Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kevesebb? Egy sört sem ittam mikor ezt beírtam. Ne gondold már hogy 3-kor ittas vagyok.Állásinterjúkra járok, nem vagyok olyan idióta hogy ittasan jelenjek meg. Nekem ez a véleményem. A terrort meg kell állítani minden áron. Ennyi. És most is józan vagyok.

Bocsánat, de csak erre tudtam gondolni mivel ártatlanokat akartál kivégeztetni. És mi van ha egy magyar ember csinál hülyeséget? Akkor a magyarok közül irtsanak ki jó párat? És ha köztük lesz a rokonod vagy az én rokonom? Aki ráadásul olyan ártatlan mint a ma született bárány? Szerintem érted mire akartam célozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta már elfogták a srácot, aki még a hajnali lövöldözésben sérült meg. Egy lakossági bejelentés nyomán találták meg, de az elfogása előtt még tűzharcba keveredett a rendőrökkel, később a kommandósok fogták el. Még életben van és azt remélik, hogy megtudhatják tőle az indítékokat. A város lezárását egyébként feloldották, a helyiek nagy örömére. Ami még szintén érdekes, hogy az idősebbik testvért egyszer már kihallgatták, még 2011-ben, de akkor nem találtak semmilyen szélsőséges kapcsolatokra utaló gyanús jelet nála. Ezen az oldalon vannak egész jó felvételek az esetről - http://deadspin.com/reports-shots-fired-in-watertown-suspect-pinned-down-476531575

 

Egyébként kitérve az ezt követő eseményekre. Ez a gyerek már most meg van törve, ha túléli a sérüléseit szerintem nem lesz nehéz kiszedni belőle az infókat. Valószínűleg tényleg megvezették őket és valaki támogatta az akciót még ha nem is közvetlenül és nem is feltétlenül anyagiakban (tegnap pénzt akartak szerezni a nagybátyjuktól), hanem ideológiai alapon. Az egyértelmű, hogy a bátyja volt a kulcs ember, valószínű ő mozgatta ezt a srácot is. Attól még persze ez sem volt ártatlan, de a bátyja nélkül nem hiszem, hogy egyedül belevágott volna. A börtönbe egy nap alatt megölnék (gondolom Massachusetts-ben nincs halálbüntetés).

Frenkie felvetése egyébként nem áll messze a valóságtól. Éppen az említett 9/11 után Irakban rengeteg ártatlant öltek meg, akiknek semmi közük nem volt a terrortámadáshoz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mit gondoljak ezek után. Mindenki nézzen magába. Ha a rokonait felrobbantaná egy ilyen k/cs/g akkor velem van a bosszúban. Nem érdekel ki ártatlan és ki nem. Álszent baromság az egész. Ha nekem felrobbantanák a rokonomat agyonlövéses technikát használnák kihallgatáskor. G/ci vagyok? Igen, Annak a lelőtt rendőrnek is családja volt. Pusztuljon. Remélem a tetves tizenéves megdöglik az orvosok által. Rohadjon el az ilyen a pokolban,..

 

 

Dzséjt: Nekem ne oszt az észt mikor te is írtanál, csak nem mered kimondani. Köszi. Te mondtad hogy nyugodtan le lehet lőni az ártatlan repülőgépeket az egyetemes jóért ha fenyegetnek több embert. Légy tökös ne csak a szád járjon, add ki a parancsot.

 

Mindenkinek. Vége a nyavalygásnak. Aki nem alkalmazkodik azt agyonlőni. Elegem van már a nyavalygásból.. Rendet akartok, vagy káoszt? Én meg adom az elöbbit. Már

nem félek semmitől. Ha ölni kell a jólétért akkor meg kell tenni. Ez a demokrácia alapvetése. Munkám nincs így könnyebb lesz.

 

pb. A nyugati ember a felsőbbrendü faj. Követed őket vagy meghalsz. Dönts.

Szerkesztve: - Donát
Frenkie, még egy ilyen, és garantálom, hogy bant kapsz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, de csak erre tudtam gondolni mivel ártatlanokat akartál kivégeztetni. És mi van ha egy magyar ember csinál hülyeséget? Akkor a magyarok közül irtsanak ki jó párat? És ha köztük lesz a rokonod vagy az én rokonom? Aki ráadásul olyan ártatlan mint a ma született bárány? Szerintem érted mire akartam célozni.

