Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most hetekig én sem veszek lottót. Aprópénzért nem játszom. :D majd ha megint 1 milliárd lesz a nyeremény.

 

A melegről annyit hogy amig ezt gépelem izzadok rendesen. :D Maga a gép is fűt mint egy kazán és legalább rátesz 5 fokot a hőmérsékletre.

 

Hát a Balatonon én is elviselném, de itt a betondzsungelben elég pokoli. Na nem baj egyszer csak jön egy hidegfront. Különben szerintem szerdáig tök jó idő volt. Kellemes meleg 28-30 fok és éjjelre jól lehült a levegő. Pl hétfőn én reggel tréningfelsőben mentem dolgozni mert fáztam.

Ahogy Karrde írja a legnagyobb baj hogy éjjel is 25 van. Egyszerűen nem tudnak hűlni a lakások.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lenne baj azzal, hogy szerencsejáték, ha 1:90-hez lenne az esély és nem pedig 1:45000000-hoz... :)

 

Akkor se tudnál mi alapján tippelni, csak random módon. :D Ja meg ugye akkor nem adnának milliárdokat nyereményként. Nem csak a motivációs szempontok miatt ilyen magas a nyeremény, hanem mert "teljesítmény alapú". Amennyivel könnyebben el lehetne találni, annyival kevesebbet fizetnének érte. ;) Na persze ez a veszély nem fenyeget senkit, nagyon jó biznisz ez a zrt. számára...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szombati boldogságom: Balaton-átúszás. Dupla nevezési díj, kétszeri tipródás a kompra várva a napvédő háló alatt, de sokszoros dicsőség :D

Igazából már tavaly is úgy éreztem amikor hozott vissza a komp az északi térfélre, hogy igazából van bennem még egy ekkora táv. Idén meg megvalósítottam :) Egyébként amikor másodszorra úsztam, a 3. km környékén jött szembe egy úriember aki egyszerűen oda-vissza úszott. Jövőre valószínűleg ezt fogom kitűzni magamnak :)

A vicc egyébként, hogy elsőre "mindent beleadtam" a másodiknál meg fáradt voltam valamelyest, aztán 8 perc a különbség a két időeredmény között. Pontosabban 2:20:11 és 2:28:34.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vicc egyébként, hogy elsőre "mindent beleadtam" a másodiknál meg fáradt voltam valamelyest, aztán 8 perc a különbség a két időeredmény között. Pontosabban 2:20:11 és 2:28:34.

Ismételten gratulálok a célod eléréséhez. És mint már írtam, nem kell rohanni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, Wilde, Dzséjt, Miss: köszi szépen! :)

 

Fél dél körül értem Balatonboglárra, szokásos süti-tea-pólóosztás, meg kellett várni a katamaránt, aztán 400 turista battyogott ki belőle (na az volt sok idő) cirka fél óra volt az út visszafelé, betoltam egy szendvicset, végigmentem a regisztráción, 13:05 volt mire újra vizet értem. Más ennyi idő alatt leússza a távot..... némileg sietősebb tempóban persze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.