Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

szó nélkül postázom a macit.

Inkább küldj nekem egyet és nem zárlak ki. :D

 

Ne csesztessétek már egymást!!! Cupsy jogosan háborodott fel. Szerintem a stílusából is visszavesz, ha Te is. Inkább örüljünk tovább az SW -nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább küldj nekem egyet és nem zárlak ki. :D

Ne csesztessétek már egymást!!! Cupsy jogosan háborodott fel.

 

Jogosan a ló....sípot. :D

 

Inkább örüljünk tovább az SW -nek.

 

De már tegnap mondtam neked, hogy örülök. Hányszor mondjam még. :D Tegnap szó szerint örömbombát írtam neked fészen.... :cool:

Naná, hogy mindenki örül. Meg is csinálom Kira motorját, még mielőtt kijön a film. Már el is terveztem a méretét. Akkora lesz, hogy elfér majd a tenyeremben.

 

csak kíváncsi lennék, hogy személyesen(ha már a face-to-face meghaladja képességeid :D ) is így viselkedsz-e az emberekkel amikor is a megvető, degradáló véleményed rögtön szankcionálható.

 

IGEN...az utóbbi embert Törökországban találod. A főnököm volt, de kirúgattam, mert nem értett a joghoz és megalázta az embertársait, többek között a kollégáimat és az ügyfeleinket. A fegyelmi tárgyalására sem jött el....pedig én vártam rá. Hiába volt 2 fejjel magasabb, idegileg összeroppant tőlem. Ez van. Én nem csak a fórumon vagyok ilyen....:) És ő volt a sokadik...és még lesz egy pár. Én nem sétálok át az utca másik oldalára, ha cigányokat látok.

Sok magyar embertársam volt hálás érte.....ezt csak csendben jegyzem meg. De 6 hónapig mindenki csak lapított mint szar a fűben. Én nem....és nem is fogok SOHA!

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem tudtam hova írjam,szóval kérdés ;

 

TV,3D...

 

Samsung tv-nk van,6200-as,

Már vagy 3 verzióban leszedtem az Avatart 3d-ben,1080 épp az utolsó.

Szinte semmi extra,alig látni benne valamit,hogy 3D-t nézek.

ez a TV ennyit tud???

Mert valami tényleg élményszámba menő látványra számítottam...de ez szinte semmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma van Black Friday. Amikor szinte mindent ingyen hozzád vágnak :P

http://www.amazon.com/

 

Most érdemes pl kindle ebook olvasót rendelni. Vagy valami mást.:)

Én egy 2TB-s 2,5 külső vinyóval szemezgetek, ami ráadásul márkás is, és csak 79 dollár.

 

Hát erről jól lemaradtam. A hülye fejemet. Most már biztos hogy veszek egy Kindlet, de az eszembe sem jutott hogy külföldről is tudnék rendelni ráadásul a Black Fridat kihasználva. Gondolom nincs különbség a Magyarországon és a külföldön forgalmazott Kindle-k között. Azaz mindegyik angol nyelvü nem? Különben néztem ncore-on az e-bookokat és ilyen kiterjesztéseket találtam. .mobi, .azw3 és a jó öreg .pdf. Ezeket olvassa mindegyik Kindle?

 

Nem igazán sikerült megérteni, amit írtam. Sebaj, van ilyen.

 

Nem mosdatok én senkit. Ha figyeltél az elmúlt évben, akkor láthattad, hogy az általam követett témáknál rendszeresen nem hagytam szó nélkül, ha valakinél úgy éreztem, hogy elveti a sulykot. Mindegy hogy Frenkie, Dzséjt, Csak1rajongó vagy bárki másról legyen szó. Nem azért írom ezt, hogy bárkit bevédjek, hanem mert nem igazán akarod felismerni, hogy tévedésben vagy. Rendszeresen előhozod ezt a témát, hogy másokat sose támadnak semmivel, Téged meg mindig betalálnak.

 

Igenis komoly különbség van aközött, hogy mondjuk egy fröcsögő PT-fikázóra mondja valaki, hogy "hülyegyerek" vagy egy ártalmatlan videó készítőjét akarja szanatóriumba záratni. Tök jó, hogy Neked ezek között csak annyi a különbség, hogy az egyik képletesen kívánja a másvilágra az illetőt, míg a másik karakánul felvállalja a dolgot. Az is tök jó, hogy egy abszolút semmitmondó kis igénytelenül összevágott klipből Neked már a hajléktalanokkal való fotózkodás meg az elesettek meggyalázása csak egy lépés. Sőt, az is tök jó, hogy eme elmélkedés közben ezt a jelenséget komplett társadalmi csoportokra általánosítod és vetíted ki, a végén meg már a világ egyik legnagyobb problémájának gyökerét is ebben látod.

