Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nyíregyházán nehéz megbecsülni, hogy hol jár a leesett hó mennyisége, ugyanis folyamatosan fúj a szél és IGEN erősen... így elég komoly hóátfúvások vannak, van, ahonnan a szél szinte egyáltalán nem pakol le havat, máshol meg igen magas hófalak állnak. Egy bő másfél órás hólapátolás (két porta, a miénk és a nagyapámé a szomszédban, mind a kettő családi ház) de mire végeztem a miénkkel és átmentem nagyapámhoz és azzal is végeztem, a miénket szinte újra kellett kezdeni előről :D dehát ez ilyen. :)

 

Ha ez a szél nem lenne ilyen erősteljes vagy egyáltalán nem fújna a hőmérséklettel semmi bajom nem lenne, most is csak a szél zavart. Egyébként kb -13 fok van most Nyíregyházán.

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kőkemény hideg van, de a hó nem olyan nagy.

A hó nem lenne túl nagy gond (itt max. 15 centi vagy annyi se), de ez a hideg szörnyű. Reggel néztem köpönyeget, bár ne tettem volna, jövő csüt, péntek -27, szombat -22, nappal is -10, vagyis még hidegebb lesz. Pedig ki kell mozdulnom, ha a tömegközlekedés is úgy akarja. Remélem, pár napon belül kiderül, hogy mégsem lesz ilyen a jövő hétvége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész nap Pesten közlekedtem (BKV powa) és nem volt túl hideg, vagy legalábis nem éreztem, hogy basszus, fázok. Tegnap viszont valóban fáztam, pedig nem vettem fel különösebben más ruhát, mint tegnap. Talán csak a szél ami nagy volt, de mivel csak a szemem látszott ki a kabátom és a salám között, így az se viselt meg annyira.

Viszont nagy respect a hóhányó embereknek és akik huzamosan kint vannak ilyen időben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Errefelé még csak 35 centi hó esett,de azt mondják,hogy egész éjjel és holnap délelőttig fog esni :( Vagyis az úgy kábé 50 centi vagy több :cry: Ráadásul egész intenzíven esik és még a szél is fúj.... Most már utálom a telet. Már hánynom kell.... Egész nap ki se mentem,mert a szemem annyira megfájdul a hó rikító fehér színétől,hogy elkezdek könnyezni :angry: Már sok iskolában elrendelték a hétfőtől szerdáig tartó szünetet.... És ha az én sulimban nem lesz majd szünet,akkor hogy fogok bevonatozni? Így is tegnap késett 60 percet és ott fagyoskodtam az állomás előtt,mert bent persze,hogy tömegnyomor volt. Ráadásul azt hallottam,hogy hétfőn nem is fognak,csak a teher meg a pesti vonatok járni.... A busz meg nagyon sokat késik.

 

Szegény kutyám annyira fázott,hogy remegett :| Nem bírtuk szegényt tovább nézni,beengedtük. Egyből odakuporodott a radiátorhoz és már aludt is. Pár óra múlva elkezdett nyüszíteni. Nem tudtuk,hogy mi baja lehet. Aztán megoldódott. Szegény nem bírt felkelni :( Nagy nehezen és sok próbálkozás után felállt és kikéreckedett. A hátsó két lába fájt neki borzalmasan :( Nem tudjuk felöltöztetni,mert leveti magáról,már próbálkoztunk. Még a macskákkal összebújva se tud aludni,mivel mind a négy macsek valahol a szénában lehet.... Éjszakára se engedhetjük be,tanulva a múltkori incidensből....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ágki, adjatok a kutyának langyos tejet egy-két óránként. Odakint iszonyú hideg van. Nem tudom, hogy odakint milyen vacka van, de ilyenkor még pár plusz ócska takaró, ruhadarab a kutyaházába sokat tud segíteni, illetve egy kis kuckó neki is a szalma között. Amikor még kertes házban laktam és kemény tél volt, szerencsére a kutyám megoldotta magának a megfelelő hely kikeresését a sufni és a különböző melléképületek között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem lehet bebaszni a 40, szülinapomon,? Zsaruk jönnek? De rendes srácok voltak. Tudták hogy a 40.-en nincs menekvés. Annyira jó buli volt. Megünnepeltük.

