Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Olyan vicces, ahogy Donát kedvesen megköszön valamit egy ilyen profilképpel. :D (Nem mintha bajom lenne vele, csak mókás. :D)

Most miért, Tion Medon jó fiú. :P Táuzöndsz of battöl droidz. :D Bezzeg, ha Sidious lenne még az avatarom, még meg is érteném. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Budapest az űrből

Egy kanadai űrhajós ma éjjel lefotózta fővárosunkat a Nemzetközi Űrállomásról.

 

Éjjel 1 órakor töltötte fel Chris Hadfield Facebookra és Twitterre az alábbi fényképet. A kanadai űrhajós az átlagosan 300-400 kilométer magasan keringő Nemzetközi Űrállomásról készítette a fotót (kattintásra teljes méretben is látható).

 

A képet az űrhajós a magyar rokonságának ajánlotta: "Hatalmas üdvözlet az űrből a Török családnak, szeretett menyem felmenőinek" - írja.

http://www.idokep.hu/hirek/budapest-az-urbol

 

De jó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma egy érdekes dolog történt velem. Fogorvosi székben ülök, az orvos kaparja a fogamat, és egyszer csak megszólalt az Actross the Stars. Olyan idegen volt ezt a számot a rendelőben hallgatni, azt sem tudom hogy rádióból vagy cd-lejátszóból szólt-e. Persze én örültem neki nagyon. Ha már kellemetlen műveletben veszek részt legalább a zene legyen jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

320 gigapixeles fotó Londonról

A képeken 20 mérföldre lehet ellátni. Ha normál felbontásban nyomtatnának ki róla képet , az 98 méter széles és 24 méter magas lenne. Ez majdnem akkora, mint a Buckingham Palace, és 60 ezerszer nagyobb, mint egy iPhone 4-gyel készített kép

http://btlondon2012.co.uk/pano.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma egy érdekes dolog történt velem. Fogorvosi székben ülök, az orvos kaparja a fogamat, és egyszer csak megszólalt az Actross the Stars. Olyan idegen volt ezt a számot a rendelőben hallgatni, azt sem tudom hogy rádióból vagy cd-lejátszóból szólt-e. Persze én örültem neki nagyon. Ha már kellemetlen műveletben veszek részt legalább a zene legyen jó. :D

Máris bátrabban állok neki a fogorvoskeresgélésnek :):rock: :rock: :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.