 

Ami már sokkal kevésbé jó, hogy szerinted aki másképp gondolja ezeket a dolgokat, mondjuk nem ennyire szélsőséges vagy nem mer ennyire bátor következtetéseket levonni egy ilyen jelentéktelen dologból, az már kapásból igaztalanabb és rosszabb ember. Mondom, hogy az a mentalitás, amivel hozzáállsz ehhez az egész kérdéskörhöz, az semmivel nem felvilágosultabb, mint az, amit ezzel elítélsz. Csak éppen úgy gondolod, az mentesít, hogy igazad van és a jó oldalon állsz, így az eszköz és stílus már nem számít.

 

Ezért is kedvellek. :clap: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belföldön vettem a Kindle-t, angol nyelvű, de nem bonyolult a használata. Sokféle formátumot ismer, kivéve az epub, mert az az android e-book formátuma, de ez sem nagy gond, mert könnyen átkonvertálható a calibre nevű programmal. A lentieket tudja a Kindle, mobi, azw3 oké, de még nem próbáltam ki a pdf-et. Mivel mobilon is iszonyú kezelni a pdf-t, a Kindle-n is hasonló lehet a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belföldön vettem a Kindle-t, angol nyelvű, de nem bonyolult a használata. Sokféle formátumot ismer, kivéve az epub, mert az az android e-book formátuma, de ez sem nagy gond, mert könnyen átkonvertálható a calibre nevű programmal. A lentieket tudja a Kindle, mobi, azw3 oké, de még nem próbáltam ki a pdf-et. Mivel mobilon is iszonyú kezelni a pdf-t, a Kindle-n is hasonló lehet a helyzet.

Én is bólogatok a fentiekre. :) Plusz én már kipróbáltam azt is, hogy lehet PDF-et Kindle-képesre konvertálni, pofonegyszerűen. Wi-fi kell hozzá, mert a Kindle Wi-fi képes, plusz egy @kindle.com végű e-mail cím, amit a termék regisztrálásakor megkap az ember, és utána már csak annyit kell tenni, hogy bekapcsolod a Wi-fit a gépen, és bármilyen másik e-mail címről elküldöd a @kindle.com e-mail címedre a konvertálandó fájlt, í címbe annyit írva, hogy "convert", és pár percen belül a gépen lesz a fájl olvasható formátumban. Már számtalanszor kipróbáltam, és messze ez a legtökéletesebb PDF konvertálás, amivel találkoztam, minimális hibákkal.

Amúgy ez bármilyen másik formátum konvertálását is elvégzi.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, egy krampusz ellopta a Mikulás műsorát!

 

 

Céges Mikulás-ünnep volt, kb 30 gyerekkel, egy népmesemondóval, egy Mikulással, egy beöltözött ember krampusszal, meg egy segédkrampusszal. Népmesés jól belefeledkezett a mesélésbe, mígnem egyszer arra neszelt fel, hogy a Mikulás meg a beöltözött krampusz hozzák a kosárnyi ajándékot. Még szóvá is tette, hogy nem lát virgácsot, milyen jó. Mondom én (a krampusz) hogy hajjaj, annyi a jó gyerek, és annyira sok az ajándék, nem is vállalom hogy kihordom őket mind. A Mikulás erre elküldött, hogy akkor hozzam a segédkrampusz és majd kiviszi ő az ajándékokat. Így lett.

A segédkrampusznak ugyanúgy hajpántből applikált szarvai voltak, meg egy kétzsebű hátizsákja amiben így egyszerre két gyereknek tudott ajándékot kézbesíteni. Mellesleg főállásban a kutyám :D

Volt sikere! :)

Fotó remélem lesz; készült néhány.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délután a metrón:

 

Hogyan törjünk össze egy világot gyermekünkben...

 

4-5 éves kis srác lelkesen mesél az édesanyjának.

- Anyu, szerelmes lettem!

- Abba a Fruzsinába?

- Nem a Violába. Nagyon szeretem, ha lehet akkor majd megmondom neki.

- Fiam a szerelemnek nincs semmi értelme, úgyis összefogják törni a szívedet, majd meglátod, ne foglalkozzál te ilyenekkel, nézd meg az apádat, az is mekkora egy ge*i. :roll:

 

A gyerek olyan arcot vágott erre, mintha azt közölték volna vele, hogy idén nem lesz karácsony. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, egy krampusz ellopta a Mikulás műsorát!

Bájos történet :) Várjuk a fotókat.

 

Délután a metrón:

 

A gyerek olyan arcot vágott erre, mintha azt közölték volna vele, hogy idén nem lesz karácsony. :(

Ez viszont már nagyon nem az :(

 

most biztos elszégyellné magát. Már ha kellően intelligens ehhez.

Egy olyan eszmefuttatás után nem feltételezek róla kellő intelligenciát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amióta kijöttem a Fecsegőposzáta 1 filmről, azóta nem értem miért kellett a színezőmnek anno kiakadnia a nem teljesen reális katonai jeleneteken, amiket a Salátába írtam. Jelentem, ez a film helyretette a realitásérzékem önbecsülését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.