Jump to content
Dzséjt

Zeb Orellios

Recommended Posts

És megérkezett Zeb bácsi is.

http://www.comingsoon.net/news/tvnews.php?id=115032

rebels-header-2.jpg

Nem lesz Chewbacca 2.0 úgy érzem. Steve Blumnak meg kifejezetten örülök, nagyon jó szinkronhang. Videojátékosok őt is ismerhetik a Mass Effetcből, ő volt Grunt (Baka) hangja (másik emlékezetes munkája a Bulletstormban van, ahol a főszereplő, Grayson Hunt hangját kölcsönzi). :)

Nekem továbbra is ő tetszik legjobban. Valóban kiváló a szinkron hang, és Filoni utal arra, hogy egy katonát kapunk Zeb személyében. Ő biztos nem a cuki faktort fogja erősíteni. :D Abban is egyetértek, hogy nem lesz Csubakka 2, hisz Zeb beszél amivel óriási különbségre fog szert tenni a karakterfejlődés terén.

Egyébként elég furcsa csapat kezd összeállni. :hmm:

Úgy néz ki, esélyük nincs a többieknek Zeb mellett, eddig Ő tetszik legjobban. :)

Biztató, hogy Chopper és Zeb személyében se akarnak egy "jellem másolt" Artut, illetve Chewie-t összehozni. Talán Ezrából sem lesz ifjú Luke másolat, így akár egy egész érdekes csapat alakulhat ki végül.

Nagyon komálom a fejét, ő lesz az, aki elhozza nekünk a durvább, kevésbé a kölykök felé szóló hangulatot. :D

Nagyon kíváncsi vagyok magára a fajra is, remélem lesznek külön, csak rájuk jellemző szokások, kulturális vonatkozások stb.

Nagyon komálom a fejét, ő lesz az, aki elhozza nekünk a durvább, kevésbé a kölykök felé szóló hangulatot. :D

Sztem pont nem. Ahogy elnézem ő a messzi messzi galaxis Bud Spencere.

Ez alapján megállapíthatjuk, hogy szegény rohamosztagosokra ebben a sorozatban is rájár a rúd, pedig azt hittem, hogy megismerünk egy két birodalmi melóst is mélyebben, és nem csak a battle droidok hálátlan szerepét veszik át.

Sztem pont nem. Ahogy elnézem ő a messzi messzi galaxis Bud Spencere.

Azért egy rohamosztagos szakasz összeverése puszta manccsal, jó esetben haláleset nélkül az idősebb korosztály felé nyit, de persze a gyerekek találhatnak benne "humort" is, ahogyan én is tettem, amikor szétröhögtem magam Bud bácsi bunyóin még kisgyerek koromban. :)

A primitívségük ellenére én nagyon jól el tudok szórakozni a Bud Spencer filmeken, de nem szívesen látnám viszont azt a fajta bohóckodást a SW univerzumban. Nekem az is sok volt, amit a droidok leműveltek néha, pláne a TCW elején. Az Ep.6-os endor-i szint (ewok-ok, Han vállkocogtatós trükkje stb.) még belefér, de a rohamosztagosok amúgy is síkhülyék a filmekben, nem kéne rátenni még egy lapáttal. Persze ettől nem is igazán tartanék, szerintem komolyabb szerepet szánnak Zeb-nek. :)

A primitívségük ellenére én nagyon jól el tudok szórakozni a Bud Spencer filmeken, de nem szívesen látnám viszont azt a fajta bohóckodást a SW univerzumban.

OFF: na ezt visszautasítom :45: Azok a filmek még ma is rengeteg filmet vernek kenterbe, műfaján belül (vígjáték) csúcs szuper, minőségi filmek.

Ahogy elnézem ő a messzi messzi galaxis Bud Spencere.

Vagy Schwarzija. :D

Ááá... Béna a srác, ott az egyik még próbál felállni. :D

Amúgy tulajdonképpen a klónok/rohamosztagosok miért viselik ezeket a páncélokat, amikor még az ütéstől sem óvják meg őket? A TCW-ben is simán le lehetett ütni őket akár pusztakézzel is, hiába voltak talptól skalpig páncélban. :)

Ajjaj...

Egyrészt oké, Zeb pofozógép. Király!

Másrészt...egyre inkább kezdem átérezni azoknak a félelmét, akik attól tartanak, hogy a rohamosztagosokat a TCW-s harci-droidok szintjén fogják kezelni. Jó persze, az eredeti trilógiában sem voltak épp az elitkatonák, akikre a rajongók egy bizonyos csoportja emlékszik, de akkor is....Ha csak sorban arra fogják őket használni, hogy a hősöknek legyen kit lepofozni, nem nagyon fog átjönni, hogy mennyire fenyegető a Birodalom.

A páncél pedig szinte minden fikcionális műben hasztalan, semmi újdonság nincs benne, hogy itt is az.

Ááá... Béna a srác, ott az egyik még próbál felállni. :D

Biztos kapni akar még párat. Utánuk majd kifekszik. :D

Az Ep.6-os endor-i szint (ewok-ok, Han vállkocogtatós trükkje stb.) még belefér, de a rohamosztagosok amúgy is síkhülyék a filmekben, nem kéne rátenni még egy lapáttal.

Hát ha így fejbe van mindegyik verve, s nem egyszer, akkor hogy' lehetnének szegények okosak? :D Ezzel a macskaszerű fejjel még nem teljesen vagyok kibékülve, de Bud Spencer helyett megteszi.

Részlet a hétfői rövdfilmből:

Zeb megrázó élményben részesíti a stormikat. :D

Szegény rohamosztagosok. :lol: Mondjuk Luke anno szoltált magyarázattal arra, miért ilyen bénák: ki se látnak a sisakjaikból. :)

- Ott vagyok a találkozási pontnál.

- Nem hiszem, mert én ott vagyok de Téged még nem látlak.

:lol:

Zeb lesz a kedvencem, továbbra is úgy érzem. :) Egyébként ebben az előzetesben éreztem leginkább eddig az OT feelinget. Főleg a zene miatt.