Kijöttek a rendőrök? :D Akkor tényleg jó party lehetett. Kinyomoznám azért ki volt a feljelentő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhj,már megint elkezdett esni a hó :( Éééééééés igen,holnap nem indul a 6:00-os vonatom :angry: Szóval késni fogok a suliból..... Nagyon szuper :para:

Ma voltam kint havat lapátolni :D Az udvar jelenleg kitakarítva :)

Ügyes kislány vagy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijöttek a rendőrök? :D Akkor tényleg jó party lehetett. Kinyomoznám azért ki volt a feljelentő.

 

 

Az volt hogy lementem szólni az alattam lakónak hogy jönnek este emberek(mindig szólok neki). Erre mondja hogy nem örül neki meg hogy havonta van itt buli(max 2-szer van egy évben). Mondtam neki hogy éjfél és 1 között abbahagyjuk a zenélést. Erre azt mondja hogy 10 után hívja a zsarukat. Mondom jó és otthagytam.

Az utolsó embert kikísértem a buszhoz kb 2 fele, hazajöttem és kb 10 perc múlva csengetett két rendőr(ekkor már nem is volt banzáj). Elkérték a személyimet, kiírták az adatokat majd elmentek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt hogy lementem szólni az alattam lakónak hogy jönnek este emberek(mindig szólok neki). Erre mondja hogy nem örül neki meg hogy havonta van itt buli(max 2-szer van egy évben). Mondtam neki hogy éjfél és 1 között abbahagyjuk a zenélést. Erre azt mondja hogy 10 után hívja a zsarukat. Mondom jó és otthagytam.

Az utolsó embert kikísértem a buszhoz kb 2 fele, hazajöttem és kb 10 perc múlva csengetett két rendőr(ekkor már nem is volt banzáj). Elkérték a személyimet, kiírták az adatokat majd elmentek.

Remélhetőleg nem lesz ebből semmi bajod. Bár ha megint kihívja őket az alattad lakó, akkor már nem lesznek ilyen megértőek, mint írtad.

Valahogy ki kéne engesztelned, ha bulizni akarsz, többször mint kétszer egy évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt hogy lementem szólni az alattam lakónak hogy jönnek este emberek(mindig szólok neki). Erre mondja hogy nem örül neki meg hogy havonta van itt buli(max 2-szer van egy évben). Mondtam neki hogy éjfél és 1 között abbahagyjuk a zenélést. Erre azt mondja hogy 10 után hívja a zsarukat. Mondom jó és otthagytam.

Az utolsó embert kikísértem a buszhoz kb 2 fele, hazajöttem és kb 10 perc múlva csengetett két rendőr(ekkor már nem is volt banzáj). Elkérték a személyimet, kiírták az adatokat majd elmentek.

Hol van ilyenkor az a jó öreg shoti? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az engesztelést elkezdeném egy 24 órás végtelenített hanglejátszással mely a neten a "Húsz effekt a szomszéd idegesítésére" néven fut. Mondjuk kezdő löketnek a gyereksírás is megteszi.

Poénnak jó ez. :P De ha Frenkie nem akar elköltözni, és még szeretne békességben bulikat tartani, akkor hosszú távon jobban jár azzal, ha elsimítja a nézeteltéréseket a témában.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélhetőleg nem lesz ebből semmi bajod. Bár ha megint kihívja őket az alattad lakó, akkor már nem lesznek ilyen megértőek, mint írtad.

Valahogy ki kéne engesztelned, ha bulizni akarsz, többször mint kétszer egy évben.

 

 

Sajna nem tudok mit csinálni ezzel. Amúgy semmi bajunk nincs egymással csak nem szereti ha buli van. Ami jogos, mert ha én is aludni szeretnék nem örülnék ha jönne lefele a zene meg a hangoskodás.

Több bulit nem is nagyon tartok, ez a két hagyományos van(február elején a szülinapom, októberben meg sw-tali). Nem tudom honnan veszi a havi bulikat. Annyi még szokott lenni hogy néha sörözünk itt haverokkal, az még elképzelhető hogy hangos. De azt sem minden hétvégén.

Azon kívül, hogy szólok neki semmit sem tudok ezzel kezdeni. Nem is tartom rosszindulatúnak, tényleg nem jó ha a szomszédból jön a dübörgés.

Azt meg nem értem miért kérték el az adataimat a rendőrök. Feljelentett csendháborításért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.