Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én tavaly voltam hasonlón, csak az nem horror, hanem kincskereső témára épült. Mi négyen voltunk és egy irodát kellett áttúrni mindenféle rejtvények felkutatásával és megfejtésével, hogy megkapjuk a széf kombinációs kódját - a sztori szerint, ha egy órán belül nem sikerül kinyitni a széfet, akkor kattan a bilincs, mert megérkezik a jard. Végül sikerült kinyitnunk a széfet, egy másodperccel a határidő lejárta előtt miénk lett az arany. :D

Mi most vasárnap voltunk egy Keresd a szérumot! című játékban, sakktudásomnak hála 43 perc alatt meglett. :D

Nagyon élvezetes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hol marad az annyi pénzért már autót is tudnál venni? :P

 

Azért kapja kölcsön Frenkie a BMW-t, mert nekem úgyse fog kelleni, hisz lesz mellette autóm. :D Azt meg ugye nem konkretizálta, hogy milyen legyen az a BMW, márka, kor és állapot tekintetében. :evil:

 

Nanana. Nincs beszólás. :D A BMW MAGA az autó. Lassan már meg kell tennem azt amit tervezek. Ja és remélem csak poénkodtok mert viccnek nem jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók ezek a kiszabadulós társasjátékok, már én is hallottam róluk, Pesten több helyen is szerveznek. Egyszer ki fogom próbálni. :)

Egyszer elmehetnénk csapatostól :)

 

Nanana. Nincs beszólás. :D A BMW MAGA az autó. Lassan már meg kell tennem azt amit tervezek. Ja és remélem csak poénkodtok mert viccnek nem jó. :D

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nanana. Nincs beszólás. :D A BMW MAGA az autó. Lassan már meg kell tennem azt amit tervezek. Ja és remélem csak poénkodtok mert viccnek nem jó. :D

 

 

:) Alig vártam már, hogy megszabaduljak tőle... E36-om volt, 1.6-os motorral. Igaz, hogy elvitt Párizsba, meg vissza, de 180 ezer km-nél gyakorlatilag szétesett. Hengerfej, stb. A szlovén/horvát határról úgy húztak Ljubjanáig, onnan meg autómentő hozott haza.

 

Ergonómiailag messze a legjobb autó, amiben ültem, de rengeteg probléma is van vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Alig vártam már, hogy megszabaduljak tőle... E36-om volt, 1.6-os motorral. Igaz, hogy elvitt Párizsba, meg vissza, de 180 ezer km-nél gyakorlatilag szétesett. Hengerfej, stb. A szlovén/horvát határról úgy húztak Ljubjanáig, onnan meg autómentő hozott haza.

 

Ergonómiailag messze a legjobb autó, amiben ültem, de rengeteg probléma is van vele.

Téged átvertek. Az Wartburg volt. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

Erről eszembe jutott egy aranyos filmes sztori. Az Everything is illuminated című film forgatása kapcsán a főszerepet játszó Elijah Wood (karaktere Kelet-Európába megy családkutatni) teljesen lehidalt a Trabant nevezetű autótól és a hozzá kötődő sztoriktól, végül a forgatás végére egész jól hozzászokott a járműnek nevezett valamihez :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyorsjárat :? Diákjárat :? Ezekkel a fogalmakkal úgy vagyok, mint Korda Gyuri bácsi a kézilabdával... azt se tudtam van ilyen. :D

Mondjuk egyszer halottam olyat, hogy azt mondta egy férfi egy másiknak, hogy neki le kell ülnie, mert ülőbérlete van! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyorsjárat :? Diákjárat :? Ezekkel a fogalmakkal úgy vagyok, mint Korda Gyuri bácsi a kézilabdával... azt se tudtam van ilyen. :D

Mondjuk egyszer halottam olyat, hogy azt mondta egy férfi egy másiknak, hogy neki le kell ülnie, mert ülőbérlete van! :lol:

 