 

 

Nincsenek ártatlanok ebben a háborúban, csak bűnözök. Az itélet a legbrutálisabb halál. Vége annak hogy jogod van, csak kötelességed. lehet.

 

 

De csak ti simogassátok őket. Van anyátok, apátok, húgotok? Akkor képzeljétek el hogy cafatokra robban és nem él tovább. Én viszont a megoldást kínálom. Békében élhettek ahhoz el kel fordítani a fejeteket, mert Frenkie bácsi olyan szintü brutalitással szedi ki az infot hogy akinek nincs gyomra hozzá az ne nézze meg.

A Takenben nyavajgott a csávó? Nem. Akkor ti se ok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az baj, mert eddig legalább a sör mentségedre volt... :roll: Komolyan, ártatlan embereket lelövetni, megkínoztatni? Hát hogyne, persze, ez a civilizált nyugati módi. Istenem, már én szégyellem magam amiatt, hogy csak iróniából leírom ezeket. Légyszíves, állj a tükör elé és köpd már szemen magad helyettem, mert mert az ilyen kijelentések, amiket most te tettél, ezt érdemelnék. Pontosan így gondolkodnak a terroristák is, mit TE. Öljünk meg mindenkit válogatás nélkül, aki nem fér bele a buta, eltorzult világképünkbe. Csupán annyival vagy jobb, hogy te csak mondod a hülyeséget, ők sajnos megteszik.

Persze, a tettest lőjék csak szépen bele a Mississippibe, de ártatlanokat "megállítani és Jack Bauernek adni" vagy "10 oroszt agyonlőni a fő téren" enyhén szólva is állatság, embertelenség. És eme kijelentések után van még pofád bírálni bárkit is? Az eszem megáll. :facepalm:

Igen, terrorra válaszoljunk terrorral, az biztos nem szül több terrort. :pfff:

 

 

De a te kényszerképzeteid is k*rva messze állnak a demokráciától...

 

 

Persze, hogy meg kell magyaráznod, ó nagytudású uram. Tudod mi itten emberség földjén próbálunk nem hinni a rasszizmusban, a radikalizmusban, a zsarnokságban, a terrorizmusban, és az ilyen nyalánkságokban.

 

Ami meg a tornyokba repkedést illeti, hát persze, hogy mi itten nyugaton nem csinálunk ilyet. Nekünk jobban bevált a népirtás és/vagy a leigázás. Ott vannak például azok a rohadt indiánok, pofátlan egy banda volt az is. Mire az európai ember odaért, ők már rég otthon voltak. Nosza, hát jó modorra kellett őket tanítani, tudják már hol a helyük. Hát mi az, hogy ők oda születtek? Mi vagyunk a bevándorlók, kusshadjanak már, a fene beléjük. Na, szépen ki is irtottuk a javukat, a maradékot meg táborokba rezervátumokba zártuk.

Meg ott vannak azok a néger csókák is. Hát kérem, fekete színű ember? Mit gondolnak? Azok nem emberek, kérem, jobbak lesznek háziállatkának a gyapotültetvényeken, meg a kávéföldeken. Mégis a fehér az emberi szín, hát nem?

És ha már itt tartunk, az anyja úristeni, mi az, hogy valaki nem keresztet vet ima előtt, alatt, után, fölött és mellett, hanem szőnyegen térdepel kelet felé fordulva, és valami Allah után béget isten helyett. Hát most már aztán álljon meg a gyászmenet és kapja össze magát ez a nyugati civilizáció.

Tornyok összedöntése, ugyan kérlek. Sokkal jobb módszereink vannak tízezrek lemészárlására. Sőt, mi itt nyugaton, északon és délen olyan tökélyre fejlesztettünk technikáinkat, hogy milliókat tudtunk már a halálba küldeni, és képesek lennénk egyetlen gombnyomással az egész bolygót visszarobbantani a triász korba. Mert ez A civilizáció, a demokrácia alfája és omegája.

 

 

Akkor ne higgy a rasszizmusban. Sz*rok rá mit hiszel de nehogy segítséget kérj ha a büdös arabok Veszprémben robbantanak,. Emelt fővel mert én vagyok a nagy Dzséjt. Nehogy elismerd hogy hibáztál., hogy ezeket írtani kell mint a bogarakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj hagyjuk már. Nem akarok kivégezni senkit. A rendőr srácot sajnálom aki nem tett ezek ellen semmit.

