Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Arra szerettem volna célozni, hogy az érveid nem állják meg a helyüket. Egyébiránt az alkohol kismértékben jó hatású, a túlzott alkoholfogyasztás már nem, és ahogy írtam, sok életet tönkretesz.

 

Én nem is szerettem volna az alkoholt felhozni, az egy másik dolog, a többiek mondták, hogy de az alkohol is olyan rossz és már úgy tűnik itt mintha valami magányos alkoholista lennék. :D

 

Miért nem lehet a kettőt külön nézni?

 

Az igazságosság azt mondja, hogy akkor legyen mind betiltva, de ez semennyire nem életszerű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cigarettát nagyon jól tették hogy mindenhonnan kitiltották. Fújta a mester a Wigwamban nem érdekelte hogy a többi aki nem szívja is belehalhat. Fájó fejjel érkeztem haza, undorodtam az egésztől ,meg milyen jogon veszélyezteti a dohányos csávó az én egészségemet? Húzzon ki cigizni, most meg fagyjon is meg. Kit érdekel? Szokjon le.

Alkohollal semmi baj ,mert aki be van rúgva nem veszélyezteti más egészségét csak a magáét az ő mája megy tönkre. Nem megy át az alkohol a másikra.

Drog tiltandó már a marihuána is mert holt hülye lesz a csávó tőle, Vigyorog mint egy idióta egy értelmes mondatot nem lehet tőle kicsikarni. Tiltani!!!

Van még kérdés?

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alkohollal semmi baj ,mert aki be van rúgva nem veszélyezteti más egészségét csak a magáét az ő mája megy tönkre. Nem megy át az alkohol a másikra.

Drog tiltandó már a marihuána is mert holt hülye lesz a csávó tőle, Vigyorog mint egy idióta egy értelmes mondatot nem lehet tőle kicsikarni. Tiltani!!!

Van még kérdés?

Mi is a marihuána és az alkohol között a különbség? Elöbbinél ezek szerint ha rákapcsol az illető és nem elégszik meg pár slukkal, vigyorog mint egy idióta és egy értelmes mondatot nem lehet belőle kicsikarni. Ez igaz az utóbbira is. Tehát?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alkohollal semmi baj ,mert aki be van rúgva nem veszélyezteti más egészségét csak a magáét az ő mája megy tönkre. Nem megy át az alkohol a másikra.

Drog tiltandó már a marihuána is mert holt hülye lesz a csávó tőle, Vigyorog mint egy idióta egy értelmes mondatot nem lehet tőle kicsikarni. Tiltani!!!

Van még kérdés?

Láttál már egyáltalán olyat aki be volt szívva?

De az hogy az alkohollal semmi baj, meg nem veszélyezteted mások egészségét, az a lehető legtávolabb áll az igazságtól.

 

De akkor részeg embert se láttál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttál már egyáltalán olyat aki be volt szívva?

De az hogy az alkohollal semmi baj, meg nem veszélyezteted mások egészségét, az a lehető legtávolabb áll az igazságtól.

 

De akkor részeg embert se láttál.

 

Ne oktass már ki ember. Miről beszélsz? Nőlj fel és akkor tárgyalhatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is a marihuána és az alkohol között a különbség? Elöbbinél ezek szerint ha rákapcsol az illető és nem elégszik meg pár slukkal, vigyorog mint egy idióta és egy értelmes mondatot nem lehet belőle kicsikarni. Ez igaz az utóbbira is. Tehát?

 

Mi igaz Bomarr? Marihuána hülyét csinál az emberből míg az alkohol nem. Egy berúgott ember nem vigyorog mint egy idióta, attól értelmes mondatot ki lehet csikarni. míg egy bedrogozott barom állattól nem.

A drogost sittre ,a piást tovább vinni piálni. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi igaz Bomarr? Marihuána hülyét csinál az emberből míg az alkohol nem. Egy berúgott ember nem vigyorog mint egy idióta, attól értelmes mondatot ki lehet csikarni. míg egy bedrogozott barom állattól nem.

A drogost sittre ,a piást tovább vinni piálni. Ennyi.

Igen, ja, persze, természetesen, és persze az eső fölfelé esik, az ég zöld, a fű kék, a madarak kaffognak, a kutyák nyávognak, létezik becsületes politikus és mindenki örökké élhet. :roll:

Mi lenne, ha nem próbálnád meg helyből kalapos baromságokkal védeni az alkoholt olyanok között, akiknek az életét már szétk*rta az alkohol? Akkor talán nem váltasz ki heveny undort.

 

Boldog születésnapot, danityu!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértést és haragvást elkerülve, csak a mondandótol (a részeg igyon tovább, az alkohol ártalmatlan) van undorom, nem szeméjesen tőled, Frenkie. Tudom, hogy te sem gondolod pont így, de az alkohol nálam érzékeny téma. :(

 

Fene ebbe a telefonba! Egy hĂŠt, mire valamit begĂŠpelek ĂŠs nincs szerkesztĂŠs, se kĂŠp, se semmi. Nagyon puritĂĄn. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog Szülinapot. :)

 

Marihuána hülyét csinál az emberből míg az alkohol nem. Egy berúgott ember nem vigyorog mint egy idióta, attól értelmes mondatot ki lehet csikarni. míg egy bedrogozott barom állattól nem.