Gyorsjárat ami elmegy x település mellett de csak párnál áll meg. Diákjárat gondolom amit akkor szoktak indítani amikor iskola szezon van. Lényeg, hogy szállok fel a buszra, sofőr meg mondja nekem, hogy nekem diákbérletem van ez meg gyorsjárat és ezzel nem mehetnék. Mondom De Bogárdon megáll nem? Mondja Hogy persze meg. Mondom Akkor mi a probléma? Mondja Hogy hát diákkal nem lehet ezen menni. Érdekes 5 éve megyek heti egyszer azzal a busszal+sofőrrel de eddig nem szúrt neki szemet :D Meg rajtam kívül az a 20 másik diák sem. Hazajöttem direkt megnéztem a Volántársaság üzleti szabályzatát is, Google-t is, de ilyen baromságot nem találtam, lehet rájött az 5 perc.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb utazol, akkor mond meg neki, hogy mutassa meg hol van ez leírva.

Egyébként vannak ilyen buszosok a BKV-nál is. A 29-esen volt egyszer, hogy le akart szállni egy nő, a buszos meg nem állt meg, úgy hogy ráadásul a megállóban is álltak és neki akkor kötelessége lenne legalább lassítani, hogyha látja, hogy áll ott valaki. Utána beszólt neki a vénasszony, hogy mekkora f*sz, pedig ő jelzett is, erre a buszos megállt a lejtőn, kanyar közbe (!) és ott már nem is járda volt, hanem ilyen füves rész és ott szállt le a nő. Aztán még beszólt annak a csajnak, aki közbe odajött a megállóból, hogy felszálljon, mert alapból ott meg se állt neki a busz... bár ez már valószínűleg azért volt, mert rajta töltötte ki a dühét, amiért a vénasszony beszólt neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legközelebb utazol, akkor mond meg neki, hogy mutassa meg hol van ez leírva.

Egyébként vannak ilyen buszosok a BKV-nál is. A 29-esen volt egyszer, hogy le akart szállni egy nő, a buszos meg nem állt meg, úgy hogy ráadásul a megállóban is álltak és neki akkor kötelessége lenne legalább lassítani, hogyha látja, hogy áll ott valaki. Utána beszólt neki a vénasszony, hogy mekkora f*sz, pedig ő jelzett is, erre a buszos megállt a lejtőn, kanyar közbe (!) és ott már nem is járda volt, hanem ilyen füves rész és ott szállt le a nő. Aztán még beszólt annak a csajnak, aki közbe odajött a megállóból, hogy felszálljon, mert alapból ott meg se állt neki a busz... bár ez már valószínűleg azért volt, mert rajta töltötte ki a dühét, amiért a vénasszony beszólt neki.

 

Ha megint nem tetszik neki akkor rákérdezek :)

 

Az se semmi, vidéken ilyen nem jellemző hál ég, legalábbis a környéken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy nagy dilemmám: Múlt hét kedden voltam állásinterjún diákmunkára ahol azt mondták egy hét és értesítenek emailben hogy mi lett, ami ma ugyebár letelt és nem jött semmi. HR-esnek tudom az email címét mert ott értesített hogy mehetek az interjúra, szóval szerintetek holnap ráírjak hogy felvettek-e vagy sem? Ez az első ilyenem nem tudom lehet-e ilyet, nem tűnök-e türelmetlennek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, köszi a választ :) Csak ezen stresszelek egy hete már álmomba is ez jön elő és már jó lenne tudni, hogy akkor mi a helyzet. Az a gáz, hogy amit elterveztem mondatokat marhára nem jutottak eszembe akkor, hanem már mikor mentem hazafele :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Netflix lényegében egy internetes videotéka. Havi előfizetésért cserébe filmekhez és sorozatokhoz jutsz hozzá (ez a NetFlix esetében 75 ezer címet jelent). Hazánkban már van próbálkozás hasonló megoldásokra, de természetesen még nagyon-nagyon gyerekcipőben jár.

Ajánlanék egy nem is oly régi cikket a témában, érdemes elolvasni, már csak azért is, mert nem akárki a szerző. :)

Sikerre vagy bukásra ítélik a „magyar Netflix” modellt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.