Ok ki gondolja hogy én valójában ki akarok végezni ruszkikat Bostonban. Ne legyetek már normálatlanok.

Csak én érzek ellentmondást ezek és az ezt megelőző, ill. követő hozzászólások közt?

 

Nem tudom mit gondoljak ezek után. Mindenki nézzen magába. Ha a rokonait felrobbantaná egy ilyen köcsög akkor velem van a bosszúban. Nem érdekel ki ártatlan és ki nem. Álszent baromság az egész. Ha nekem felrobbantanák a rokonomat agyonlövéses technikát használnák kihallgatáskor. Geci vagyok? Igen, Annak a lelőtt rendőrnek is családja volt. Pusztuljon. Remélem a tetves tizenéves megdöglik az orvosok által. Rohadjon el az ilyen a pokolban,..

Megint ott tartunk, amit már írtam. Ez a konkrét terroristára vonatkozik. Itt kellene megállni a témában és nem továbbmenni arra, amerre már csak sötétség van.

 

Mindenkinek. Vége a nyavalygásnak. Aki nem alkalmazkodik azt agyonlőni. Elegem van már a nyavalygásból.. Rendet akartok, vagy káoszt? Én meg adom az elöbbit. Már

nem félek semmitől. Ha ölni kell a jólétért akkor meg kell tenni. Ez a demokrácia alapvetése. Munkám nincs így könnyebb lesz.

Mi van? Túlzásba vitted Anakin monológjainak értelmezését? Nem sértésből, de pont az általad (amúgy jogosan) mélyen elítélt terroristák gondolkodnak így. Most akkor közéjük akarsz tartozni?

 

pb. A nyugati ember a felsőbbrendü faj. Követed őket vagy meghalsz. Dönts.

Nem szeretem az ilyen szögletes "gondolkodást"...

 

Nincsenek ártatlanok ebben a háborúban, csak bűnözök. Az itélet a legbrutálisabb halál. Vége annak hogy jogod van, csak kötelességed. lehet.

 

De csak ti simogassátok őket. Van anyátok, apátok, húgotok? Akkor képzeljétek el hogy cafatokra robban és nem él tovább. Én viszont a megoldást kínálom. Békében élhettek ahhoz el kel fordítani a fejeteket, mert Frenkie bácsi olyan szintü brutalitással szedi ki az infot hogy akinek nincs gyomra hozzá az ne nézze meg.

A háborúhoz két fél kell. Ha csak bűnözők vesznek részt benne, akkor a nyugati fél is az. Akkor pedig a megoldás az ártatlanokkal együtt való lemészárlás?

Igen, vannak szeretteink és pontosan őket féltjük az ilyen agyabeteg önjelölt igazságosztó terroristáktól. A másik oldalon lévő hétköznapi embernek nincs családja? A keletiek is pontosan a béketeremtésre hivatkozva űzik a "szent háborújukat", emiatt hal meg sok ezer ártatlan nyugaton. Vedd már észre, hogy ugyanolyan ideológiát pufogtatsz, mint ők, csak épp a másik oldalon. Attól nem lesz igazad, hogy a világ ezen felén lököd a moslékot, nem pedig a másikon. Pont ebben a tévhitben élnek ők is...

 

Nem tudom amúgy, hogy mi történhetett Veled Frenkie, mert nem ilyennek ismertelek meg. Új vagyok még itt, volt pár érdekes beszélgetésünk ezzel-azzal kapcsolatban, de most értetlenül állok a dolgok előtt.

Szerintem nyugodj meg egy kicsit, adj időt magadnak, várd meg, amíg újra pozitívabb síkra kerül az életed. Utána olvasgass majd vissza és gondold át amiket írtál, újra. Szerintem rá fogsz jönni, hogy mostanában vmi nagyon nem stimmel(t).

