Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem akarok politizálni. Balázst se bírom, hogy legalább a Morning Show-t hallgatnám, sok kopizásról nem is beszélve.

Politizálni? Én leginkább a Morning Showt hallgatom, - vagyis minden reggel - de amúgy mikor megy politizálás, mert ott pl egyáltalán nincs! A kívánságműsorban? :D Na jó az esti műsorokat nem hallgatom. Amúgy viccet félretéve, full komolyan kérdezem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rövidre zárva a témát, Norbi valószínűleg nem a leadott számokra és nem is a Jáksó Hot Twentyre gondolt, hanem az egyetlen platformra, ahol átjöhet a beállítottság (hírek).

Ez lehetséges. Én mondjuk akármikor hírek jönnek lehalkítom vagy kikapcsolom, mert nem vagyok rá kíváncsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Politizálást magára a rádióra értettem, főleg a tulaj politikai hovatartozására aminek következtében a legjobban fizető reklámok odakerülnek. Ez az egyik oka, hogy a Neo FM megszünt. Ezért mondtam, hogy elvből nem hallgatom. Hírekkel semmi bajom szeretek naprakész lenni, de egy jó reggeli beszélgetős műsort se vetek meg. Balázsékat mint írtam nem szeretem, így azok kilőve, Music FM lenne jó de ott meg 20 perc zene 5 perc duma van. Bumeráng meg sajnos nincs...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok a jogosítványhoz, Donát! :)

Szerintem is a forgalmi rész a nehezebb, pedig az ember a másikat gondolná, ha még előttük áll. Ez anno nekem is meglepetés volt, bár én elsőre átmentem a forgalmin is, kis hibával (lejtőn indulásnál lefulladtam). Lehet, hogy ez ma már bukás esélyes lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok a jogosítványhoz, Donát! :)

Szerintem is a forgalmi rész a nehezebb, pedig az ember a másikat gondolná, ha még előttük áll. Ez anno nekem is meglepetés volt, bár én elsőre átmentem a forgalmin is, kis hibával (lejtőn indulásnál lefulladtam). Lehet, hogy ez ma már bukás esélyes lenne.

Nem, a fulladásért nem jár bukás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.