A drogost sittre ,a piást tovább vinni piálni. Ennyi.

Téged fizetnek ezért valahol? :D

De hogy befüvezett embert életedben nem láttál az biztos. Tudod mi változik tőle? Jobb lesz a kedved. Igyál meg egy üveg piát és beszélni se fogsz tudni.

Összehasonlíthatatlan a kettő.

 

Ezekre szeretném ha válaszolnál:

- évente 2,5 millió ember hal meg az alkohol miatt

- még nem dokumentáltak halálesetet marihuána-túladagolás miatt

Az alkohol a harmadik leggyakoribb oka a halálnak

(mindegyik hivatalos WHO-adat)

Hasonlítsd össze hogy mennyi, alkohol, és mennyi fű kell a túladagoláshoz

 

Míg az alkohol agressziót szül, a marihuána nyugtatja az elmét. Hallottál már olyanról hogy családon belüli erőszak, fű miatt? :lol:

Évente 3 millió bűncselekményt követnek el alkohol befolyása miatt. A családon belüli erőszak 3/4-edénél van szó alkoholos befolyásoltságról, az ismerősök közti erőszaknál 2/3-ról van szó. A férfi-nő erőszaknál, alkohol hatása alatt 11-szer nagyobb az esély.

Az erőszakolások 72%-ánál alkohol befolyása alatt állnak a nők.

Egyik fajtánál se dokumentáltak még esetet fűvel kapcsolatban.

 

A fűnek nincs nincs olyan hatása hogy könnyebben veszed a kockázatot, így lényegesen kevesebb az esélye hogy baleset érjen. Csak az USA-ban évi 600 ezer ilyen baleset történik, a marihuánánál olyan kevés történik hogy fel se fér a statisztikába.

 

 

A veszélyek összehasonlítása

Függőség

Alkohol: 3

Marihuána: 1

 

Leépítő hatás

Alkohol: 6

Marihuána: 1

 

Mámorító hatás

Alkohol: 6

Marihuána: 3

 

Nincs több kérdésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon puritĂĄn. :D

És még a karakterkódolása sincs a csúcson :D

Bár el lehet olvasni, szóval nincs nagy gond vele :lol:

 

Boldog Szülinapot! :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog születésnapot!

 

Talán még annyit a marihuána témához, hogy az gyakrabban kapu drog (tehát nyitás egy keményebb drog felé), mint az alkohol. A legtöbb kemény drogos valamelyik könnyű droggal kezdi a drogkarrierét, ugyanakkor az alkohol ritkán vezet egyből a kemény drogokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Félreértést és haragvást elkerülve, csak a mondandótol (a részeg igyon tovább, az alkohol ártalmatlan) van undorom, nem szeméjesen tőled, Frenkie. Tudom, hogy te sem gondolod pont így, de az alkohol nálam érzékeny téma. :(

 

Fene ebbe a telefonba! Egy hĂŠt, mire valamit begĂŠpelek ĂŠs nincs szerkesztĂŠs, se kĂŠp, se semmi. Nagyon puritĂĄn. :D

JESSZUSOM! :o A telefonon ez tök nem így nézett ki. :pfff: De az elsőt is arról írtam és az nem lett kódolva. Jujj! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Isten éltessen danityu! :D

 

Frenkie amit írtál...hát na. :D Az idült alkoholista nagyon gáz! A haverom menyasszonyát egy részeg sofőr gázolta halálra. Mondjuk azóta is börtönben rohad, de ez nem boldogítja a srácot. Amíg az alkohollal mértékkel bán az ember addig jó. Sokakat agresszívvé tesz. Elég egy szó és bekattannak. Iszonyat labilis olyankor az ember. Rám jó hatással van a szesz, de volt már rá ellenpélda is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére ilyen is ritkán esik meg velem. Hív valaki tök ismeretlen a mobilomon, hogy a mitoménmilyen társaságtól van, és egy hetes üdülést kap a családom, ha én és a feleségem 28 és 36 év között vagyunk (persze további feltételek is lettek volna, csak...). Na mondom, két apró probléma van. Nem tudok róla, hogy lenne feleségem és nem vagyok 27 se, és még egy darabig nem is leszek. Erre még meg akart győzni, hogy az apám lehet az a Valyon Tamás, akit ő valójában keres. Mikor mondtam neki, hogy a családfámon a lombkorona felé barangolva legközelebb csak az apai ági ükapámnál találkozhatunk, de örökgaranciát vállalok rá, hogy jóvátehetetlenül halott, köszönés nélkül letett a telefont. A bunkója. Nem elég, hogy kéretlenül zaklat a mobilomon este fél hétkor, aminek a számát sosem adtam meg neki vagy a cégének, még köszönni is smafu. Bírom ezeket a telefonálós marhaságokat. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot!

 

Ami az alkohol, marihuána, stb témát illeti: keveset, ritkán, és lehetőleg azt is kulturáltan. Mértékkel. Aki nem tud mértéket tartani, annak nem való. Egyénként az ittas vezetéses baleseteknél a szonda csak alkoholt jelez, drogot nem. Esetleg ha látszik a paciensen, akkor beviszik és igazságügyi orvossal vetetnek vérmintát, különben soha nem serül ki hogy pl beszívott ergo statisztika sem készül róla. At alkohol könnyen mérhető, mérik, hát van statisztika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.