Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A vicc az egészben, hogy a zsűri magával (meg velünk) b/szott ki igazából. Az elődöntőben a szakemberek egy része zsűrizett mindenhol (mindhárom szekcióban 3-3 ember, összesen 9 a 12 fős döntős zsűriből). A döntőben megették, amit főztek, mert ha ilyen sz/r csapatokat szavaznak tovább, akkor ne csodálkozzanak, hogy a döntő színvonala is a béka segge alatt lesz. Pedig elvileg azért jöttek oda, hogy a döntős tehetségeket kutassák. Ott voltam, csak épp lehetőséget nem adtak, hogy ez kiderüljön...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pénz beszél, kutya meg ugat ugyebár.

Pontosan. Mi pl holnap megtesszük az első lépést, hogy hülyét csináljunk az egész oktatásügyből. Be fogjuk bizonyítani, hogy igenis vannak megalkuvók ebben a ***** országban akik hatmillió forintért úgy ugatnak ahogy odakint elvárják tőlük. És senki nem tesz semmit! Tanítják a fából vaskarikát meg a nesze semmi fogd meg jól-t.

 

Azért egy kis drukk erejéig gondoljatok rám/ránk mert tényleg hihetetlen helyzetbe hoztak minket.

Szóval holnap írásbeli záróvizsga öt modulból. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt mindent meg lehet csinálni mert ez egy ilyen **** mutyis nép volt mindig is, és sajnos az is marad.

 

 

Ne is mondd. Barátom kint volt hétvégén Berlinben. Hazajött és az első mondata az volt, hogy nemhogy a béka s*gge alatt vagyunk hozzájuk képest hanem még lent a bányában. És nem a pénzről beszélt hanem a viselkedésről a kultúráról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mondd. Barátom kint volt hétvégén Berlinben. Hazajött és az első mondata az volt, hogy nemhogy a béka s*gge alatt vagyunk hozzájuk képest hanem még lent a bányában. És nem a pénzről beszélt hanem a viselkedésről a kultúráról.

 

Néha amúgy már kajak cikinek magyarnak vallanom magam :D Utálnak minket a szlovákok, románok, szerbek, amit én mai napig nem értek hogy miért nem tudnak tovább lépni a múlton, Fico meg Slota is levan ragadva az 1930-as években, hogy "Jajj a magyarok leakarnak rohanni minket." Kúltúrában tényleg a bányában vagyunk, elég csak meghallgatni a Discovery ID-n a 911-es segélyhívós műsort. Ott a diszpécser rendes, udvarias, már-már pszichológus, tartja benned a lelket, itthon meg úgy kezelnek mint valami GYP-st. Persze azért vannak kúltúrált emberek még az országban, elég csak a buszsofőrre gondolnom a reggeli buszon, akinek eddig mindig köszöntem udvariasan és ő is viszonozta, most már ott tartunk hogy előre köszönöm, és a becenevemen :D Magyar nép valahogy nagyon elvan b*szva, szerintem az évszázadok alatt alakult ez ki, gondolom nem tett jót a török-habsburg uralom. Bár egyik ismerősőm szerint színmagyarok már nem is nagyon élnek itt, hiszen itt voltak a törökök 150 évig, jöttek svábok, szlávok stb és keveredtek. Speckó származás tekintetében én se vagyok színmagyar hanem kelet-szláv származású, azon belül is ruszin. Néha már inkább vallom magamnak ruszinnak mint magyarnak, azt annyira nem érzem cikinek :)

 

Ja és Boldog Nőnapot :)

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norbi.. egyesek szerint a magyar nép eredetileg a földön kívüliektől származik (nem vicc!!! tényleg vannak, akik így hiszik) ... ez lehet magyarázat arra, hogy ennyire degenerált és hülye nép vagyunk :(:lol:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog nőnapokat, és a Zoltánoknak Zoltán napot. :)

 

NorbiLordi: Véleményem szerint az a magyar aki magyarnak érzi magát, nem az aki le tudja vezetni a családfáját Szent István korához. Legyen az cigány, zsidó, szerb vagy akármilyen származású. Senki se hallgasson a nagymagyarokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norbi.. egyesek szerint a magyar nép eredetileg a földön kívüliektől származik (nem vicc!!! tényleg vannak, akik így hiszik) ... ez lehet magyarázat arra, hogy ennyire degenerált és hülye nép vagyunk :(:lol:

 

Néhány dolgot minden esetre megmagyaráz bizonyos ismert magyar emberekkel kapcsolatban :D Földönkívüliekkel sok mindent lehet magyarázni, tegnap például YouTubeon futottam bele az Ancient Aliens sorozatnak ama részébe, mely azzal foglalkozott hogy a nácik vajon földönkívüliekkel álltak e kapcsolatban és azért voltak e olyan előre haladottak a technológiákban. Hülyeségnek hangzik így, de nagyon érdekes dolgok vannak benne. :)

 

 

NorbiLordi: Véleményem szerint az a magyar aki magyarnak érzi magát, nem az aki le tudja vezetni a családfáját Szent István korához. Legyen az cigány, zsidó, szerb vagy akármilyen származású. Senki se hallgasson a nagymagyarokra.

 

Szerintem is így van, bár én ingadozok kicsit. Néha magyarnak érzem magamnak, néha meg olyan érzésem van hogy nem tartozok ide, annyira másképpen gondolkozok meg élek, mint a környezetem.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én magyarnak érzem magam ez nem is kérdés (de nem vagyok magyarkodó!) nem a jelenkori népem miatt érzem magam annak, hanem a tiszteletreméltő ősök miatt és az ország miatt. (Elenyésző ugyan, de ma is akadnak tiszteletre méltó magyar emberek!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.