Az Erő legyen Veled! :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre kár reagálni. Frenkie vagy megőrült vagy nagyon beivott az este. Persze nyilván -legalábbis remélem- az utóbbi áll fent. Mindenesetre akár hogyis: ezt inkább érdemes átgörgetni semmint itt hosszan foglalkozni vele. Hogy lesznek-e szankciók ennek kapcsán az meg gondolom hamarosan kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, hagyjuk abba egymás szapulását. Frenkie és a Többiek is nyugodjatok meg. AZ HOGY KI A TERRORISTA ÉS KI AZ ÁRTATLAN CSAK NÉZŐPONT KÉRDÉSE. Mind a 2 félnek van bőven a rovásán. Akiket MI "terroristának" nevezünk, azt otthon szabadságharcosnak és hősnek hívják. Akiket meg MI áldozatoknak nevezünk (a WASP fehér faj, és ide tartozunk mi is. (nem vagyunk ugyan protestánsok, csak keresztények), az NÁLUK ( "terroristáknál") agresszornak , kizsákmányolónak hívják. Hogy ki kezdte előbb az már mindegy is. (nézzétek meg a Királyság című filmet, elég súlyos, még ha nem is dokumentum film.)

 

Az erőszak, erőszakot szűl. Szerintem hagyjátok abba Frenkie bántását, van neki elég baja mostanság. Reménykedjünk, hogy lesz új munkája, és csak az elkeseredettség beszélt belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie szerintem ne lépj vissza a "Flóri szintre". Én elhiszem, hogy most nehéz neked, és ideges is vagy. Én is az lennék. De ez nem ér annyit, hogy minden barátot elveszíts vagy elriassz magad mellől.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

. Szerintem hagyjátok abba Frenkie bántását, van neki elég baja mostanság. Reménykedjünk, hogy lesz új munkája, és csak az elkeseredettség beszélt belőle.

Szívemből szóltál szomszéd.

Hogy alkohol-e vagy csak kialvatlanság, nem tudom, de fél12 körül még senkit nem akart kivégezni :) Hajnali három körül írni meg...... nem kell ahhoz alkohol hogy otthon maradjanak a gátlások.

Aludd ki magad a hétvégén, Frenkie!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na túl vagyok a nyelvvizsgán, most jöhet egy hónap para, mire kiderülnek az eredmények...

 

A listening rész szerintem elég g.ci volt, az első felvételnél direkt beillesztettek valami hülye háttérzajt (talán eső?), ami miatt alig lehetett érteni a szöveget. A második egy interjú, ahol egymás szavába vágtak, össze-vissza röhögtek stb. Szóval nem tudom. Remélem, szerencsém lesz. El kéne mennem templomba.

 

Frenkie: Az USA-ban a Belügyminisztérium elég súlytalan szerv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétvégén Veszprémben voltam az OTDK közgazdász szekciójában. Világgazdasági problémák - Ázsia tagozaton sikerült megnyernem a dolgozatommal a versenyt. Emellett, ha már ott voltam, Dzséjttel is összehoztunk egy találkát. :) Szerettük volna, ha Merr is csatlakozik, de sajnos ő végül nem tudott eljönni.

 

20130418190352.jpg

 

Remélem Dzséjt sem öl meg, amiért ezt a képet most kiteszem. :D Ha nem jelentkeznék pár napig, szóljatok a rendőrségnek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Donátnak, egyébként Dzséjt(ha minden igaz ő a baloldali) egy kicsit hasonlít Faragó Richardra.

 

Na túl vagyok a nyelvvizsgán, most jöhet egy hónap para, mire kiderülnek az eredmények...

 

A listening rész szerintem elég g.ci volt, az első felvételnél direkt beillesztettek valami hülye háttérzajt (talán eső?), ami miatt alig lehetett érteni a szöveget. A második egy interjú, ahol egymás szavába vágtak, össze-vissza röhögtek stb. Szóval nem tudom. Remélem, szerencsém lesz. El kéne mennem templomba.

 

Nekem mikor a listening volt, úgy jött ki, hogy pont a sor legszélén ültem és ott volt mellettem közvetlenül a hangfal. Túl közel volt és eléggé visszhangzott, így nehéz volt megérteni, de pont meglett annyi pont, amennyi kellett.

Neked is biztos meglesz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: gratulálok! :) A kép pedig nagyon jó, ahogy az is, hogy tudtatok találkozni Dzséjttel. Végre legalább neki nem kellett messzire mennie hozzá. :D

 

Frenkie: remélem, mielőbb rendeződnek a dolgaid, találsz munkát és nem látsz ott is ellenséget, ahol nincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.