Ugrás a kommentre

Zeb Orellios


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

És megérkezett Zeb bácsi is.

http://www.comingsoon.net/news/tvnews.php?id=115032

 

rebels-header-2.jpg

 

Nem lesz Chewbacca 2.0 úgy érzem. Steve Blumnak meg kifejezetten örülök, nagyon jó szinkronhang. Videojátékosok őt is ismerhetik a Mass Effetcből, ő volt Grunt (Baka) hangja (másik emlékezetes munkája a Bulletstormban van, ahol a főszereplő, Grayson Hunt hangját kölcsönzi). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem továbbra is ő tetszik legjobban. Valóban kiváló a szinkron hang, és Filoni utal arra, hogy egy katonát kapunk Zeb személyében. Ő biztos nem a cuki faktort fogja erősíteni. :D Abban is egyetértek, hogy nem lesz Csubakka 2, hisz Zeb beszél amivel óriási különbségre fog szert tenni a karakterfejlődés terén.

 

Egyébként elég furcsa csapat kezd összeállni. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon komálom a fejét, ő lesz az, aki elhozza nekünk a durvább, kevésbé a kölykök felé szóló hangulatot. :D

 

Sztem pont nem. Ahogy elnézem ő a messzi messzi galaxis Bud Spencere.

 

Ez alapján megállapíthatjuk, hogy szegény rohamosztagosokra ebben a sorozatban is rájár a rúd, pedig azt hittem, hogy megismerünk egy két birodalmi melóst is mélyebben, és nem csak a battle droidok hálátlan szerepét veszik át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem pont nem. Ahogy elnézem ő a messzi messzi galaxis Bud Spencere.

Azért egy rohamosztagos szakasz összeverése puszta manccsal, jó esetben haláleset nélkül az idősebb korosztály felé nyit, de persze a gyerekek találhatnak benne "humort" is, ahogyan én is tettem, amikor szétröhögtem magam Bud bácsi bunyóin még kisgyerek koromban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A primitívségük ellenére én nagyon jól el tudok szórakozni a Bud Spencer filmeken, de nem szívesen látnám viszont azt a fajta bohóckodást a SW univerzumban. Nekem az is sok volt, amit a droidok leműveltek néha, pláne a TCW elején. Az Ep.6-os endor-i szint (ewok-ok, Han vállkocogtatós trükkje stb.) még belefér, de a rohamosztagosok amúgy is síkhülyék a filmekben, nem kéne rátenni még egy lapáttal. Persze ettől nem is igazán tartanék, szerintem komolyabb szerepet szánnak Zeb-nek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A primitívségük ellenére én nagyon jól el tudok szórakozni a Bud Spencer filmeken, de nem szívesen látnám viszont azt a fajta bohóckodást a SW univerzumban.

OFF: na ezt visszautasítom :45: Azok a filmek még ma is rengeteg filmet vernek kenterbe, műfaján belül (vígjáték) csúcs szuper, minőségi filmek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Ááá... Béna a srác, ott az egyik még próbál felállni. :D

Amúgy tulajdonképpen a klónok/rohamosztagosok miért viselik ezeket a páncélokat, amikor még az ütéstől sem óvják meg őket? A TCW-ben is simán le lehetett ütni őket akár pusztakézzel is, hiába voltak talptól skalpig páncélban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajjaj...

Egyrészt oké, Zeb pofozógép. Király!

Másrészt...egyre inkább kezdem átérezni azoknak a félelmét, akik attól tartanak, hogy a rohamosztagosokat a TCW-s harci-droidok szintjén fogják kezelni. Jó persze, az eredeti trilógiában sem voltak épp az elitkatonák, akikre a rajongók egy bizonyos csoportja emlékszik, de akkor is....Ha csak sorban arra fogják őket használni, hogy a hősöknek legyen kit lepofozni, nem nagyon fog átjönni, hogy mennyire fenyegető a Birodalom.

 

A páncél pedig szinte minden fikcionális műben hasztalan, semmi újdonság nincs benne, hogy itt is az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Az Ep.6-os endor-i szint (ewok-ok, Han vállkocogtatós trükkje stb.) még belefér, de a rohamosztagosok amúgy is síkhülyék a filmekben, nem kéne rátenni még egy lapáttal.

Hát ha így fejbe van mindegyik verve, s nem egyszer, akkor hogy' lehetnének szegények okosak? :D Ezzel a macskaszerű fejjel még nem teljesen vagyok kibékülve, de Bud Spencer helyett megteszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

- Ott vagyok a találkozási pontnál.

- Nem hiszem, mert én ott vagyok de Téged még nem látlak.

 

:lol:

 

Zeb lesz a kedvencem, továbbra is úgy érzem. :) Egyébként ebben az előzetesben éreztem leginkább eddig az OT feelinget. Főleg a zene miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.