Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Tegnap este sikeresen összetört a mobilom. Nem tud valaki ajánlani egy jó androisos érintőképernyős mobilt?

 

Nekem egy Samsung Galaxy Ace-em van, nagyon jól összerakott kis szerkezet, semmi problémám nem volt vele eddig. Az ára sem annyira húzós. Több, mint fél éve hordom a zsebemben semmiféle tok/fólia nélkül, és egy kis hajszálkarcot tudtam rajta felfedezni, azt is csak nagyítóval. :D Persze a telefonon kívül csak zsepit szoktam abban a zsebemben tartani. Eredetileg egy HTC Desire-t akartam, de már kifogyott belőle a Telenor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy Samsung Galaxy Ace-em van, nagyon jól összerakott kis szerkezet, semmi problémám nem volt vele eddig. Az ára sem annyira húzós. Több, mint fél éve hordom a zsebemben semmiféle tok/fólia nélkül, és egy kis hajszálkarcot tudtam rajta felfedezni, azt is csak nagyítóval. :D Persze a telefonon kívül csak zsepit szoktam abban a zsebemben tartani. Eredetileg egy HTC Desire-t akartam, de már kifogyott belőle a Telenor.

 

Szerintem jobban jártál az Ace-el, bár a HTC valóban jó telefon, de ha okosat akar valaki akkor szerintem inkább a Samsung Galaxy-kból válasszon. De ez egyéni vélemény :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek. Szívem szerint Iphone 4S-t vennék de azt kemény feltételekkel adja a T-Mobile és maga a készülék is baromi drága. Hétfőn voltam a T-Mobile-nál és amíg várakoztam kipróbáltam Az Apple remek termékét. Nem csodálom hogy piacvezető, baromira jól használható. Olyan játék olt rajta hogy majd leesett az állam. Rendes 3D-s autóverseny, olyan mint mondjuk a pc-ken 5-6 éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egy Samsung Galaxy Ace-em van, nagyon jól összerakott kis szerkezet, semmi problémám nem volt vele eddig. Az ára sem annyira húzós. Több, mint fél éve hordom a zsebemben semmiféle tok/fólia nélkül, és egy kis hajszálkarcot tudtam rajta felfedezni, azt is csak nagyítóval. :D Persze a telefonon kívül csak zsepit szoktam abban a zsebemben tartani. Eredetileg egy HTC Desire-t akartam, de már kifogyott belőle a Telenor.

 

 

Mennyire használható az érintőképernyője? Mert ami most összetört(Samsung Omnia 2) annak nem igazán volt jó. Mindig túl ment a listán.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, még jó hogy nem vagyok megkeresztelve.

 

Na pont ez a probléma sokszor ezekkel a ... nem is tudom minek nevezzem ezeket... akik Isten nevében olyan EPIC-Baromságokat művelnek, hogy eget rengető, aláásva ezzel a kereszténységet. Az ilyenek nem tudom mit olvasnak és miben hiszenk, de hogy nem az Egy Istenben az teljesen biztos. :( Elképesztő!

 

Első kézből állítom, hogy a józan gondolkodású hívő emberek mélyen elítélik ezeket a tetteket és soha semmilyen körülmények között nem vállalnak az ilyenekkel közösséget. Ezek minden, csak nem keresztények!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na pont ez a probléma sokszor ezekkel a ... nem is tudom minek nevezzem ezeket... akik Isten nevében olyan EPIC-Baromságokat művelnek, hogy eget rengető, aláásva ezzel a kereszténységet. Az ilyenek nem tudom mit olvasnak és miben hiszenk, de hogy nem az Egy Istenben az teljesen biztos. :( Elképesztő!

 

Első kézből állítom, hogy a józan gondolkodású hívő emberek mélyen elítélik ezeket a tetteket és soha semmilyen körülmények között nem vállalnak az ilyenekkel közösséget. Ezek minden, csak nem keresztények!!

