól ismert szereplők spin-off filmjeivel, aztán egyre vadabb és érdekesebb ötletekkel.

 

Boba egyébként nem azért csillagos ötös ötlet egy spin-offra mert olyan rettentő érdekes karakter, hanem mert az SW világ egyik legérdekesebb oldalát az alvilágot lehet rajta keresztül bemutatni. Mindezt képzeljük el egy kb. 150 milliós blockbuster filmben, frankó akciókkal, laza és érdekes mellékszereplőkkel... komolyan csodálom hogy van Sw rajongó akit ez nem érdekel. Coruscant alsó részeit, vagy a lepukkant galaxis széli bolygókat -uram bocsá magát Nal Huttát- mekkora lenne már látni egy élő-szereplős filmben!

 

Jedikből meg már láttunk eleget. Egy Yoda spin-off is érdekes lehet de előtte szerintem jó lenne már szétnézni a galaxisban olyasvalaki szemén keresztül aki kicsit földhöz ragadtabb és nem pakolászik űrhajókat a gondolata erejével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon töprengek, hogy egy csempész filmjében mennyire lenne hely egy fejvadász szereplőnek, s fordítva. Mert szerintem nagyon is. És akkor máris nem csak két mellékfilm, hanem egy kétfilmes mellékág :) Örülnék neki.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez Bobára áll nálam is, de én pl. Solo esetében annyira nem vágyom spin-off filmre. Az ő belépője szerintem is úgy tökéletes, ahogy van az EpIV-ben.

Ezzel teljesen egyetértek.

Ahogy azzal is, amit Bomarr írt. Spin-off filmet csak olyan karakterre érdemes építeni, akiben potenciál van, akár a saját személyét, akár a környezetét illetően, amit az eddigi filmekben nem aknáztak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos!

 

Az új Godzilla rendezője, Gareth Edwards rendezi az első spin off filmet. A forgatókönyvíró Gary Whitta lesz (Eli könyve, A Föld után, The Walking Dead videojáték). A film 2016. december 16-án kerül a mozikba, hogy miről/kiről fog szólni, még nem ismert.

 

http://starwars.com/news/gareth-edwards-and-gary-whitta-onboard-for-star-wars-stand-alone-film.html

http://www.ign.com/articles/2014/05/22/godzilla-director-gareth-edwards-to-direct-first-star-wars-spin-off-film?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gary Whitta rezuméja elég vegyes. Az Eli könyve szerintem baromi jó kis poszt-apokaliptikus film. Ha azt a szintet hozza akkor frankó lesz. A Föld után viszont hirhedten gyenge. Utóbbi mondjuk amennyire tudom a Smith-család egotrippje volt és mindenki aki dolgozott rajta igazából csak hozzájuk, meg az ötleteikhez igazodott. Azt ellentétben az Eli könyvével nem is egyedül írta, úgyhogy valszeg az első nagy munkája nagyobb rálátást enged arra, hogy mit tud.

A Walking Dead videojátékot nem ismerem, de amennyire tudom azért nagyon oda vannak az emberek, főleg a sztorija miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gary Whitta rezuméja elég vegyes. Az Eli könyve szerintem baromi jó kis poszt-apokaliptikus film. Ha azt a szintet hozza akkor frankó lesz. A Föld után viszont hirhedten gyenge. Utóbbi mondjuk amennyire tudom a Smith-család egotrippje volt és mindenki aki dolgozott rajta igazából csak hozzájuk, meg az ötleteikhez igazodott. Azt ellentétben az Eli könyvével nem is egyedül írta, úgyhogy valszeg az első nagy munkája nagyobb rálátást enged arra, hogy mit tud.

A Walking Dead videojátékot nem ismerem, de amennyire tudom azért nagyon oda vannak az emberek, főleg a sztorija miatt.

A The Book of Eli szerintem is az egyik legjobban sikerült poszt-apokaliptikus film. Az After Earth sztorija sem lenne rossz, az alapkoncepció kifejezetten pofás, de azt Smith-ék elcseszték. Ami pedig a The Walking Dead játéksorozatot illeti, nem túlzok, hogy a videojáték történelem egyik lefjobb, legösszetettebb, leghangulatosabb játéka, ami lazán kenterbe veri a sorozatot - persze, főleg azért, mert itt nem nézői, hanem részesei vagyunk az eseményeknek, és ez egy komoly fegyvertény.

Gareth Edwards-tól sem tartok így a Godzilla után. Eme film alapján ért a hangulatteremtéshez, a figyelemfelkeltéshez, a várakozás fokozásához, a látványhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kicsit meglepő volt most számomra, ezek az emberek eléggé ismeretlenek de talán ebben lehet a potenciál. Nekem még mindig az SW hangulat a kulcskérdése: meg tudják-e ragadni ezek az új filmesek Lucas nélkül azt, ami miatt én eddig az SW -t olyan nagyon csíptem. Jobban érdekelne, hogy miről fog szólni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gareth Edwards-tól sem tartok így a Godzilla után. Eme film alapján ért a hangulatteremtéshez, a figyelemfelkeltéshez, a várakozás fokozásához, a látványhoz.

Arról nem is beszélve, hogy az új Godzilla hű volt az eredetihez (a hangulatról nem tudok beszélni, mert se az eredetit, se az újat nem láttam), és nem egy Emmerich féle "akármivel" szúrták ki a szemünket.

 

Ez kicsit meglepő volt most számomra, ezek az emberek eléggé ismeretlenek de talán ebben lehet a potenciál.

Igazából a Marvel filmeknél jellemző, hogy no-name rendezőket és írókat alkalmaznak, akik jó iparos módjára megteszik azt, amire stúdió kéri őket. Mivel Kennedy-nek és Abrams-nek véleményem szerint elég nagy beleszólása van a dolgok menetébe, nem hiszem, hogy okunk lesz panaszra, amíg a rendezők és írók betartják az irányelveiket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a Marvel filmeknél jellemző, hogy no-name rendezőket és írókat alkalmaznak, akik jó iparos módjára megteszik azt, amire stúdió kéri őket. Mivel Kennedy-nek és Abrams-nek véleményem szerint elég nagy beleszólása van a dolgok menetébe, nem hiszem, hogy okunk lesz panaszra, amíg a rendezők és írók betartják az irányelveiket.

Abramsnek semmi köze a spin-offokhoz, vagy alapjáraton az SW alakulásához. Az ő feladata az ep7, ennyi. Ennél több nem. A Disney pedig nem szól bele az MCU alakulásába, ezt jól lenne már végre felfogni. :roll: Az MCU filmek rendezői nem jó iparosok, nem azt csinálják, amit a stúdió amúgy sem mond meg nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.