Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie: miért telepítenének az USA-ba, mikor Taiwanon 5-öd annyi munkásbérrel legyárthatják ugyanazt? Oké, ilyenkor persze szívás van, de ezért szoktak általában több ázsiai országba termeltetni. Ritka, hogy egy földrengés mindet érintené.

 

Nem az Usába kell telepíteni, hanem ahogy te is írtad több ázsiai országba és akkor nincs kiesés. De szerintem ma kiesés sem magyaráz meg ennyire brutális áremelést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tesznek azok semmi rosszat a való életben. Jó pár idióta civileket is öl, de azok mennek hadbíróságra. Sokkal embertelenebb amit az ellenfeleik tesznek.

Attól függ, hogy melyik oldalról nézi az ember, illetve, hogy mi célt is szolgál az ottlétük. Jut eszembe, pár idiótáról most jött ki egy film a szoc. pol helyekre. Battle for Haditha.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ, hogy melyik oldalról nézi az ember, illetve, hogy mi célt is szolgál az ottlétük. Jut eszembe, pár idiótáról most jött ki egy film a szoc. pol helyekre. Battle for Haditha.

 

Ez doksifilm? Kiváncsi lennék rá.

Most látom hogy film. De a történet ha jól tudom meg is történt, mert emlékszem nagy port kavart fel anno. Igen ez ocsmány viselkedés sőt háborús bűnnek tartom, de nem mindegyik ilyen szerintem. Meg hát ott van amit a Ryanben is láttunk. Fent már szükségtelen volt lelőni a két felemelt kezü németet, de elött lehet hogy a haverjait megölték mellette. Azaz ha egy jóbarátod meghal melletted nem biztos hogy helyesen mérlegelsz. Persze ez nem menti fel őket.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a megértést, tényleg igyekezni fogok, de sajnos nem meg mindenkinek ugyanolyan könnyen a saját problémái legyőzées, mint Oldfighter barátomnak. Mindazonáltal indenkinek a saját problémái a legnehezebbek, de nem akarok megint belemenni. Ahsokához még annyit, hogy hogy azért van velel ez a dolog, mert talán őt helyettesítem be a "tökéletes lány" képébe, akit szeretnék a való életben iis megtalálni. Ennyi, nem több. Nincs itt semmiféle betegség, és társai. Már ha ez nem számít annak, tényleg nem vagyok pszihomókus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Whow, meglepett, ami itt zajlik. Úgy érzem nekem is fel kell szólalnom ebben az ügyben, még annak ellenére is, hogy én nem számítok olyan oszlopos tagnak a fórumon, pedig már lassan négy éve itt koptatom a billentyűzetet. Ráadásul akárcsak akkor, amikor Ariza voltál, ezúttal is én voltam az első számú támadód. De azok alapján, amiket leírtál, kicsit átértékelődtek bennem a dolgok.

 

Amit itt Arizaként műveltél, az tényleg nem volt szép és akárcsak akkor, ezúttal is amiatt kerültünk szembe egymással, mert olyan dolgokat tettél, amelyek ütköznek az elveimmel. Ilyenkor hajlamos vagyok kicsit felkapni a vizet, ezt elismerem. Ha valaki, hát Ody Mandrell tudja, hogy hogyan szoktam viselkedni ilyenkor.

 

Nem olyan rég sajnos még én is abban a cipőben jártam mint te. Én csak körülbelül 3 hónap múlva fogom betölteni a második X-et és egészen négy és fél hónappal ezelőttig nekem sem volt soha barátnőm. Amikor az ember nem boldog és nagyon-nagyon hosszú ideig magányos, annak van ideje elgondolkozni bizonyos dolgokon, például a saját kinézetét illetően, vagy hogy az élet milyen igazságtalan és sz*r. Bár a szerencsés véletlenek összhangjának köszönhetően sikerült megtalálnom a párom, a véleményem nem változott. Az élet és az emberek többségének undorító mivolta miatt soha, de soha nem fogom magam jól érezni. Igazán boldog pedig csak akkor vagyok, amikor a párommal lehetek. A szkeptikus idősebbek gondolom most ráncolják a homlokukat, hogy ez sem fog tovább tartani egy-két hónapnál, de ismerem magam és őt. Tényleg szeretjük egymást és ez hosszú távra szól.