 

Én Vatikánt se bírom, pont ezért, mert Isten nevében művelnek epic dolgokat :D Bár azért se szeretem, mert az aranytrónról prédikál a Pápa, hogy adjál a szegényeknek. Irónia lvl: ultimate.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ilyen tettekhez egyház, stb. Bár felnőttel esett meg (meg ki tudja, hány ismeretlennel), és nem gyerekkel, de az Enigmát feltörő angol kódfejtő csapat vezetőjét pár évvel a világháború vége után kémiai kasztrációra ítélték homoszexualitás miatt, és végül a matematikus öngyilkos lett 54-ben. Az emberek szörnyű dolgokat képesek tenni egymással erkölcs, és még mi minden más nevében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norbi... el nem tudom neked mondani, hogy a Vatikánra és a Pápára én milyen szinten sz*rok. Mellesleg az én felekezetemnek kb annyi köze van az említett helyhez és személyhez, mint neked az angol királynőhöz kb. Semmi.

 

Karrde egyetértek veled, a szomorú csak az ebben, hogy egyesek szemében az ilyen emberek nem saját magukat, hanem Istent, az erkölcsöt, stb... járatják le, azt járatják le, aminek nevében cselekszenek. Eléggé borzasztó! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula, jó kis telefon az. Azt meg vettem észre, hogy felöntöttél a garatra, volt is mit takarítanom utánad. :nana: Mondjuk arra azért rákérdeznék, hogy a Homeworld című űrhajós RTS és az afgánoktól végő amerikai katonák között mi az összefüggés? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ilyen tettekhez egyház, stb. Bár felnőttel esett meg (meg ki tudja, hány ismeretlennel), és nem gyerekkel, de az Enigmát feltörő angol kódfejtő csapat vezetőjét pár évvel a világháború vége után kémiai kasztrációra ítélték homoszexualitás miatt, és végül a matematikus öngyilkos lett 54-ben. Az emberek szörnyű dolgokat képesek tenni egymással erkölcs, és még mi minden más nevében.

Norbi... el nem tudom neked mondani, hogy a Vatikánra és a Pápára én milyen szinten sz*rok. Mellesleg az én felekezetemnek kb annyi köze van az említett helyhez és személyhez, mint neked az angol királynőhöz kb. Semmi.

 

Karrde egyetértek veled, a szomorú csak az ebben, hogy egyesek szemében az ilyen emberek nem saját magukat, hanem Istent, az erkölcsöt, stb... járatják le, azt járatják le, aminek nevében cselekszenek. Eléggé borzasztó! :(

 

Nem azért írtam, csak nem bírom mikor megy az álszenteskedés, meg az hogy Isten, vagy más nevében csinálnak borzalmas dolgokat.

 

Megvan az új teló. Nokia Lumia 710. K*rva jó én meg jól be vagyok b*szva. Haver jött ünnepelni. :D

 

Az Windows Phone op. rendszeres nem? Mert az jelenleg nem épp a legjobb :) Bár lehet a Lumiában már javították. De ha te elégedett vagy vele, akkor egészségedre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ugyan nem vagyok moderátor, de valamit ideje lenne tenni a részeges ámokfutásaid ellen! Nem igaz, hogy ezt nem lehet kordában tartani?!

 

Ha elolvasom a hozzászólásaidat, egyből meg tudom mondani, hogy mikor vagy ittas és mikor józan. Ez nem járja. Tudom, hogy a legrégebbi motorosok közé tartozol, de ezt akkor is kezelni kell. Nekünk, régieknek példát kellene mutatni a fórumon az újaknak, nem pedig ámokfutást rendezni éjjelente, amit aztán majd a moderátorok törölhetnek buzgón. Másnap persze minden el van felejtve egy "bocs"-csal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Mindenkinek! ;)

Gondoltam hogy mivel új vagyok itt illene bemutatkoznom.

Gergő vagyok Veszprémből és már jóideje figyelemmel kísértem a Saga Fórumot de még csak most döntöttem el hogy beregisztrálok.

Rá is térnék a legfontosabbra, vagyis hogy mennyire vagyok rajongója a Star Wars-nak.

Az első epizód amit láttam a Baljós Árnyak volt és nekem mint akkor hat éves ovisnak ez egy hihetetlen élmény volt és elhatároztam hogy megnézem mindegyik részt.

