Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Holnaptól gondoljatok rám, mert az Országos Esettanulmánymegoldó Versenyen próbálunk átlagon felül szerepelni. :)

 

Ami jó a dologban, hogy bármi történjék is, szombattól keddig (addig tart majd a verseny) ezen a helyen leszünk elszállásolva (khm, khm. :D): http://www.mercure.com/gb/hotel-1765-mercure-budapest-korona/index.shtml

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ez a Chatroulette hihetetlen :D Olyan jól lehet szivatni azokat a férfiakat akik hát...khmm... testi örömökre vágynak hogy besz*rás :D

 

 

Hogyan lehet őket szívatni? Mert azért a hímneműek többsége csak vágyik testi örömökre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most komolyan ebben mi a jó? :) És miket írsz nekik? Mennyire lecidáznád őket vagy mit? :D Betegségnek tartottam régen is az ilyet, de hogy Te is ezt csinálod....hááááát. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most komolyan ebben mi a jó? :) És miket írsz nekik? mennyire lecidáznád őket vagy mit? :D Betegségnek tartottam régen is az ilyet, de hogy Te is ezt csinálod....hááááát. :D

 

 

Nem kicsit :|

 

Ha komolyan gondolnám akkor lenne gáz nem?:D Na jó, úgy érzem most elástam magam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rájöttem. Idióta vén fazonoknak beadod hogy te 16 éves csaj vagy aki mindenre hajlandó, mégpedig egy chatoldalon. Hát ez tényleg nem szép.

 

Épp ez az hogy idióták, én meg röhögök rajtuk :D

 

NorbiLordi nem vagy semmi! :)

 

Megosztanám erről magvas véleményem: LOL! :D

 

Kösz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rájöttem. Idióta vén fazonoknak beadod hogy te 16 éves csaj vagy aki mindenre hajlandó, mégpedig egy chatoldalon. Hát ez tényleg nem szép.

Én mondjuk azokat a vén fazonokat sem sajnálom, akik nyilvánvaló célból chatelnek 16 éves csajokkal, majd koppannak egyet...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.