 

Nem úgy, mint a mai kapcsolatok nagy része, amelyek abszolút nem az érzelmeken alapulnak. Sok-sok nálam fiatalabb lány ismerősöm olyan indokkal kezd el érdeklődni egy fiú iránt, hogy "tetszik" és ennyi. Semmi olyasmi, hogy már régóta ismerik egymást és szereti. Amikor szóba hozom ezt a dolgot náluk akkor többnyire azt a választ kapom, hogy "a szerelem majd jön magától..." Vagy nem.

 

Meg amikor hallgatom ahogy más, korombeli fiúk és lányok beszélgetnek. Lehet, hogy én vagyok ennyire antiszociális és ez elvakít, de amikor beszélgetnek szinte hallom a fiú hangsúlyán... Mintha csak azt mondaná, hogy "csak feküdjünk már le végre." Ilyenkor nagyon-nagyon tudom szégyellni azt, hogy én is fiú vagyok. Szinte már én érzem sz*rul magam másoknak a viselkedéséről. És sok gyanútlan lány pedig nagyvonalúan kiírja a Facebook üzenőfalára, hogy minden pasi egyforma és csak azt akarják, ilyenkor pedig olyan, aki nem, azok meg elkeserednek és arra gondolnak, hogy "mert még nem ismersz engem."

 

Ideálhoz pedig nem lehet kötni egy kapcsolatot. (Bár, ha találsz magadnak egy lekkus lányt, akkor igazán megtapsollak. Jó, tudom, hogy te a személyiségére értetted azt, hogy tökéletes lány, ne vedd sértésnek. :)) Fontos, hogy az illető, akit választasz, (vagy aki választ, mint az én esetemben) az elsősorban a társad legyen és ne csak egy dekoratív ágybetét. Sokáig kerestem egy ilyen embert és számtalan csalódás után én végül feladtam. Aztán egyszer csak megtörtént, amikor senki nem számított rá. Bár nálam a depresszió és ezek a dolgok kicsit más irányba vittek el engem, mint téged. Nekem is fájt, de én valahogy nem akartam a világon bosszút állni. Ezt ne vedd sértésnek, ez csak egy nagyvonalú hasonlat volt. Én inkább magamba zárkóztam és egy kissé sajátos és különc személyiség formálódott belőlem. Én sem vagyok teljes mértékben elégedett magammal és sokkal könnyebb ésszerűbb azt hinni, hogy "nagyobb a valószínűsége annak, hogy én vagyok a sz*r és nem mindenki más." De tudom, hogy az elvek és az értékrendszer, amiben hiszek, azok erkölcsi szempontból helyesek.

 

Nem kell felháborodnod Oldfighter és Frenkie hozzászólásain. Attól függetlenül, hogy valakinek kiöntöd a szíved és azt, hogy mit érzel, még nem feltétlenül fogja érdekelni. A maguk módján, de nekik is igazuk van. Amíg még nem sikerült megtalálnod a magad párját, addig bizony tényleg csak magadra számíthatsz. A családodon kívül persze, de ebben a korban az ember gyakran elzárkózik tőlük, ahogy én is, gyanítom, hogy te is. Sajnos mindig lesznek olyanok akik nagyon magas ívben sz*rnak arra, hogy te mit érzel, vagy hogy mi lesz veled. Nem szép dolog, de ez az emberiség rákfenéje, ami pedig egy alapvető emberi tulajdonságnak, az önzésnek a hozadéka. (Ahogy szinte minden.) Az öngyilkosság szintén egy önző lépés lenne. Én csak azért nem éltem ezzel a lehetőséggel, mert tudtam, hogy másoknak fájdalmat okoznék vele és ezzel a gondolattal nem tudnék távozni.

