Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az ilyen esetekben - valamilyen szinten ez is egy közvetett öngyilkosság - nem feltétlenül magának, a halálnak az aktusát sajnálom. Inkább azt, hogy előtte idáig jutott...

A kedvenc filmem tőle, amiben játszott az A Nagy Lebowski, bár az tény, hogy nem ott nyújtotta élete szerepét. Generációjának legsokoldalúbb színésze volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok sikert Dzséjt! :)

A változatos domborzati viszonyok miatt Veszprém talán nehezebb terep, mint Debrecen, bár valószínűleg forgalomban meg könnyebb eset. Mindegy, egyik sem számít sokat, ha egyszer Budapestre jössz. :evil: Erősen meggondolandó, a belvárost én is kerülöm, mert dugó van, parkolóhely viszont nincs (vagy nagyon drága). Vidéki városban vezetni tanulni, és aztán vezetni ehhez képest maga lehet a Kánaán.

 

Én úgy voltam vele, hogy eleinte fura volt, hogy az autó arra megy, amerre én akarom (hiába, nem autóversenyzős játékokon nőttem fel), de ma már olyan, mintha elég lenne kigondolnom, merre akarok menni, és a kocsi magától menne, mintha a részemmé vált volna - jó, mondjuk 10 éve vezetem ugyanazt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi nektek is. Azért csak nem olyan teljesítményt nyújtok, mint Émilien a Taxiban. :D Bár végül ő is megkapta a jogsit. :lol:

 

A változatos domborzati viszonyok miatt Veszprém talán nehezebb terep, mint Debrecen, bár valószínűleg forgalomban meg könnyebb eset. Mindegy, egyik sem számít sokat, ha egyszer Budapestre jössz. :evil: Erősen meggondolandó, a belvárost én is kerülöm, mert dugó van, parkolóhely viszont nincs (vagy nagyon drága). Vidéki városban vezetni tanulni, és aztán vezetni ehhez képest maga lehet a Kánaán.

Igen, itt a domborzati viszonyok miatt trükkös a tanulás, a mérlegállást simán be lehet gyakorolni. :) Mondjuk, mivel ritka sz*rul van megtervezve a belváros, így a forgalom is istenes tud lenni, de azért távolról sem olyan gáz, mint egy Debrecen vagy Budapest méretű városban.

A Pestre meneteleket én is úgy tervezem, hogy havernál leteszem a kocsit külvárosban, aztán jöhet a BKV.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, sok sikert az elkövetkezőkre. A budapesti útviszonyoknál valamivel csak jobbra számíthatsz, bár Nyíregyházán is vannak olyan útszakaszok, ahol daedalon-t kell bevenni mielőtt beülnél a volán mögé!

 

Egyébként, nem tudom van-e közöttetek olyan igazi horror junkie, mert neki(k) biztosan nagyon tetszene ez a program - http://www.parahotel.hu/

Én most nemrégiben voltam és (ugyan egyáltalán nem éreztem félelmetesnek) nagyon jó időtöltés volt az a 90 perc, amit ott töltöttünk. Az a lényeg, hogy ki kell jutni egy bezárt helyiségből (90 perc alatt), úgy hogy egy számkódos ajtónak a kódjait kell megtalálni. Amennyiben nem sikerül megfejteni a kódot (a szobában lévő rejtvények segítségével), akkor még mindig megmenekülhettek, ha megtaláljátok az összes gázmaszkot, mivel a végén rátok engedik az ideggázt (ezt persze nem kell komolyan venni, csak jelképesen). :D Ja és kamerákkal figyelik közbe kint az egészet - elsősorban biztonsági szempontból, segítséget nem adnak kintről!

Mi maximális létszámban, 6-an voltunk (4-lány, 2-fiú volt az ivararány, ami abból a szempontból volt problematikus, hogy a csajok az elején mindentől besz*rtak), de lehet kevesebben is menni. Egyébként sok rejtvény annál egyszerűbb, mint ahogy elsőre gondolnád. Volt kifejezett logikai feladvány, amolyan matematika munkafüzetes szöveges feladat utánérzéssel (ezt én oldottam meg:P), de a kijutásban legalapvetőbb dolognál kifejezetten a női energiákra volt szükség, mert az elején mi férfiak túlracionalizáltuk azt a tételt. Vannak persze mindfuck típusú feladatok is, de utólag nem volt az sem vészes. Az összes rejtvényt persze nem kell önmagában megoldani ahhoz, hogy kijuthassatok (mi sem oldottuk meg mindet) anélkül is ki lehet nyitni az ajtót.

Csapatépítő jellegű programnak, illetve Fűrész rajongóknak kifejezetten ajánlom ezt a szolgáltatást!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tavaly voltam hasonlón, csak az nem horror, hanem kincskereső témára épült. Mi négyen voltunk és egy irodát kellett áttúrni mindenféle rejtvények felkutatásával és megfejtésével, hogy megkapjuk a széf kombinációs kódját - a sztori szerint, ha egy órán belül nem sikerül kinyitni a széfet, akkor kattan a bilincs, mert megérkezik a jard. Végül sikerült kinyitnunk a széfet, egy másodperccel a határidő lejárta előtt miénk lett az arany. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is csak BMW-t vegyél ám ha meg lesz a jogsi. Aztán add kölcsön nekem 1 évre. :D

 

Oké, megegyeztünk. :D

És hol marad az annyi pénzért már autót is tudnál venni? :P

 

Nehézségekről sztori. Tesóm télen tanulta a forgalomban való vezetést, munka mellett, ami azt jelentette, hogy az x számú óra nagyobbik részét sötétben vezette, főleg az elején (decemberben kezdett). Aztán, amikor sikerült hétvégére beprogramozni az órát, rácsodálkozott a napközbeni természetes fényviszonyok közötti vezetés fantasztikumára :D Elsőre sikerült minden vizsgája. Két baja van a vezetéssel: a komolyabb forgalomban való vezetés hiánya és a körülötte vezető őrültek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hol marad az annyi pénzért már autót is tudnál venni? :P

Azért kapja kölcsön Frenkie a BMW-t, mert nekem úgyse fog kelleni, hisz lesz mellette autóm. :D Azt meg ugye nem konkretizálta, hogy milyen legyen az a BMW, márka, kor és állapot tekintetében. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kapja kölcsön Frenkie a BMW-t, mert nekem úgyse fog kelleni, hisz lesz mellette autóm. :D Azt meg ugye nem konkretizálta, hogy milyen legyen az a BMW, márka, kor és állapot tekintetében. :evil:

Igaz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.