Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Engem előző nap este kapott el az idegbetegség, gyorsan abbahagytam a tanulást, és inkább elmentem aludni :) Ami érdekes, hogy az a fajta idegesség sem előtte, sem azóta nem kapott el többé, pedig volt egy-két nagyobb megmérettetésem azóta (és lesz is).

 

Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül :D Bár már valamiért kezdek lenyugodni, lehet a beletörődés... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap szóbeli érettségi, más is annyira idegbeteg volt egy nappal előtte, hogy nem tudott tanulni vagy csak én vagyok ilyen? :D

 

Én akkor már direkt nem tanultam, mert amit addig sikerült azon már nem rontott, amit meg még addig se tudtam megtanulni, azon meg már az az egy nap nem segített. Egyébként, ha már ott leszel az iskolában szerintem nem fogsz izgulni, akkor már visz az adrenalin... a tanárok meg segítenek, nekik is érdekük, hogy minél jobb jegyekkel érettségizzenek a diákjaik. A vizsgaelnök lehet még faktor, de az is inkább abban, hogy mennyire veszi komolyan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tanulni nem érdemes az utolsó napon. :) Lazíts egy kicsit. :)

 

 

Én akkor már direkt nem tanultam, mert amit addig sikerült azon már nem rontott, amit meg még addig se tudtam megtanulni, azon meg már az az egy nap nem segített. Egyébként, ha már ott leszel az iskolában szerintem nem fogsz izgulni, akkor már visz az adrenalin... a tanárok meg segítenek, nekik is érdekük, hogy minél jobb jegyekkel érettségizzenek a diákjaik. A vizsgaelnök lehet még faktor, de az is inkább abban, hogy mennyire veszi komolyan. :)

 

Nem tanultam csak átolvastam őket, bár angolra nem jutott időm már így azt vehettem tanulásnak, de semmi nem maradt meg :D

 

Segítségben én is bízok, az az utolsó szalmaszál :D Ha pedig nem tudom kérek póttételt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

((Ken Ortishoz egy telefonszámot tudtok mondani? Bp-n él még? Most hétvégén mennék föl és akkor odaadnék neki 3 könyvet hogy adja tovább Marának.... ha még tartják a kapcsot.))

MissKarrde szerintem tudja a számukat.

 

Norbi: ilyenkor már nem szabad tanulni. Talán nehéz elképzelni, de ha eddig tanultál, eszedbe fognak jutni a dolgok pont akkor, amikor kell majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívroham végzett Tony Soprano-val , mint a nagy Don Vito Corleone-val ... :(

http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20130620-meghalt-james-gandolfini-maffiozok-tony-soprano-tiszta-romanc-szoljatok-a-kopcosnek-a-mexikoi.html

RIP James Gandolfini :cry:

 

20130620james-gandolfini.jpg

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

((Ken Ortishoz egy telefonszámot tudtok mondani? Bp-n él még? Most hétvégén mennék föl és akkor odaadnék neki 3 könyvet hogy adja tovább Marának.... ha még tartják a kapcsot.))

Írjál nekik facebook-on privátot, úgy látom, hogy minden nap feljön Márti is. Pesten laknak még, ahogy én tudom. Már régen nem kommunikáltam velük semmilyen formában.

 

Norbi: ilyenkor már nem szabad tanulni. Talán nehéz elképzelni, de ha eddig tanultál, eszedbe fognak jutni a dolgok pont akkor, amikor kell majd. :)

Utolsó napon én is csak az addig megtanultakat szoktam átolvasni, ez nagyon hasznos tud lenni a vizsga előtt. Egyébként újat már felesleges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívroham végzett Tony Soprano-val , mint a nagy Don Vito Corleone-val ... :(

http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20130620-meghalt-james-gandolfini-maffiozok-tony-soprano-tiszta-romanc-szoljatok-a-kopcosnek-a-mexikoi.html

RIP James Gandolfini :cry:

 

20130620james-gandolfini.jpg

 

Ezen most nagyon ledöbbentem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek :D

 

 

Helyes. :) És, hogy érzeted kemény volt, vagy nem vészes?

 

Ahhoz képest, hogy mennyire féltem az egésztől, meglepően könnyű volt :D Taktikáztam is, rájöttem mindig középről kell húzni és akkor könnyűt kaptam. Informatika azért vicces volt, odaadtam tanárnak borítékot meg a papírokat, majd a borítékom alól kihúzott mégegyet amin rajta volt a neve, belenéz, kivesz 3000 FT-ot, rám néz: Norbi, ez kevés lesz! :D Mindezt az elnökasszony előtt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy mennyire féltem az egésztől, meglepően könnyű volt :D Taktikáztam is, rájöttem mindig középről kell húzni és akkor könnyűt kaptam. Informatika azért vicces volt, odaadtam tanárnak borítékot meg a papírokat, majd a borítékom alól kihúzott mégegyet amin rajta volt a neve, belenéz, kivesz 3000 FT-ot, rám néz: Norbi, ez kevés lesz! :D Mindezt az elnökasszony előtt. :lol:

 

Utólag általában így szokta érezni az ember. Gratulálok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.