 

Az Ariza dolognak a gondolata viszonylag sokáig felb*szott, de az régen volt már. És most már Ben vagy. :) Én kész vagyok neked megbocsátani neked és tiszta lapot nyújtani feléd. Bár, ahogy te is mondtad, ki vagyok én, hogy megítéljelek téged? :) Pláne úgy, hogy egy olyan tagja vagyok a fórumnak, aki csak egy két topikban fel-feltűnik. Sajnos csak ennyire van időm. Fel a fejjel, vár rád a megváltás. ;)

 

Meg hát nem véletlenül vagy most is itt, meg próbáltál meg több alteregóval is bejutni ide, hiszen tetszik amit itt látsz és szeretnél itt lenni. :) Hát ki vagyok én, hogy nemet mondjak? :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Meg amikor hallgatom ahogy más, korombeli fiúk és lányok beszélgetnek. Lehet, hogy én vagyok ennyire antiszociális és ez elvakít, de amikor beszélgetnek szinte hallom a fiú hangsúlyán... Mintha csak azt mondaná, hogy "csak feküdjünk már le végre." Ilyenkor nagyon-nagyon tudom szégyellni azt, hogy én is fiú vagyok. Szinte már én érzem sz*rul magam másoknak a viselkedéséről. És sok gyanútlan lány pedig nagyvonalúan kiírja a Facebook üzenőfalára, hogy minden pasi egyforma és csak azt akarják, ilyenkor pedig olyan, aki nem, azok meg elkeserednek és arra gondolnak, hogy "mert még nem ismersz engem."

 

Erre szokták azt mondani: Van ilyen pasi, de a barátzónában! Egyébként nagyon szívemből szóltál, pontosan ugyanezt gondolom én is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre szokták azt mondani: Van ilyen pasi, de a barátzónában! Egyébként nagyon szívemből szóltál, pontosan ugyanezt gondolom én is :)

Igen az ördögi kör... Szerintem ahhoz meg kell ismerned valakit alaposabban, hogy szeretni tudd, de addigra már valószínűleg a barátod lesz és utána fennáll a lehetősége annak, hogy az érzéseid bevallása után a barátságotoknak is annyi, vagy már nem lesz ugyanaz. Nem feltétlenül éri meg a kockázatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az ördögi kör... Szerintem ahhoz meg kell ismerned valakit alaposabban, hogy szeretni tudd, de addigra már valószínűleg a barátod lesz és utána fennáll a lehetősége annak, hogy az érzéseid bevallása után a barátságotoknak is annyi, vagy már nem lesz ugyanaz. Nem feltétlenül éri meg a kockázatot.

 

Na igen, ez a legrosszabb, vagy oda a barátságnak, vagy szenvedsz attól hogy tetszik a csaj de nem mered elmondani mert félsz hogy mi lesz. Főleg ez a dilemma ami rossz, hogy bevalld az érzéseid vagy ne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a megértést, tényleg igyekezni fogok, de sajnos nem meg mindenkinek ugyanolyan könnyen a saját problémái legyőzées, mint Oldfighter barátomnak. Mindazonáltal indenkinek a saját problémái a legnehezebbek, de nem akarok megint belemenni. Ahsokához még annyit, hogy hogy azért van velel ez a dolog, mert talán őt helyettesítem be a "tökéletes lány" képébe, akit szeretnék a való életben iis megtalálni. Ennyi, nem több. Nincs itt semmiféle betegség, és társai. Már ha ez nem számít annak, tényleg nem vagyok pszihomókus.