Erre sor is került és ahogy haladtam a részekkel egyre jobban beleszerettem ebbe az univerzumba.Plusz még mindig ovis koromban folyamatosan nyomon követtem a

régi Clone Wars-t és ezért nagy késztetést éreztem aziránt, hogy az elsők között nézzem meg a 2008-as The Clone Wars mozifilmet.2008 óta pedig már megnéztem az összes The Clone Wars epizódot ugyanis mi a húgommal nagy rajongói vagyunk.Úgyhogy azóta is friss ismeretekkel rendelkezem arról hogy hogyan zajlik a klónok háborúja.

Ami az EU-t illeti van nagyjából egy tucat képregényem de nem nagyon izgat az egész :cool: Ja és én a Star Wars univerzum fegyvereinek megszállottja vagyok. :D Folyamatosan olvasom is a Wookieepedia-t persze nem csak a fegyverzetről.Amit pedig a végére szántam: bejelentem hogy ha van itt egy amolyan Ahsoka-fan közösség akkor van egy új tagotok :D Ő az örök kedvenc a TCW felvonultatta szereplők közül.Ennyit gondoltam, bocsi ha egy kicsit hosszúra sikeredett.Ha bármi kérdésetek van tegyétek fel(!)

nyugodtan mert szeretek válaszolni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Mindenkinek! ;)

Gondoltam hogy mivel új vagyok itt illene bemutatkoznom.

Gergő vagyok Veszprémből és már jóideje figyelemmel kísértem a Saga Fórumot de még csak most döntöttem el hogy beregisztrálok.

Rá is térnék a legfontosabbra, vagyis hogy mennyire vagyok rajongója a Star Wars-nak.

Az első epizód amit láttam a Baljós Árnyak volt és nekem mint akkor hat éves ovisnak ez egy hihetetlen élmény volt és elhatároztam hogy megnézem mindegyik részt.

Erre sor is került és ahogy haladtam a részekkel egyre jobban beleszerettem ebbe az univerzumba.Plusz még mindig ovis koromban folyamatosan nyomon követtem a

régi Clone Wars-t és ezért nagy késztetést éreztem aziránt, hogy az elsők között nézzem meg a 2008-as The Clone Wars mozifilmet.2008 óta pedig már megnéztem az összes The Clone Wars epizódot ugyanis mi a húgommal nagy rajongói vagyunk.Úgyhogy azóta is friss ismeretekkel rendelkezem arról hogy hogyan zajlik a klónok háborúja.

Ami az EU-t illeti van nagyjából egy tucat képregényem de nem nagyon izgat az egész :cool: Ja és én a Star Wars univerzum fegyvereinek megszállottja vagyok. :D Folyamatosan olvasom is a Wookieepedia-t persze nem csak a fegyverzetről.Amit pedig a végére szántam: bejelentem hogy ha van itt egy amolyan Ahsoka-fan közösség akkor van egy új tagotok :D Ő az örök kedvenc a TCW felvonultatta szereplők közül.Ennyit gondoltam, bocsi ha egy kicsit hosszúra sikeredett.Ha bármi kérdésetek van tegyétek fel(!)

nyugodtan mert szeretek válaszolni. :)

 

Üdv, Gergő nálunk, örülök hogy új taggal bővültünk, aki még be is mutatkozik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Merr-Sonn!

 

A legjobb döntést hoztad meg azzal, hogy immár nem csak olvasója, hanem tevékeny résztvevője is leszel eme nagyszerű fórumnak.

 

Ami az Ahsoka rajongókat illeti, nyugi, vannak bőven. Jól fogod magad érezni itt :)

 

Isten hozott!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm aki kitörölte a tegnap esti beírásomat. Megint túlünnepeltem magam. Megvettem ugye a telefont és felhívott egy barátom hogy mit csinálok, nincs-e kedvem dumálni. Aztán előkerült a sör. és Flóribá valamely írásán felhúztam magam. Úgyhogy elnézést és tényleg köszi aki kitörölte.

 

Üdv itt Merr-Sonn. Szimpatikus a bemutatkozásod.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv Merr-Sonn :)

 

Már csak kettő hsz és meglesz a 300 :rock:

Már csak 1. :D Használd fel bölcsen, hogy legyen emlékezetes. :D 300... Minden spártai hősre jut egy Ágki beszólás. :D

 

Én is üdvözöllek Merr-Sonn... EUBarbárként én tudom, hogy mihez kötődik a neved. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.