Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A személyzetnek az a dolga, hogy az út végén elbúcsúzzon az utasoktól és ők hagyjál el utoljára a repülőt, erre a sztyuvik először szálltak le. Nem valami szimpatikus hozzáállás. :)

Az első járat volt. Egyébként én még sose láttam olyat, hogy egy fapadosból lesegítettek volna a lépcsőn. Az elbúcsúzás az ok, de amit reklamálsz az már nem szokás sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztem nem is baj, hogy nem része. Aki plusz kiszolgálást akar, vegyen drágább jegyet. A fapadosnak pont az a lényege, hogy csak magát az utaztatást veszed igénybe, mint szolgáltatást (A-ból B-be), és ezért olcsóbban lehet hozzájutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A személyzetnek az a dolga, hogy az út végén elbúcsúzzon az utasoktól és ők hagyjál el utoljára a repülőt, erre a sztyuvik először szálltak le. Nem valami szimpatikus hozzáállás. :)

Gondolom sajtó-esemény volt. Lehet a fotósok kérték hogy szálljanak le mert jól mutat majd a képen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna segíteni? Online akarok az Aquatól egeret rendelni, és a rendelés feladásánál kér ilyet hogy

 

Számlázási név: *

 

Kapcsolattartó neve:

 

Számlázási cím: *

 

melyik mit jelent és mit írjak oda?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Online vásárlás esetén mindenképpen kapsz számlát a termékkel (nekem legalább is ezek a tapasztalataim), és kellenek adatok hozzá. Egy bolti készpénzes vásárlás esetén nyugtát kapsz, amihez ezekre az adatokra nincs szükség, de olyankor is kérhetsz számlát, amihez ezeket szintén meg kell adni (értékhatár felett bolti vásárlás esetén is kötelező számlát adni, de most hirtelen meg nem mondom, mi az értékhatár, de nem tízezres összeg, annál jóval nagyobb). Magán vásárlás esetén többnyire a saját adataid kell megadnod, neved, címed, és a kapcsolattartó is magad vagy (céges vásárlás esetén eltérő lehet). A cím eltérhet attól, ahova kéred a terméket, pl. sok mindenki a melóhelyen veszi át, mert napközben ott elérhető. Emiatt kell a számlázási cím külön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Online vásárlás esetén mindenképpen kapsz számlát a termékkel (nekem legalább is ezek a tapasztalataim), és kellenek adatok hozzá. Egy bolti készpénzes vásárlás esetén nyugtát kapsz, amihez ezekre az adatokra nincs szükség, de olyankor is kérhetsz számlát, amihez ezeket szintén meg kell adni (értékhatár felett bolti vásárlás esetén is kötelező számlát adni, de most hirtelen meg nem mondom, mi az értékhatár, de nem tízezres összeg, annál jóval nagyobb). Magán vásárlás esetén többnyire a saját adataid kell megadnod, neved, címed, és a kapcsolattartó is magad vagy (céges vásárlás esetén eltérő lehet). A cím eltérhet attól, ahova kéred a terméket, pl. sok mindenki a melóhelyen veszi át, mert napközben ott elérhető. Emiatt kell a számlázási cím külön.

 

Értelek. De ennek a cégnek van Székesfehérváron is boltja, én oda akarom kéretni a cuccot mert így nem kell szállításért fizetni, akkor is be kell írnom a számlázási címet? Meg ilyenkor telefonon értesítenek ha megjött a cucc? Mert én napközben állt. 2-ig vagyok suliban, órán meg nem tudom felvenni.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értelek. De ennek a cégnek van Székesfehérváron is boltja, én oda akarom kéretni a cuccot mert így nem kell szállításért fizetni, akkor is be kell írnom a számlázási címet? Meg ilyenkor telefonon értesítenek ha megjött a cucc? Mert én napközben állt. 2-ig vagyok suliban, órán meg nem tudom felvenni.

Mivel kapni fogsz számlát, kell rá valamilyen cím. Mindegy, hol és mikor veszed át, a lényeg, hogy a vevőnek számlát állítanak ki a megvásárolt termékről, arra pedig kell a név és cím.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel kapni fogsz számlát, kell rá valamilyen cím. Mindegy, hol és mikor veszed át, a lényeg, hogy a vevőnek számlát állítanak ki a megvásárolt termékről, arra pedig kell a név és cím.

 

Értem :D Köszi szépen a segítséget :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma suliban tiszta Ryan közlegény effektusom volt. Órán dumálgatok, egyszer csak alig értettem mit mondanak, mintha fátyolon át beszéltek volna, meg kajakra lassítva láttam a dolgokat. Tartott 10 percig és elmúlt. Ez mitől lehet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg kevesebb vér ment a fejedbe. Vérnyomáscsökkenés vagy ilyesmi.

És órán nem dumálgatni kell, hanem odafigyelni mit mond a tanár! :evil:

Bagoly mondja verébnek. :D

 

Én is ilyesmire gondoltam, csak nem tudtam hogy felment vagy le :D Egyikbe se volt nagyon részem.

Mondj olyan embert aki még sose dumált órán :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondj olyan embert aki még sose dumált órán :P

Nem kell mondania, önként jelentkezek. :D

Elég nehéz lett volna az első padban ülve, egyedül dumálni órán. :D

Oldie jól mondja, órán figyelni, tanulni és jelentkezni kell, nem beszélgetni. Beszélni szünetben vagy otthon MSN-en kell miután végeztél az aznapi tanulással, házi feladat elkészítésével, legvégső esetben délután kimenni a szabadba és ott beszélni a haverokkal. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ilyesmire gondoltam, csak nem tudtam hogy felment vagy le :D Egyikbe se volt nagyon részem.

Mondj olyan embert aki még sose dumált órán :P

Figy, a mi osztályunk már egész Pesten elhíresült. :D Pedig nem kamaszgyerekek járnak az osztályba. Legfeljebb csak a lelkük az. ;):lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, a mi osztályunk már egész Pesten elhíresült. :D Pedig nem kamaszgyerekek járnak az osztályba. Legfeljebb csak a lelkük az. ;):lol:

A lelked kamasz? :D A múltkor még vén f*sz lelked volt, az hova lett? :D Már így is olyan házsártos vagy, hogy bele gondolni is rossz, hogy mi lesz ha megöregszel. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lelked kamasz? :D A múltkor még vén f*sz lelked volt, az hova lett? :D Már így is olyan házsártos vagy, hogy bele gondolni is rossz, hogy mi lesz ha megöregszel. :lol:

Az átlagra értettem. :D Én természetesen vén f*sz vagyok, azaz, tök normális aki figyel az órákon és lecsapja azt aki megmukkan. :D

Fene.....omlik a vakolat a plafonról....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tudod....könnyű annak aki otthon lébecol. :D

Pont azért kellett volna már rég kimennie. Vagy a lébecolók inkább megvárják a napsütést? Nincs kényszer, hogy hamar hazaérjenek a munkából. Eh... a kényelmes mindenit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont azért kellett volna már rég kimennie. Vagy a lébecolók inkább megvárják a napsütést? Nincs kényszer, hogy hamar hazaérjenek a munkából. Eh... a kényelmes mindenit. :D

Nem lébecolok mert még suli ezerrel. Csak hívott a természet. :D

És máskülönben is, aki meló közben regényeket ír ugye.... :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lébecolok mert még suli ezerrel. Csak hívott a természet. :D

És máskülönben is, aki meló közben regényeket ír ugye.... :P:D

Egyetlen regényt, de még novellát sem írtam ebben a melóban. Beeee :P De én oda legalább biciklivel járok! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.