Kívülről mindig könnyebb megmondani mit kell csinálni, csak a szenvedő félnek nem olyan könnyű ez. Hátha itt jól érzed majd magad. :) Az Ahsoka szeretetben pedig nincs semmi megbotránkoztató, sőt. Ez a rajongás szerintem. Szóval fel a fejjel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa: Sokféle embertípus létezik, mindenkinél mások az igények. Nem olyan nagy gond az szerintem hogy tizenévesen nem kezdi el tervezni egy gyerek a házasságot, élje ki magát amíg tudja - lesz elég dráma a jövőben. Csak ugye abból vannak a gondok ha a két fél nem ugyanúgy áll a másikhoz. :)

 

Sokan megelégszenek az egyéjszakás kalandokkal. Csernust idézve: "És akkor mi van?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa: Sokféle embertípus létezik, mindenkinél mások az igények. Nem olyan nagy gond az szerintem hogy tizenévesen nem kezdi el tervezni egy gyerek a házasságot, élje ki magát amíg tudja - lesz elég dráma a jövőben. Csak ugye abból vannak a gondok ha a két fél nem ugyanúgy áll a másikhoz. :)

 

Sokan megelégszenek az egyéjszakás kalandokkal. Csernust idézve: "És akkor mi van?"

Tény, én sem terveztem még meg az életemet hosszú évekre előre a párommal, de bizakodva tekintek a jövő felé. :) Meg szerintem nem érdemes már a kapcsolat legelején arra gondolni, hogy ez nem tart örökké, mert akkor akaratlanul is arra fogsz gondolni, hogy meddig fog tartani, mikor lesz vége. Aki már eleve úgy megy bele egy kapcsolatba hogy majd idővel le akar lépni annak mi értelme van? Persze, van, akinek az igényeit az egyéjszakás kalandok teljes mértékben kielégítik, de én azt akkor sem nevezném teljes értékű kapcsolatnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz a megértést, tényleg igyekezni fogok, de sajnos nem meg mindenkinek ugyanolyan könnyen a saját problémái legyőzées, mint Oldfighter barátomnak. Mindazonáltal indenkinek a saját problémái a legnehezebbek, de nem akarok megint belemenni. Ahsokához még annyit, hogy hogy azért van velel ez a dolog, mert talán őt helyettesítem be a "tökéletes lány" képébe, akit szeretnék a való életben iis megtalálni. Ennyi, nem több. Nincs itt semmiféle betegség, és társai. Már ha ez nem számít annak, tényleg nem vagyok pszihomókus.

 

Én sem vagyok ám érzéketlen. Csak azt próbáltam megfogalmazni, hogy a stíluson változtatni kell, mert én aztán nem tettem ellened semmit. Azt elismerem hogy nem igazán kedvelem ha valaki rosszakat ír a prequelről, vagy a tcw-ről. Ez nálam elfogultság, de el kell fogadnom hogy valakinek más a véleménye.

A nőkről még annyit hogy tizen- és huszonévesen engem is letojtak. De mivel van más rengeteg öröm is az életben azokkal foglalkoztam. Mára már úgy vagyok a kérdéssel ha lesz lesz ,ha nem így is jó. Én most is jól érzem magam a bőrőmben. Rengeteg pozitív hozadéka van a barátnő/feleség nélküliségnek. De persze van negatív is. De ezekkel nem foglalkozom. Gondold el ha mindennap azzal foglalkoznék miért nincs barátnőm?

Vannak nőcsábász típusok és vannak akik nem olyanok. Ezt el kell fogadni. Viszont cserébe rengeteg barátom van.

Azt is elismerem hogy ittasan sok csúnya dolgot írtam anno ide be. De úgy érzem ma már tudom kontrollálni ezt a dolgot.

Én is amondó vagyok hogy induljunk tiszta lappal felejtsük el a múltat. Viszont ha lehet nem szeretnék magamról és másokról minősíthetetlen véleményeket itt olvasni.

 

Kiskósa: Te teljesen oszlopos tagja vagy a fórumnak. Nem az számít szerintem ki mikor regisztrált ide. Nagyon jókat írsz a tcw részekről.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.