Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát jah, barmok mindenhol vannak.

 

Azon meg nehogy fennakadjunk már hogy miért nem hordanak a nők 50 kilós cementeszsákokat.

 

(pedig én nem sok mindent jobban utálok jobban egy kőleszbi feministánál, de az egy másik kategória)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban vannak az úgynevezett HP-k (hisztis p*csák), akik minden további nélkül leöntik az embert sörrel... de olyan is van, aki azért önt le sörrel, mert igencsak illetlen dolgokat mondasz neki tök mindegy milyen értelemben. Egy nő nem pasi! Nem lehet velük úgy bánni és PONT!

Persze, hogy nem. De attól még emberileg nem érdemelnek kevesebbet. De lehet, hogy csak én vagyok túl "lágyszívű" és nem érzem magam a középkorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem kellene mindjárt ennyire letámadni FlóriBát. Nem tetszik neki a Mass Effect, nem Windows 7-et használ, nem imádja különösebben a nőket... szerintem ezek nem olyan fontos dolgok, amik miatt ilyen vérkomoly vitákba kellene szállni. Látom már az első Dzséjt-féle észosztáson is átesett... bár ez elkerülhetetlen. :D Inkább örüljetek, hogy itt egy friss arc. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Szülinapot SimonZ mester!

 

Nincs Facebook, itt a világvége :D Egész BKV út alatt a szaros kis kölkök nem tudtak fércbúkolni a tapimobilukon meg a gépükön. Kétségbe voltak esve, hogy most mi lesz. Én meg magamban nevettem rajtuk. :lol: Micsoda problémájuk van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány tanulságot a hétvégéről...

 

Nem szoktam ilyet mondani, de élek a gyanúperrel, hogy bunda volt. Iszonyúan sok energiát feccöltünk abba, hogy jó előadást tartsunk, remek pénzügyi háttérrel, felturbózott diákkal, érdekes előadásmódban, ehelyett a corvinus mellett két olyan csapat jutott a döntőbe, hogy csak fogtuk a fejünket.

 

A 15 indulót 3 ötös csoportba sorolták, mi a c-be kerültünk. A mi csoportunkból egy olyan gárda jutott tovább (helyettünk), aki a megoldásra váró vállalatra azt mondta, hogy az nem szeretne profitot realizálni, így semmi baj, hogy a terveik szerint gyakorlatilag 1 éven belül csődbe ment a cég... (ez jutott tovább helyettünk, pedig mi pénzügyi stabilitást kínáltunk és hosszú távon nyereségességet). Mikor odamentem a zsűri taghoz, hogy ezt hogyan, meg miért, a faszi szó szerint leizzadt... és magyarázta, hogy nála mi volt a legjobbak, de hát a másik két zsűri nem minket akart... a fickónál a 100-ból 97 pontot kaptunk, ami utólag le lett húzva, és oda lett mellé írva, hogy 84 pont...

 

A B csoportból egy olyan csapat jutott tovább, aki nem készített eredménykimutatást (egy pénzügyi tervbe! bravó!), és a zsűri gyakorlatilag kiröhögte őket, ahogy a nézők is (tényleg nem túlzok, a fejemet fogtam). Az első csoportból természetesen a Corvinus jutott tovább, akinek nem volt rossz a prezije, de nagyjából a mi szintünkön voltak, vagy egy picivel mi lettünk volna előttük, mert nálunk pl. nem lett volna olyan, hogy egy diára 1 másodperc jut (majd továbbtekerés), vagy olyan, hogy a közönség a 15. percnél bealszik, mert uncsi.

 

Mindent összevetve, sajnos összeraktuk a képet: a másik két csoportból olyanoknak kellett továbbjutniuk, akiknél a Corvinus gond nélkül jobb, mert így, ezt a mezőnyt látva, egyértelmű volt, hogy a döntőt nekik kell megnyerni a három csapatból. Nem vagyok az összeesküvés híve, de akik látták pl. a középső csapatot prezentálni és beszélni, hallották a zsűrit, azok tudják, hogy ez a csapat egy fair versenyben 5 csapat közül egyszerűen nem juthatott volna tovább...

 

A mi csoportunkból kijutó csapattól megkérdezték, hogy "akkor ez a vállalat Non-profit?" Erre a válasz: "Hát hölgyeim és uraim, ez egy KFT, az nem lehet non-profit!!!"

A gond csak az, hogy lehet, ahogy bármelyik társasági forma is (rt, bt, stb). Ilyen szakmai szinten mozgott a 2. helyezett.

 

A legfájóbb az egészben, hogy acsak és kizárólag szakemberekből álló zsűri a díszvacsorán villámgyorsan lelépett, mivel abból indult ki, hogy a 3 csapat a mezőny krémje volt, márpedig ez igencsak negatív fényt vetett ránk, döntőből kimaradókra, pedig hát ha prezentálhattunk volna a döntőben, hamar kiderült volna számukra az igazság. Eléggé fáj az igazságtalanság, de ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.